PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوري ميشه تعداد زيادي از ايميلهاي اينباكس را باهم پاك كرد

بهاره
09-09-2006, 08:15
سلام به دوستاي خوبم

ميخواستم بدونم چطوري ميشه تعداد زيادي از ايميلهاي اينباكس را باهم پاك كرد مثلا 10000 تا ايميل را با يك كليك دليت پاك كرد
ممنون
باي

Vmusic
09-09-2006, 09:54
با سلام خدمت شما

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدش delet

امیدوارم مفید باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

parsbin
09-09-2006, 21:33
من تو جيميلم يك ده دوازده هزارتايي ايميل جمع شده
چطوري ميتونم همه رو پاك كنم؟

STAYWITHME
10-09-2006, 05:32
با سلام خدمت شما

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدش delet

امیدوارم مفید باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این روش فقط برای پاک کردن پست های یک صفحه کاربرد داره ، ولی من یاهو میلم پره ، و این اتفاق در صورت خالی شدنش هم حداکثر ضرف 1 ماه دوباره میفته ، و من دنبال یک روش بهتر میگردم ، البته اگه کسی بلده .

Vmusic
10-09-2006, 17:39
این روش فقط برای پاک کردن پست های یک صفحه کاربرد داره ، ولی من یاهو میلم پره ، و این اتفاق در صورت خالی شدنش هم حداکثر ضرف 1 ماه دوباره میفته ، و من دنبال یک روش بهتر میگردم ، البته اگه کسی بلده .

مي توني ايميل هايي كه به دردت نمي خوره spam معرفیش کنی دیگه یاهو میلت ماه به ماه پر نمی شه

SoftDevCo
10-09-2006, 17:49
من تو جيميلم يك ده دوازده هزارتايي ايميل جمع شده
چطوري ميتونم همه رو پاك كنم؟

روی All که در بالای لیست ایمیل ها هست کلیک کن، بعد یه قسمت جدید زیر اون اضافه میشه و برای مثال نوشته :
All 25 conversations on this page are selected. Select all 2307 conversations in Inbox

شما اگه روی Select All ... کلیک کنی همه ایمیل هات انتخاب میشن و بعد Delete کن.

*NashenaS*
10-09-2006, 19:28
برای حذف...

Options/General Prferences/Messages/results per page: 200 --> Save

و بعد از روشی که jaafar گفتن...

=-=-=-=-

برای جلوگیری:

Spam Guard تون رو ON کنین...

موفق باشین. :)

بهاره
11-09-2006, 07:17
برای حذف...

Options/General Prferences/Messages/results per page: 200 --> Save

و بعد از روشی که jaafar گفتن...

=-=-=-=-

برای جلوگیری:

Spam Guard تون رو ON کنین...

موفق باشین. :)

سلام به همه دوستان
ممنون*NashenaS*عزيز با اين كار ميشه توي هر صفحه 200 تا ميل جديد داشت و زود تر ميشه پاكشون كرد
از جعفر عزيز هم سپاسگذارم
موفق و شاد باشيد