PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی بهترین فروشگاه ساز

adel28
28-01-2015, 20:08
دوستان بهترین فروشگاه ساز به نظر تون چیه؟
لطفا با دلیل بیان کنید.

adel28
07-02-2015, 12:26
برای ایجاد یک سایت املاک چه بسته آماده ای رو پیشنهاد می کنید؟

Mehran
17-04-2015, 22:40
برای ایجاد یک سایت املاک چه بسته آماده ای رو پیشنهاد می کنید؟

نمیشه به این راحتی به این سوال جواب داد ! بستگی داره که شما
میخواید چه کاری انجام بدید؟ امکان درج املاک توسط کاربران؟ یا یک
سیستم جستجوی پیشرفته برای جستجو در بانک اطلاعاتی و....

با تشکر مهران...

hesamnah
11-07-2015, 23:34
بهترین فروشگاه ساز در دنیا پرستاشاپه و توی ایران تعداد بسیار بسیار بالایی از سایت های بزرگ از این نرم افزار امریکایی استفاده میکنن... سرعت بالا .. تکنولوژی اجاکس و لیو اچ تی ام ال و تطابقش با هر سخت افزار و نرم افزار سرور و امکانات خیره کننده و بسیار متنوعش که رایگان هست و داشتن نمایندگی رسمی در ایران و پشتیبانی 24 ساعته و سرعت بسیار بالا و تطابق بسیار خوب با بانک اطلاعاتی و امنیت بسیار بسیار بالای این نرم افزار کاملا اطمینان بخشه ... من خودم تماااااام سی ام اس های موجود در کشورو امتحان کردم ولی این واقعا شاهکاره .... برای دیدن دمو سایت من رو ببینید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zeynal
17-01-2016, 01:43
بهترین فروشگاه ساز در دنیا پرستاشاپه و توی ایران تعداد بسیار بسیار بالایی از سایت های بزرگ از این نرم افزار امریکایی استفاده میکنن... سرعت بالا .. تکنولوژی اجاکس و لیو اچ تی ام ال و تطابقش با هر سخت افزار و نرم افزار سرور و امکانات خیره کننده و بسیار متنوعش که رایگان هست و داشتن نمایندگی رسمی در ایران و پشتیبانی 24 ساعته و سرعت بسیار بالا و تطابق بسیار خوب با بانک اطلاعاتی و امنیت بسیار بسیار بالای این نرم افزار کاملا اطمینان بخشه ... من خودم تماااااام سی ام اس های موجود در کشورو امتحان کردم ولی این واقعا شاهکاره .... برای دیدن دمو سایت من رو ببینید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ــــــلام
عرض شود حضورتون که نمایندگی فروشگاه ساز پرستاشاپه رو میدونید کجاست؟ سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد!!
ممنون

SADEGH 7
17-01-2016, 02:58
ــــــلام
عرض شود حضورتون که نمایندگی فروشگاه ساز پرستاشاپه رو میدونید کجاست؟ سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد!!
ممنون

سلام
پرستاشاپ نمایندگی خاصی نداره. یه سیستم open source هستش که هرکس به صورت رایگان می تونه دانلود کنه و ازش استفاده کنه. البته توجه داشته باشین که open source بودن و رایگان بودنش به این معنی نیستش که بدون دانش اولیه می شه ازش یه فروشگاه حرفه ای ساخت.