PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازکردن درب صندوق عقب و سرقت کمک

mps123
28-01-2015, 00:17
سلام به همه
الان حدود دو هفتس یه پژو پارس گرفتیم که دیشب ساعت 2 نصف شب دیدم صدای آژیرش میاد خلاصه پریدم دم پنجره و دیدم بعلـــــــــــه آقا دزده در صندوقو باز کرده و مشغول به بردن زاپاس و محتویات داخل صندوقه.و بعد برداشتن در صندوقو بست و د فرار.
خلاصه سه سوته شماره پلاک و نوع ماشینشو برداشتم ولی از جایی که حول شده بودم اون قسمت آخر پلاکش که نوشته ایران... رو حواسم نبود بخونم که خیلی هم شاید مهم نباشه.
خلاصه رفتم ببینم چی پیچونده دیدم نتونسته زاپاسو ببره چون واسش قفل خریده بودم ولی.... آچار و جکی که تو جعبه و روی زاپاس بودرو برده بود.
در صندوق هم با یه چیزی زده بود شیکونده بود و خرابش کرد.
خلاصه الان مدل ماشینش و رنگش با پلاکشو در اختیار دارم.حالا نمیدونم چیکار کنم...برم شکایت؟
ح...روم زاده معلوم نیست مال چندتا بدبختو بلند کرده اگه برم شکایت شاید باندشونو بگیرن نه؟
یا ارزش نداره؟قیمت اون جعبه که توش آچار و این چیزاس چنده؟اصلا میفروشنش؟
یه راهنمایی کنین چه کنم؟؟؟
البته زیاد بدم نشدا چون اینجوری از دزدیدن یه چیز با ارزش تر که شاید بعداها میزاشتم توشو خیلی افسوسشو میخوردم دوری شد.
اینجوری میخوام بدم در صندوقو سوییچیش کنم خوبه؟که دیگه باز نشه.
و حال تجربه:ای کسانی که تازه ماشین خریدین....
1-لطفا روز اول یا دوم اگه پارکینگ ندارین اون نایلون و مشما و برچسبای روی ماشینو بکنین تا جلب توجه نشه چون بیشتر دزدا سراغ اینا میان چون میدونن طرف هنوز روش چیزی نبسته و...
2-حتما حتما روز اول بدین دزدگیر و قفل کامپیوتر و قفل زاپاس بندازن واسش.
3-هروفت ماشینتون آژیر زد تیز شماره پلاک هر ماشینی که نزدیکش بودو بردارین با مدل و رنگش.
4-قفل فرمون حتما...
5-بدین درب صندوقشم سوییچی کنن یا جعبه آچار و چیزای مهم رو تو صندوق عقب نذارین.
یکی که تجربه داره بگه من الان چیکار کنم ممنون

امير موسر
28-01-2015, 09:34
اولا من بودم شکایت میکردم ! ولی از کجا معلوم همون ماشین زیر پاشم دزدی نبوده باشه ! قیمت اون جعبه ابزاری که دزد خودرو میزاره روش چیزی نیست ، خیلی باشه 20.000 !

mps123
28-01-2015, 13:35
ممنونم ولی فکر نکنم ماشینش دزدی باشه چون با ماشین دزدی که نمیشه انقدر راحت تو خیابون رژه رفت.
الان اون جعبه ای که توش آچاره و بالای زاپاس گذاشته بودن.کجاها میفروشه؟ممنون

MOHAMMAD_ASEMOONI
28-01-2015, 15:43
سلام

زود برید شکایت کنین , شک هم نکنید
اگر همه بخوان بگن برم شکایت کنم یا نه , این دزدها هر روز بیشتر قربانی میگیرند و تعدادشون هم هی بیشتر میشه
شماره هم , اگر مارک ماشین و رنگش و نصف شماره رو دارین کافیه چون تقریباً محاله دو ماشین هم مارک و هم رنگ , شمارشون شبیه هم باشه

mps123
29-01-2015, 00:07
درسته.امروز رفتم شکایت گفت مسوولش نیست فردا بیا.فردا حتما میرم شکایت.
ایشاالله بگیرنش که حداقل دیگران هم به چیزاشون برسن شاید بعضیا تو صندوق عقب چیزای میلیونی گذاشته بودن.
البته رفتم درشو سوییچی کردم که دیگه با یه پیچ گوشتی و این چیزا نشکنه.
ممنونم از همه
فقط میخوام یدونه از این جعبه های آچار فابریک خودشو بگیرم هستش؟کجاها داره؟ممنون

امير موسر
29-01-2015, 07:51
فقط میخوام یدونه از این جعبه های آچار فابریک خودشو بگیرم هستش؟کجاها داره؟ممنون

از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میتونی انلاین بگیری .

mps123
29-01-2015, 13:47
ممنون. فابریک خودشو میخوام...

امير موسر
29-01-2015, 14:11
ممنون. فابریک خودشو میخوام...

عزیزم ، مگه اینی که من گذاشتم چیه ؟!