PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ تا 4 میلیون

zgg123
28-01-2015, 00:02
سلام بر دوستان گرامی
قصد تهیه یک لپتاپ رو دارم
که اول از همه کیفیت صفحه نمایش و سایزش(هرچی بیشتر بهتر) برام مهم هست ( ولی کیفیتش بیشتر مهمه :n01:)
و کیبورد راحتی داشته باشه(داریم ؟ :n27:)
و اینکه برنامه هارو راحت بیاره (بیشتر دریم ویور و ... این قبیل برنامه ها و بیشتر استفاده برای مقاصد فیلم و موزیک + برنامه نویسی و اینحرفا ....ووووو کمی هم گیم (گیم اصلا هدف اصلی نیست :n10:)
جنس و ریخت و قیافه هم که مهم هستن ولی نه مثل کیفیت صفحه و اندازهش :n02:
هارد و رم و سیپی یو هم به مقدار لازم و هرچی بیشتر بهتر (الان میگین با این پول چی میخواد بگیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون میشم راهنمایی کنید که چه گزینه هایی روی میز هست و به کارم میاد؟

dell90
28-01-2015, 00:06
سلام بر دوستان گرامی
که اول از همه کیفیت صفحه نمایش و سایزش(هرچی بیشتر بهتر) برام مهم هست ( ولی کیفیتش بیشتر مهمه :n01:)
و اینکه برنامه هارو راحت بیاره (بیشتر دریم ویور و ... این قبیل برنامه ها و بیشتر استفاده برای مقاصد فیلم و موزیک + برنامه نویسی و اینحرفا ....ووووو کمی هم گیم (گیم اصلا هدف اصلی نیست :n10:)
هارد و رم و سیپی یو هم به مقدار لازم و هرچی بیشتر بهتر (الان میگین با این پول چی میخواد بگیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Asus g56
Cpu :i7 h
Gpu :gtx 850m
صفحه نمایش فوق العاده .

HOJ-JAT
28-01-2015, 00:41
سلام بر دوستان گرامی
لپتاپ های اپل میتونه بی شک مواردی مانند کیفت نمایشگر رتینا..کیبورد راحت...راحت تر بودن برنامه ها درمک(البته اگر نسخه مک موجود باشه) فقط دات نت موجود نیست
جنس و ربخت که خوبه هارد هم که ssd
ولی همشون ۱۳.۳ اینچی هستند و برای بازی سنگین نامناسب
اگه با این دوتا عیبش میتونی بسازی شک نکن
وگر نه مدل asus n550 بسیار مناسب هست
ولی برای برنامه نویسی زیادی قوی هست

zgg123
28-01-2015, 02:08
Asus g56
Cpu :i7 h
Gpu :gtx 850m
صفحه نمایش فوق العاده .
ممنون مورد جالبی به نظر میاد :n40:

لپتاپ های اپل میتونه بی شک مواردی مانند کیفت نمایشگر رتینا..کیبورد راحت...راحت تر بودن برنامه ها درمک(البته اگر نسخه مک موجود باشه) فقط دات نت موجود نیست
جنس و ربخت که خوبه هارد هم که ssd
ولی همشون ۱۳.۳ اینچی هستند و برای بازی سنگین نامناسب
اگه با این دوتا عیبش میتونی بسازی شک نکن
وگر نه مدل asus n550 بسیار مناسب هست
ولی برای برنامه نویسی زیادی قوی هست
ممنون
مشکل اصلی همین صفحه نمایش هست که 17 میخواستم و دیگه به 15.6 هم راضی شدم ولی کمتر از این عذابه :n37:
این که شما گفتی با اونیکه دوستمون بالاتر گفت کدوم بهتر هست ؟
البته گفتم هدف اصلیم گیم نیست نه این که بازی نکنم ولی خب اگه به حدی باشه که قابلیت اجرا داشته باشه حتما میکنم :n16:

NEED FOR PC
28-01-2015, 10:11

ممنون
مشکل اصلی همین صفحه نمایش هست که 17 میخواستم و دیگه به 15.6 هم راضی شدم ولی کمتر از این عذابه :n37:
البته گفتم هدف اصلیم گیم نیست نه این که بازی نکنم ولی خب اگه به حدی باشه که قابلیت اجرا داشته باشه حتما میکنم :n16:

بنظرم صفحه نمایش های توشیبا خیلی خفنه البته اون مدل ایسوس ک دوستان گفتنو از نزدیک ندیدم ولی این توشیبا خیلی خوب بوود لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینم 17 اینچ خفن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HOJ-JAT
28-01-2015, 10:22

ممنون
17 زیاده واسه لپتاپ و خاصیت لپتاپ بودنش یعنی قابل حمل بودنش رو از دست میده تو این حالت خرید pc بهتره
در مورد g56 و n550 سخت افزار تغریبا یکی هست اما g56 مدل گیمینگه یعنی ظاهرش بدرد بازی میخوره
n550 ی مدل مهندسی هست
بیشتر سلیقه حاکم هست اینجا
البته نمایشگر n550 لمسی و ips هست

zgg123
28-01-2015, 16:06
ممنون از همگی:n16:
یعنی تو این حول و هوش قیمت فقط همین 2-3 مورد به کارم میاد ؟ الان اینا تو قیمت خودشون خوب هستن ؟
صفحه ips خیلی بهتر از صفحه جی56 هست ؟ یعنی چقدر تفاوت دار ه؟:n06:

dell90
28-01-2015, 16:10
ممنون از همگی:n16:
یعنی تو این حول و هوش قیمت فقط همین 2-3 مورد به کارم میاد ؟ الان اینا تو قیمت خودشون خوب هستن ؟
صفحه ips خیلی بهتر از صفحه جی56 هست ؟ یعنی چقدر تفاوت دار ه؟:n06:
ببین دوست عزیز شما گفتید بهترین ها وگرنه مدل که زیاده
اینا خیلی عالی هستند .برو به این سایت این مدل رو هم ببین خیلی عالی هست و نیاز شما رو براورده میکنه .
قیمتش هم مناسبه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HOJ-JAT
28-01-2015, 16:50
ببین دوست عزیز شما گفتید بهترین ها وگرنه مدل که زیاده
اینا خیلی عالی هستند .برو به این سایت این مدل رو هم ببین خیلی عالی هست و نیاز شما رو براورده میکنه .
قیمتش هم مناسبه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من نميدونم شما چ اصراري براي معرفي يك مدل گيمينگ ب يك برنامه نويس دارين!!!!!!
مدل هاي گيمينگ خيلي قوي هستند ولي براي يك برنامه نويس شايد خوش ايند نباشه با لپتاپي با ظاهر گيمينگ پروزه ب مشتري نشون بده
مثل اين ميمونه كه تو دانشگاه از دفتر فانتزي سال اول دبستان استفاده كني

در ضمن مثلا گرافيك gtx 860 براي كسي كه بازي روي high بازي ميكنه ساخته شده و براي كسي كه گاهاي بازي ميكنه يك امكان اضافي هست
بهتره روي مدل هاي كه بشتر تمركزشون روي باطري عالي تر و هارد پر سرعت كه براي برنامه نويسي حياتي هست بحث بشه
،
،
،
در ضمن شما دوست عزيز واقعا مدلي بهتر از n550 براي كار شما تو اين رنج نيست مخصوصا اينكه ويندوز ١٠ با نمايشگر لمسي فوق العاده بهينه تر شده

dell90
28-01-2015, 16:54
ببین حجت جان مدلی که من معرفی کردم با مدل شما زیاد تفاوت خاصی در سخت افزار نداره حتی وزنشونم یکی هست .البته مدل معرفی شده شما هم عالی هست .ایشون باید به سلیقه خودش انتخاب کنه .البته انتخاب یه مدل لمسی شاید بهتر باشه.
البته اگه کار دوستمون فقط برنامه نویسی و گه گاهی گیم هست بهتره اینقدر هزینه نکنه و این مدل رو انتخاب بکنه و یک میلیون صرفه جویی کنه.
N56jn
Cpu:i7hq
Gpu:840m 2gig
Ram:8gig 1600
قیمت 3100

zgg123
28-01-2015, 21:17
انتخاب خیلی سخته اینطوری :(
از ظاهر جی56 خیلی خوشم امده و خب ان550 و N56jn هم قشنگ هستن فقط اینکه سفید یا مشکیشون نیست ؟
توی لپتاپ صفحه لمسی به کار میاد ؟ (زیاد با لپتاپ کار نکردم)

HOJ-JAT
28-01-2015, 21:23
الان خیلی نه ولی نوی ویندوز ۱۰ خیلی بهتر میشه
در کل بدرد خور هست بودنش از نبودنش بهتره
اینده در گروه ابزار های لمسی هست

dell90
29-01-2015, 00:47
انتخاب خیلی سخته اینطوری :(
از ظاهر جی56 خیلی خوشم امده و خب ان550 و N56jn هم قشنگ هستن فقط اینکه سفید یا مشکیشون نیست ؟
به نظر من زیاد هزینه نکن و همون N56 jn رو انتخاب کن .اگه در اینده احتیاجی به صفحه لمسی هم داشتی میتونی یه تبلت ویندوزی تهیه کنی .

a_bayan
30-01-2015, 00:53
سلام من برای یک مهندس و یا یک دانشجو یکی از مدلای 550 و یا ان56 رو پیشنهاد میکنم بخاظر ظاهرشون...البته که این 3 مدل در پرفورمنس تفاوت زیادی ندارن ولی خوب مثلا جی56 رمش 12 هست و گرافیک ها هم همه یکی هستن...سی پی یو جی 56 قویتره البته در سری جدید 550 هم سی پی یو تقویت شده.سی پی یو رو شما فکرشو نکن چون بین این سه مدل سی پی یو ها خیلی تفاوت ندارن.صفحه هم که n550 و g56 ای پی اس هستن و n56 از صفحات تی ان خیلی خوبی نسبت به بقیه تی ان ها استفاده کرده.در کل من یا n550 لمسی رو پیشنهاد میکنم یا n56 +یک عدد هارد اس اس دی چون شما برنامه نویسی....
البته اگر واسه خودم بود g56 رو انتخاب میکنم...در اخر واسه ی پولش خیلی نگران نباش و وسواس بخرج نده چون قراره با این لپتاپ چند سال سر کنی....

Amir-Rainman
30-01-2015, 10:58
دوستان این که میگن N550 سری جدیدش هاردش صدا میخوره یا صفحه نمایش لپ تاپش مشکل داره،واسه همه مدلاش هست یا فقط بعضی مدلا؟؟!

بنظرتون ارزش داره N550 گرفت و هاردش رو عوض کرد( یه هارد با سرعت 7200 )؟!!!

a_bayan
30-01-2015, 16:15
سلام.هارد 7200 با 5400 تفاوت چندانی نداره.یعنی تفاوت داره اما به دردسرش نمی ارزه بهتره به فکر یک اس اس دی باشید....

hadi_722
30-01-2015, 19:53
دوستان خسته نباشید. من بین ASUS N56JN - C و Lenovo Flex 2 - A موندم. ممنون میشم یه راهنمایی بکنید
کاری که میخوام انجام بدم برنامه نویسی و گذری شاید بازیه. بین این دو مدل پردازنده قویتر n56jn یخورده دودلم کرده وگرنه صد در صد flex 2 میگرفتم
به نظرتون با توجه به کاربردی که میخوام از لپ تاپ تفاوتی بین این 2 مدل هست؟

hadi_722
30-01-2015, 21:52
دوستان خسته نباشید. من بین ASUS N56JN - C و Lenovo Flex 2 - A موندم. ممنون میشم یه راهنمایی بکنید
کاری که میخوام انجام بدم برنامه نویسی و گذری شاید بازیه. بین این دو مدل پردازنده قویتر n56jn یخورده دودلم کرده وگرنه صد در صد flex 2 میگرفتم
به نظرتون با توجه به کاربردی که میخوام از لپ تاپ تفاوتی بین این 2 مدل هست؟

دوستان راهنمایی میکنید؟

a_bayan
30-01-2015, 22:24
دوستان راهنمایی میکنید؟

سلام دوست عزیز.asus n56 خیلی عالیه من خودم دارم واقعا ازش راضیم و کیفیت ایسوس در عرصه لپتاپ واقعا مثال زدنیه.......
البته من n56jn رو پیشنهاد نمیکنمم تا وقتی که n56jk هست.تفاوت قیمتشون خیلی زیاد نیس اما واقعا jk یه چیزی دیگس در زمینه بازی....

hadi_722
30-01-2015, 22:47
سلام دوست عزیز.asus n56 خیلی عالیه من خودم دارم واقعا ازش راضیم و کیفیت ایسوس در عرصه لپتاپ واقعا مثال زدنیه.......
البته من n56jn رو پیشنهاد نمیکنمم تا وقتی که n56jk هست.تفاوت قیمتشون خیلی زیاد نیس اما واقعا jk یه چیزی دیگس در زمینه بازی....

مرسی از جوابتون، من خیلی واسه بازی نمیخوام لپ تاپو، همونجور که گفتم گذری شاید بازی کنم، کار اصلی که میخوام انجام بدم برنامه نویسیه و کارای عادیه روز مره مثل نت گردیو فیلم...
لپ تاپ های لنوو هم بد نیستن و اینجوری که معلومه رقابت بیشتر بین ایسوس و لنوو شده تو بازار
اون مدلی که شما گفتید به کار من نمیادو گرونتره...
حداکثر بودجه ای هم که دارم تا 3 و 400 میرسه واسه همین این دو مدل رو انتخاب کردم
اما تفاوت این دو تا اینه که پردازنده n56jn قویتره و flex 2 صفحه ips لمسی با قابلیت تبدیل پذیری داره که 300 درجه گردش میکنه
راهنمایی که میخواستم اینه که پردازنده flex 2 - A واسه برنامه نویسی ضعیفه؟ اگه که نه انتخابم همونه وگرنه میرم سراغ n56jn

dell90
30-01-2015, 23:39
مرسی از جوابتون، من خیلی واسه بازی نمیخوام لپ تاپو، همونجور که گفتم گذری شاید بازی کنم، کار اصلی که میخوام انجام بدم برنامه نویسیه و کارای عادیه روز مره مثل نت گردیو فیلم...
لپ تاپ های لنوو هم بد نیستن و اینجوری که معلومه رقابت بیشتر بین ایسوس و لنوو شده تو بازار
اون مدلی که شما گفتید به کار من نمیادو گرونتره...
حداکثر بودجه ای هم که دارم تا 3 و 400 میرسه واسه همین این دو مدل رو انتخاب کردم
اما تفاوت این دو تا اینه که پردازنده n56jn قویتره و flex 2 صفحه ips لمسی با قابلیت تبدیل پذیری داره که 300 درجه گردش میکنه
راهنمایی که میخواستم اینه که پردازنده flex 2 - A واسه برنامه نویسی ضعیفه؟ اگه که نه انتخابم همونه وگرنه میرم سراغ n56jn
ببین هر دو لبتاپ واقعا عالی هستن و خیالت بابت قدرت سخت افزاری راحت باشه .بین این دو مدل سلیقه نقش اساسی داره .برو بازار و هر دو مدل رو از نزدیک ببین .
البته یه نکته بگم که n56 وزن بیشتری داره و قطر بیشتری هم داره و کمی سنگین هست.

a_bayan
31-01-2015, 00:04
خواهش میکنم.
ببینید تا جایی که من شنیدم قدرت خیلی بالایی برای برنامه نویسی نیازی نیس...البته من خودم برنامه نویس نیستم و گرافیستم و این لپتاپ واسه من نسبت به قیمت عالیه اما برای شما نمیدونم.
در کل خود n56jk هم الان قیمتش 3300 هستش حالا یکم کم و بیش

MOSTAFA_ABBASI
07-02-2015, 22:16
n550jk رو بهت پیشنهاد می کنم داداش
حدود 5 6 ماهه دارمش عالی کار کرده تا اینجا

Hadi136813
08-02-2015, 22:26
کسی نمیدونه acer سری نیترو کی وارد ایران میشه؟ خیلی لپتاپ باحالیه. امکاناتش در حد y50 هست ولی مانیتورش ips.

zgg123
04-12-2015, 18:23
دوستان خرید مقداری عقب افتاد
محصول جدیدی اومده یا از همین چندتا باید انتخاب کرد؟ :n01:

alireza3dshadow
04-12-2015, 19:01
دوستان خرید مقداری عقب افتاد
محصول جدیدی اومده یا از همین چندتا باید انتخاب کرد؟ :n01:

نه تنها جدید نیامده قبلی ها نایاب شدن تو بازار مثلا y5070 قبلا 3.400 گیر میامد العان شده 4200 !!!
یک مشت مدل هایی که قبلا دست فروشنده ها باد کرده بودن فقط هستن اونم نه به قیمت قبل حداقل 500 تومن گرون شدن

zgg123
04-12-2015, 19:35
نه تنها جدید نیامده قبلی ها نایاب شدن تو بازار مثلا y5070 قبلا 3.400 گیر میامد العان شده 4200 !!!
یک مشت مدل هایی که قبلا دست فروشنده ها باد کرده بودن فقط هستن اونم نه به قیمت قبل حداقل 500 تومن گرون شدن

:n04:
در حال حاظر چی بگیرم خوب هستش؟
G56
N550
Y5070
DH LNGHD ND

alireza3dshadow
04-12-2015, 21:28
G56
N550
Y5070
DH LNGHD ND

یا علی شما یکسال پیش تاپیک زدی :n38:
خوب تو این یکسال که گذشت تابستون عالی بود قیمت ها مناسب و فراوانی جنس
ما که زد به سرمون منتظر سری 6 اینتل و لپ تاپ های جدید ماندیم ببین چطور رفت تو پاچمون حالا دیگه لپ تاپ های 2013 برامون سخته خریدنش
خیلی زور داره برام
!!
پاییز شروع شد زلزله 8 ریشتری رخ داد اجناس نایاب و گرون شدن حالا گیرم دلار رفته بالا چرا مدل های قبلی نیست ؟؟؟
یک مشت مدل از رده خارج معلوم نیست از کجا انبارها درآمده تو بازار هست بد موقع ترین زمان ممکن برای خرید هست
y5070 گفتم
n551 از 4200تا 4700
asus g56 بالای 4200 هست !!!
تنها مدل جدید اومده msi ge 62 با cpu 5700hq که نیست تو بازار مرکز پخشش رفتم 20 روزه جنس نداده تو بازار
با گرافیک 960m حدود 4300 و با 'گرافیک 970m حدود 5 میلیون نا قابل !!!
من که قید خرید به احتمال 90% زدم از خارج کشور میرم میخرم

HOJ-JAT
05-12-2015, 00:53
G56
N550
Y5070
DH LNGHD ND
بهتره صبر کنی قیمت ها بیاین پایین الان وضع خیلی خرابه

zgg123
05-12-2015, 14:21
ما که زد به سرمون منتظر سری 6 اینتل و لپ تاپ های جدید ماندیم ببین چطور رفت تو پاچمون حالا دیگه لپ تاپ های 2013 برامون سخته خریدنش
خیلی زور داره برام
!!
پاییز شروع شد زلزله 8 ریشتری رخ داد اجناس نایاب و گرون شدن حالا گیرم دلار رفته بالا چرا مدل های قبلی نیست ؟؟؟
یک مشت مدل از رده خارج معلوم نیست از کجا انبارها درآمده تو بازار هست بد موقع ترین زمان ممکن برای خرید هست
y5070 گفتم
n551 از 4200تا 4700
تنها مدل جدید اومده msi ge 62 با cpu 5700hq که نیست تو بازار مرکز پخشش رفتم 20 روزه جنس نداده تو بازار

بهتره صبر کنی قیمت ها بیاین پایین الان وضع خیلی خرابه

ای بابا یعنی در این حد وضع خراب شده ؟ :n27:
تازه اگه بکشه پایین قیمتا اونموقع دیگه اینا قدیمی شدن:n37:
4700 :n02: یا خدا :n19:

peahman
05-12-2015, 20:30
خیلی زور داره برام
!!
y5070 گفتم
n551 از 4200تا 4700

لپتاپ های msi داخل ایران مونتاژ میشه و تقریبا تمامی دوستان بنده مشکل داغی لپتاپ های ام اس ای رو دارن
مراقب باشید

alireza3dshadow
05-12-2015, 23:44
لپتاپ های msi داخل ایران مونتاژ میشه و تقریبا تمامی دوستان بنده مشکل داغی لپتاپ های ام اس ای رو دارن
مراقب باشید
بله درست می فرمایید
البته نه همه مدل ها
msi cr61 وalienware اینارو میدونم مونتاژ میشن یه خوبی داره گارانتی ماتریس همیشه حرف اول زده 2 بار کارت گرافیگ خریده بودم گرفتن جاش یکی دیگه دادن
حالا فکر نکنید جنس تعمیر شده دوباره دادن هر چی برمیگرده دوباره میفرستن میره چین یا تایوان
برخلاف ایسوس که سر یه تبلت دهن مارو صاف کرد و تو همین مورد ورداشته لپ تاپ هاشو 400تا 800 هزار تومن گرون کرده همون مدل های قبلی رو
ولی حداقل msi مدل جدید آورده cpu -gpu قوی تر و جدیدترن ارزش خریدش بیشتره ولی متاسفانه ایسوس بی حساب کتاب قیمت هاشو کذایی برده بالا !!!!