PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در صفحه لپتاپ ( لکه هایی زیر ال سی دی , ایجاد شده در حین تمیز کردن)

roxan
27-01-2015, 12:02
سلام

امروز داشتم صفحه لپ تاپم را با LCD Cleaner ( همان اسپری های کف سفید رنگ ) تمیز می کردم , بعد از اینکه کارم تمام شد و لپتاپ را روشن کردم دیدم در پایین صفحه سمت

چپ یک لکه( یا هاله) بزرگ ( و منظم ) به وجود آمده است که البته مزاحم خواندن و دیدن نیست ولی اعصاب خرد کن است .

حالا باید چه کار کنم ؟ آیا این رطوبت خود به خود از بین می رود یا خیر ؟

پیشاپیش ممنون از پاسخگویی

ellipsis
28-01-2015, 11:35
سلام

امروز داشتم صفحه لپ تاپم را با LCD Cleaner ( همان اسپری های کف سفید رنگ ) تمیز می کردم , بعد از اینکه کارم تمام شد و لپتاپ را روشن کردم دیدم در پایین صفحه سمت

چپ یک لکه( یا هاله) بزرگ ( و منظم ) به وجود آمده است که البته مزاحم خواندن و دیدن نیست ولی اعصاب خرد کن است .

حالا باید چه کار کنم ؟ آیا این رطوبت خود به خود از بین می رود یا خیر ؟

پیشاپیش ممنون از پاسخگویی

دوست من منظورت از هاله سفید رنگ و شفافتر شدن قسمت هایی از صفحه نمایش هست؟ اگر بله این مشکل به علت آب خوردگی به وجود می یاد دوست من.

roxan
29-01-2015, 09:20
الان که دو سه روز گذشته دارد به تدریج کمتر می شود .

ellipsis
29-01-2015, 09:35
اگر می تونستید عکس از وضعیت نمایشگر بذارید دقیق تر می شد گفت

تابو
30-01-2015, 03:07
دوست عزیز اولا همیشه آب یا هر چیز دیگر را مستقیما روی نوت بوک اسپری نکنید . ثانیا مواد نفوذ کرده به لایه های داخلی ال ای دی و فقط باید ال ای دی تعویض گردد . مدل دستگاهتو بگو تا قیمت ال ای دی رو بگم

Sajad.hp
27-04-2017, 11:05
سلام.لپ تاپ من وقتی روشنش کردم 8تا لکه دایره ی به قطر یک سانتی متر روی دسکتاپش بود اصلا نشستمش هم..بنظر شما چکار کنم؟گارانتی هم 2ساله تمومه

masood.ashoori789
29-04-2017, 23:25
سلام.لپ تاپ من وقتی روشنش کردم 8تا لکه دایره ی به قطر یک سانتی متر روی دسکتاپش بود اصلا نشستمش هم..بنظر شما چکار کنم؟گارانتی هم 2ساله تمومه
درود . اگر لکه ها سیاه رنگ هستند و تصویر آن قسمت مشخص نیست متاسفانه باید تعویض کنید ،