PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب برنامه های c++ 2008 و c++ 2005

green_ice_hz
25-01-2015, 15:05
درود دوباره، من ویندوز رو روی ssd نصب کردم و یک سری تنظیمات برای بهینه سازیش انجام دادم، الان یه مشکلی که دارم اینه که برنامه های c++ 2008 و c++ 2005 روی ویندوز نصب نمشن اما ورژن بالاترشون نصب میشه. من واسه نصب یه سری از برنامه ها نیاز به نصب این برنامه ها دارم. چیکار باید کنم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vissoto
25-01-2015, 17:22
سلام

همه را یک جا نصب کنید ببینید نصب نمی شوند؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

green_ice_hz
26-01-2015, 11:47
سلام

همه را یک جا نصب کنید ببینید نصب نمی شوند؟

آقا نشد متاسفانه، c++ 2008 ورژن 64 & 32 bit رو نمیریزه،و c++ 2005 ورژن 32 bit رو هم نمیریزه، من باید auto cad. و 3d max بریزم و اگه اینا نباشن به مشکل بر میخورم. از ارورش عکس بزارم کمکی میکنه؟

vissoto
26-01-2015, 14:38
از ارورش عکس بگذارید تا دوستان کمک کنند.

موارد زیر را هم چک کنید.

ویندوز همان ویندوزی است که قبلا در هارددیسک نصب شده بود و بدون مشکل C++ 2005 در آن نصب شده بود ؟ یا ویندوز دیگری است؟

به آدرس Control Panel\System and Security\Windows Update بروید و چک کنید دانلود و یا نصب آپدیتها در حال انجام نباشد.(در صورت لغو آپدیتها

سیستم را ریستارت کنید و یا پس از دانلود آپدیتها و نصب آنها سیستم را ریستارت نمایید)

در Run (کلید ویندوز + R ) بنویسید %temp% و فایلهای این پوشه را پاک کنید .(خود پوشه را پاک نکنید و برخی از فایلها هم پاک نمی شوند)

آنتی ویروس و برنامه های امنیتی را موقتا غیرفعال کنید.

فایل اجرایی را Run as admin اجرا کنید.

اگر ویندوز 64 بیتی است ؛ ابتدا ورژن 32بیتی (X86)را نصب کنید و سپس ورژن 64 بیتی(X64 ) را .

green_ice_hz
30-01-2015, 11:04
از ارورش عکس بگذارید تا دوستان کمک کنند.

موارد زیر را هم چک کنید.

ویندوز همان ویندوزی است که قبلا در هارددیسک نصب شده بود و بدون مشکل C++ 2005 در آن نصب شده بود ؟ یا ویندوز دیگری است؟

به آدرس Control Panel\System and Security\Windows Update بروید و چک کنید دانلود و یا نصب آپدیتها در حال انجام نباشد.(در صورت لغو آپدیتها

سیستم را ریستارت کنید و یا پس از دانلود آپدیتها و نصب آنها سیستم را ریستارت نمایید)

در Run (کلید ویندوز + R ) بنویسید %temp% و فایلهای این پوشه را پاک کنید .(خود پوشه را پاک نکنید و برخی از فایلها هم پاک نمی شوند)

آنتی ویروس و برنامه های امنیتی را موقتا غیرفعال کنید.

فایل اجرایی را Run as admin اجرا کنید.

اگر ویندوز 64 بیتی است ؛ ابتدا ورژن 32بیتی (X86)را نصب کنید و سپس ورژن 64 بیتی(X64 ) را .

کارایی که فرمودین رو انجام دادم اما باز نشد و این اروری که مینویسم رو داد
Error 1935. An error occurred during the installation of assembly 'Microsoft.VC80.ATL,type="win32",version="8.0.50727.762",publicKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",processorArchitecture="x86"'. Please refer to Help and Support for more information. HRESULT: 0x800736B3."

green_ice_hz
30-01-2015, 11:05
الان یه مشکل جدیدی که پیدا کردم اینه که plextor یه برنامه داره برای ssd من اونو ریختم اما نمیدونم چرا درایو ssd رو نمیشناسه