PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه اندازی سایت با امکان ثبت نام

sargis
24-01-2015, 15:11
سلام دوستان .
میخوام یک وبسایت خیلی معمولی داشته باشم که همه صفحاتش استاتیک باشه اما یک قسمت ثبت نام داشته باشه که از کاربر کد بخواد و مجبورش کنه برای دریافت کد تایید ثبت نام با ما تماس بگیره .
من در ایران نیستم و برام مقدور نیست با هزینه های اینجا دستمزد بدم و دسترسی به سیستم مالی ایران هم ندارم . من دستیار ادمین شبکه هستم و اطلاعات پایه هاست و دومین و اینها رو دارم اما تا حالا جز نصب قالب و اینها کار دیگری در امر وب نکردم.
امیدی هست که بتونم اینکارو خودم با کمک شما و منابعی که معرفی میکنید انجام بدم ؟ مخصوصا اون قسمتی که بخوام کد فعالسازی بدم تا ثبت نام تایید بشه !؟

پیشاپیش از همفکری و مشاوره شما سپاسگذارم.

tabriz-info
25-01-2015, 10:26
سلام دوستان .
میخوام یک وبسایت خیلی معمولی داشته باشم که همه صفحاتش استاتیک باشه اما یک قسمت ثبت نام داشته باشه که از کاربر کد بخواد و مجبورش کنه برای دریافت کد تایید ثبت نام با ما تماس بگیره .
من در ایران نیستم و برام مقدور نیست با هزینه های اینجا دستمزد بدم و دسترسی به سیستم مالی ایران هم ندارم . من دستیار ادمین شبکه هستم و اطلاعات پایه هاست و دومین و اینها رو دارم اما تا حالا جز نصب قالب و اینها کار دیگری در امر وب نکردم.
امیدی هست که بتونم اینکارو خودم با کمک شما و منابعی که معرفی میکنید انجام بدم ؟ مخصوصا اون قسمتی که بخوام کد فعالسازی بدم تا ثبت نام تایید بشه !؟

پیشاپیش از همفکری و مشاوره شما سپاسگذارم.

اگر قراره با اون کدی که میخواد بگیره ورودی انجام بگیره که اونوقت مسلما به یک صفحه دینامیک نیاز خواهید داشت

ولی فقط اگر میخواهید به صورت صوری و نمایشی باشه میتونید با همون html یک فرم بسازید بعد که روی دکمه submit کلیک میشه با کد جاوااسکریپت آلرت بده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
همین

sargis
26-01-2015, 20:52
بله قراره اطلاعات كاربر نگهداري بشه و حتي الامكان يك فضاي آپلود هم بهش اختصاص داده بشه تا مداركش رو آپلود كنه .
شما رفتيد سر اصل مطلب من از ابتدا ميخوام برم جلو .

sargis
27-01-2015, 17:57
میشه لطفا یک نقشه راه خلاصه وار برام نشون بدید از صفر تا 100 عتوان وار .
ممنون میشم .

tabriz-info
28-01-2015, 00:27
دوست عزیز اگر قراره اطلاعاتی ذخیره بشه و نگهداری بشه نیاز به دیتابیس هست
و دیتابیس زمانی امکان پذیر هست که سایت دینامیک باشه

در این حالتی که شما تعریف کردید امکان پذیر نیست

بهتره یه کم با مقدمات طراحی وب آشنا بشید

مسایلی در مورد هاست ، صفحات استاتیک دینامیک دیتابیس و...

نقشه راه صفر از صفر تا صد اینه که بشینید با مفاهیم شبکه و اینا آشنا بشید و...

ولی رفتن این راه مستلزم صرف زمان طولانی هست
شما میتونید با کمی جستجو و پرسش با همین کلماتی که خودتون فرمودید آشنا بشید

Jackbil
05-02-2015, 16:38
فکر میکنم امکاناتی که مورد نظرت هست رو با وردپرس و البته افزونه حل کنی.
( البته اگه وقت برای یاد گرفتن برنامه نویسی نداری ).
ثبت نام که به صورت پیشفرض توی وردپرس هست.
میتونی از بادی پرس برای یه جامعه مجازی کوچیک استفاده کنی.
احتمالا برای این چیزی که می خوای پلاگین باشه ولی شاید پولی .

یه افزونه هم هست که شاید به دردت بخوره.
wp user frontend نسخهی پریمیومش خیلی امکانات داره از جمله اینکه یوزر ها میتونن هر نوع فایلی براتون ارسال کنن و شما هم هر جای قالب میتونید اونا رو فراخوانی کنید.