PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با سریال IDM

pars20
23-01-2015, 14:21
سلام دوستان. هر چند دقیقه این پنجره باز میشه و میگه ای دی ام با سریال تقلبی رجیستر شده. باید چیکار کنم؟ ایدی ام رو دوباره نصب کنم یا ورژن خاصی رو باید دانلود کنم یا چیز دیگه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vissoto
23-01-2015, 16:43
سلام

ابتدا IDM را uninstall نمایید و سپس سیستم را ریستارت کنید.
با توجه به این که IDM را از چه سایتی دانلود می کنید مراحل نصب و کرک تفاوت دارد.

مثلا با فرض این که شما این نرم افزار را از سایت p30world.com دانلود کنید ؛ مراحل نصب و کرک به صورت زیر خواهد بود :
ابتدا IDM فعلی را با نرم افزار Revo Uninstaller ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از سیستم حذف می کنید. پس از حذف IDM پیام ریستارت را لغو کنید و از مسیر
scan >>> select all >>> Delete فایل های باقیمانده از IDM را حذف کنید و سپس سیستم را ریستارت می نمایید.
پس از ریستارت سیستم و دانلود IDM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ؛ ابتدا نرم افزار را نصب می نمایید.
سپس نرم افزار را می بندید و از کنار ساعت ویندوز هم با راست کلیک بر آیکن IDM وانتخاب Exit به صورت کامل نرم افزار را می بندید.
همه مرورگرها را هم می بندید ؛حالا فایل IDMan که در پوشه Crack قرار دارد را کپی می کنید و در پوشه ای که نرم افزار نصب شده است Paste می نمایید و پیام Copy & Replace را تایید می کنید. معمولا نرم افزار در آدرس C:\Program Files \Internet Download Manager نصب است.( یا C:\Program Files (X86) \Internet Download Manager در سیستم عامل های 64بیتی )
فایل RegKey (پست 5) را اجرا می کنید و پیام های بعدی را تایید می کنید.
حالا نرم افزار را اجرا می کنید.
نکات مهم :
این نرم افزار به هیچ عنوان نباید توسط خود نرم افزار آپدیت شود .(چه از منوی Help و چه با نمایش پیام New Version Availabale ) .
برای آپدیت IDM ؛ باید نرم افزار حذف شده و سیستم ریستارت شود و مجددا آخرین نسخه دانلود و نصب و کرک شود.

هر گونه سوال در مورد نرم افزارهای دانلود در تایپک زیر مطرح شود :

كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Setareh 2006
19-09-2015, 13:08
سلام

پس از ریستارت سیستم و دانلود IDM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ؛ ابتدا نرم افزار را نصب می نمایید.

حالا با توجه به این که ویندوز 32 یا 64بیتی است یکی از فایلهای RegKey را اجرا می کنید و پیام های بعدی را تایید می کنید.

/
سلام

از لینک که گذاشتین برنامه رو دانلود کردم ولی اصلا فایل RegKey وجود نداره .

navid_fo
19-09-2015, 13:12
سلام

سلام
بفرما

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vissoto
21-09-2015, 11:45
سلام

سلام

ابتدا فایل را از حالت فشرده خارج کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید