PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نسخه line که به درستی در youwave نصب شه

sky1sky
19-01-2015, 20:28
سلام youwave 3.20 در ویندوز نصب کردم می خوام در این محیط برنامه Line نصب کنم
چند ورژن مختلف Lineنصب کردم اما موقع نصب خطای زیر رو می ده
Line has ARM active code and is not supported
بی زحمت یک نسخه ای از line معرفی کنید که به درستی روی youwaveنصب شه
lمرسی

ALI . R
20-01-2015, 22:47
سلام.
دوست عزیز نرم افزار Line نسخه ای مخصوص ویندوز هم داره. پیشنهاد میکنم همین نسخه رو برای ویندوز نصب کنید. اون راهی که شما رفتید خیلی پیچیده و سخت میشه! و برای نرم افزارهایی استفاده میشه که برای ویندوز نسخه ای ارائه ندادن!
از لینک پایین دریافت کنید ::n01:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید:n12:

sky1sky
21-01-2015, 00:06
سلام.
دوست عزیز نرم افزار Line نسخه ای مخصوص ویندوز هم داره. پیشنهاد میکنم همین نسخه رو برای ویندوز نصب کنید. اون راهی که شما رفتید خیلی پیچیده و سخت میشه! و برای نرم افزارهایی استفاده میشه که برای ویندوز نسخه ای ارائه ندادن!
از لینک پایین دریافت کنید ::n01:

سلام مرسی اما برای نسخه ویندوز با مشکل زیر مواحه هستم یعنی باید sing up کنم که طبق شکل ازطریق نسخه های تلفن باید انجام شه واسه همین دنبال راه های پیچیدهام :n01: اگر راه حلی بازهم هست مجدد بفرمائید(غیر بلواستک) مرسی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ALI . R
21-01-2015, 01:41
سلام مرسی اما برای نسخه ویندوز با مشکل زیر مواحه هستم یعنی باید sing up کنم که طبق شکل ازطریق نسخه های تلفن باید انجام شه واسه همین دنبال راه های پیچیدهام :n01: اگر راه حلی بازهم هست مجدد بفرمائید(غیر بلواستک) مرسی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله. اگه شما گوشی هوشمند ندارید. ابتدا باید از طریق همین راه با وارد کردن شماره تلفن خودتون و وارد کردن کردن ایمیل خودتون عضو لاین بشید. بعد میتونید از طریق ایمیلی که موقع ثبت نام استفاده کردید، اینجا وارد کنید و Login بشید.
پیشنهاد میکنم به جای نصب youwave، نرم افزار BlueStacks رو نصب کنید.:n01:

moradiava
09-01-2016, 00:51
من نسخه ویندوزی لاین رو روی کامپیوترم نصب کردم خیلی کار راه می ندازه هم مسنجرش خوبه هم با تایم لاینش میشه مطالبی رو مثل فیس بوک به اشتراک بزاری تازه فیلترم که نیست

sanamrezaee
26-01-2016, 12:29
man ta mizanam nasb she in peighamo mide.the program cannot be installed because line is currently running.plase try again after closing line.age mishe komak konin nasbesh :n15:

samyarfarahzadi
26-01-2016, 12:32
خب این مشکل به خاطر اینه که برنامه ی لاین رو قبلا نصب کردی و هنوز لاین بازه – اون پوشه ی نصب لاین رو به صورت کامل پاک کن بعد یه ریستارت کن تا نصب شه

ALI . R
26-01-2016, 12:44
man ta mizanam nasb she in peighamo mide.the program cannot be installed because line is currently running.plase try again after closing line.age mishe komak konin nasbesh
:n15:

زبان فارسی:
زبان اصلی این انجمن فارسی است، لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان پینگلیش استفاده نکنید.