PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : احسان خواجه امیری - پاییز ، تنهایی

Mohammad Yek110
19-01-2015, 16:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احسان خواجه امیری - پاییز، تنهایی
دی 1393

در این تاپیک می‌تونید بهترین آهنگ این آلبوم رو انتخاب کنید و به این سوالات پاسخ بدید:

1. ضعیف ترین آهنگ آلبوم کدام است؟
2. بهترین شعر، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟
3. بهترین تنظیم، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟
4. بهترین موسیقی، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟
5. نسبت به آلبوم قبلی خواننده (عاشقانه ها) پیشرفت بود یا پسرفت؟

نظرسنجی بعد از 30 روز توسط مدیران انجمن موسیقی بسته و تاپیک قفل میشه ...

Mohammad Yek110
19-01-2015, 16:45
سلام
فعلا خودم 1 دور گوش دادم از تنهایی ، پاییز ، هراس ، عاشق ، حس و درد خیلی خوشم اومد ، گذشته ها و تاوان رو هم که قبلا گوش داده بودم و تاوان خصوصا خیلی قشنگه
از مدیران خواهش میکنم تاپیک مهم بشه

aluminum
19-01-2015, 19:34
منم بعد از یک بار گوش دادن احساس میکنم نسبت به آلبوم قلبی یک مقدار پسرفت داشته

Mohammad Yek110
19-01-2015, 20:10
منم بعد از یک بار گوش دادن احساس میکنم نسبت به آلبوم قلبی یک مقدار پسرفت داشته

اما من طور دیگه ای فکر میکنم ، به نظرم برعکس چیزی که انتظارشو داشتیم فضای آلبوم با عاشقانه ها یکم تفاوت داره ، و اینکه هر خواننده ای هروقت یه آلبوم فوق العاده میسازه ، نقد بیشتری به آلبوم بعدیش وارد میشه ، به نظر من این آلبوم بهتر از عاشقانه ها نبود اما ضعیفترم نبود ، فراموش نکنیم که عاشقانه ها بهترین آلبوم سال شد و حتی اگه پسرفتی هم وجود داشته باشه ( که به نظر من نیست ) خیلی محسوس نیست و بازهم آلبوم نمره ی خوبی میگیره
به نظرم پتانسیل بهترین آلبوم سال شدن رو هم داره

پ.ن : اینستاگرام موسیقی ما نوشته که "پست مربوط به این آلبوم درحال شکستن رکورد تعداد کامنت در سایت موسیقی ماست"

vahidreza2007
19-01-2015, 20:28
من هم بعد یک دور گوش دادن به البوم به نظرم نسبت به البوم قبل پسرفت داشته !! نتونستم با البوم ارتباط برقرار کنم !! البته چند تا اهنگ قشنگ توش هست :n16:

ramin1988
20-01-2015, 11:44
با سلام

تبریک به طرفداران احسان خواجه امیری عزیز
من امروز این آلبوم رو تهیه کردم
همونطور که انتظار داشتم و از اسم آلبوم انتظار داشتم آلبوم با فضایی غمگین و تیره بود ... صدای احسان که عالی بود
شعرهای زیبای روزبه بمانی و ملودی های تاثیر گذار علیرضا افکاری به نظر من عالی بودن
فعلا دوبار کل آلبوم رو گوش کردم و نظرسنجی بعد از چند بار گوش دادن ;)

Mohammad Yek110
20-01-2015, 16:14
واقعا این آلبومو هرچی بیشتر گوش میدم بیشتر عاشقش میدم ، خاصیت آهنگهای احسان همینه

1. ضعیف ترین آهنگ آلبوم کدام است؟

آهنگ خیلی ضعیفی نداشت ولی "ساده" یه لول از بقیه آهنگا پایین تر بود .

2. بهترین شعر، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟

انتخاب خیلی سختیه واقعا ! همه عالی بودن ، تاوان ، تنهایی ، عشق 2 ، هراس ، دیوونگی ، حس ، پاییز ، عاشق ، درد ، چشمامو میبندم یکم بهترن :دی

3. بهترین تنظیم، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟

تنهایی ، کاش یکم بیشتر با هومن نامداری کار میکرد ، سیروانم اگه بود عالی میشد.

4. بهترین موسیقی، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟

تنهایی

5. نسبت به آلبوم قبلی خواننده (عاشقانه ها) پیشرفت بود یا پسرفت؟
توی پست 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توضیح دادم
کلا آلبوم فوق العاده ای بود ، اگه توی سوالای بالا به یه ترک خاص بیشتر رای دادم نشونه ی اختلاف زیاد اون با بقیه ترک ها نمیشه ، همه آهنگ ها عالی بودن ، توی نظر سنجی به همه جز "ساده"رای میدم :40:

payam.n5
22-01-2015, 10:05
معمولی بود البومش مثه خیلی البومایی که این چند وقت اومده
نسبت به البوم قبلش هم پس رفت بود .
اهنگ چشمامو میبندم بهترین تراک البوم بود از نظرم .

به نظر من این آلبوم بهتر از عاشقانه ها نبود اما ضعیفترم نبود ، فراموش نکنیم که عاشقانه ها بهترین آلبوم سال شد و حتی اگه پسرفتی هم وجود داشته باشه ( که به نظر من نیست ) خیلی محسوس نیست و بازهم آلبوم نمره ی خوبی میگیره

پ.ن : اینستاگرام موسیقی ما نوشته که "پست مربوط به این آلبوم درحال شکستن رکورد تعداد کامنت در سایت موسیقی ماست"
عاشقانه ها بهترین البوم سال شد ؟! والا ما که هر نظرسنجی دیدیم البوم من خود ان سیزدهم شد هم تو نظرسنجی p30world هم موسیقی ما البوم من خود ان سیزدهم چاوشی شد
در مورد رکورد کامنت هم موسیقی ما هر البومی میاد همین حرفا رو میزنه واسه البوم خواننده ای مثه سامان جلیلی هم همینو میگفت !

mojtaba182003
22-01-2015, 15:42

عاشقانه ها بهترین البوم سال شد ؟! والا ما که هر نظرسنجی دیدیم البوم من خود ان سیزدهم شد هم تو نظرسنجی p30world هم موسیقی ما البوم من خود ان سیزدهم چاوشی شد
در مورد رکورد کامنت هم موسیقی ما هر البومی میاد همین حرفا رو میزنه واسه البوم خواننده ای مثه سامان جلیلی هم همینو میگفت !
حرف حساب ...

Mohammad Yek110
22-01-2015, 16:17

اگه اشتباهی از من بوده عذر میخوام
من خودم طرفدار چاوشی هم هستم!
عاشقانه ها
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])من خود آن سیزدهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میبینید که عاشقانه ها نمره بالاتری گرفته اما اختلاف خیلی کمه ( آراء عاشقانه ها خیلی بیشتر هست ) ، برای 91 بهتره از عنوان " بهترین آلبوم های سال " استفاده بشه ، اگه اینجا توی پستم از اسم آلبوم محسن استفاده ای نکردم برای اینه که لازم نبوده!
در مورد پسرفت هم حرفتونو قبول ندارم ، من دور اولی که آلبومو گوش دادم خوشم نیومد ولی هرچی بیشتر گوش دادم حسم بهش بهتر شد و فکر میکنم از عاشقانه ها بهتره ، به هرحال هر کسی نظری داره :n16:

payam.n5
22-01-2015, 17:29
اگه اشتباهی از من بوده عذر میخوام
من خودم طرفدار چاوشی هم هستم!
عاشقانه ها
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])من خود آن سیزدهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میبینید که عاشقانه ها نمره بالاتری گرفته اما اختلاف خیلی کمه ( آراء عاشقانه ها خیلی بیشتر هست ) ، برای 91 بهتره از عنوان " بهترین آلبوم های سال " استفاده بشه ، اگه اینجا توی پستم از اسم آلبوم محسن استفاده ای نکردم برای اینه که لازم نبوده!
در مورد پسرفت هم حرفتونو قبول ندارم ، من دور اولی که آلبومو گوش دادم خوشم نیومد ولی هرچی بیشتر گوش دادم حسم بهش بهتر شد و فکر میکنم از عاشقانه ها بهتره ، به هرحال هر کسی نظری داره :n16:

نه دوست عزیز عذرخواهی واسه چی . هر کس نظری داره . نقل قول گرفتن من هم از پستت واسه این بود که گفتی عاشقانه ها بهترین البوم سال شد که این دیگه نظر شخصی نبود و خبری بود . برای همین نقل قول گرفتم . چون البوم من خود ان سیزدهم اون سال تو همه نظرسنجی ها بهترین البوم سال شد . حالا این صحبت ها ربط زیادی به این تاپیک نداره ولی این لینکایی که گذاشتی واسه امتیاز هم ایا شما واقعا جدی میگیری این نظرسنجی صفحه اصلی موسیقی ما رو ؟ ! اصلا تعداد ارا رو نگاه یکی 12000 تا یکی 4000 تا . 12 هزار رای واسه اینه که اون موقع مهمان ها هم میتونستن رای بدن البوم من خود ان سیزدهم که اومد موسیقی ما هم رای دادن عضویتی کرد که بازم تاثیری در اعتبار بخشی به این نظرسنجیش نکرد و باز هم خودشون ارا رو دستکاری میکنن مثلا تا همین یکی دو هفته پیش البوم پاروی بی قایق که خودشون امتیازشو برده بودن پایین تا رده پنجم بعد 3 ماه خودشونم بردن بالا . نظرسنجی پایان سال موسیقی ما هست که اعتبار داره و نتایجش واقعی هست که اون سالم بخش مردمی جایزه بهترین البوم سال و بهترین تراک سال رو چاوشی گرفت . به هر حال بگذریم
در مورد پسرفت هم که این قسمت حرفات اره نظر شخصی هر کس هست و نمیتونیم خرده بگیریم . ولی خوب من و خیلیای دیگه البوم عاشقانه ها رو به مراتب البوم بهتری میدونن . این البوم بیشتر مصرفی و برای بازار ساخته شده به نظرم . تو این البوم اصلا از تراک هایی شنیدنی مثل کجایی و لحظه خبری نیست .
:n16:

Mohammad Yek110
22-01-2015, 18:00
بله 13 بهترین البوم مردمی شد اما جایزه کارشناسان و اهل موسیقی رو البوم عاشقانه ها برد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عـاشـقـانـه_هـا%26quot%3B_ب ترین_آلبوم_موسیقی_سال_91

اینجا احسان روزبه بمانی رو خالق عاشقانه ها میدونه ، ترانه های البوم پاییز تنهایی هم خیلی خوب بودن گرچه سبکشون با عاشقانه ها متفاوت بود

Mohammad Yek110
24-01-2015, 15:51
موزیک ویدئو تراک اول هم منتشر شد

ali_agha1981
30-01-2015, 11:32
آلبوم تنظیم های خیلی خوبی داشت...
آهنگسازی هم بعضی هاش به تکرار میزنه و ملودی ساده ای داره..ولی ملودی خوب هم داره مثل چشمامو بستم

عاشقانه ها آلبوم موفقی بود ولی اصلا دلیل موجه ای نیست که اگه یه آلبوم موفق بود در آلبوم بعدی هم از همون تیم هنری استفاده بشه..چون تجربه ثابت کرده هرگز موفق نبوده..

من به قطعات .. چشمامو بستم.. درد ..عاشق رای دام ..
قطعه اول (تنهایی) هم اصلا در حد و اندازه های تراک اول یه آلبوم نیست...

ramin1988
30-01-2015, 13:54
چند روزه قفلم رو آهنگ حس
الان هم اومدم دیدم اینجا بیشتر رای داره ....
فوق العادس این ترک

brothers000
16-02-2015, 13:13
1. ضعیف ترین آهنگ آلبوم کدام است؟ عاشق
2. بهترین شعر، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟ حس، گذشته ها، تاوان
3. بهترین تنظیم، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟ پائیز، عشق 2، درد
4. بهترین موسیقی، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟ تنهائی، حس، چشمامو میبندم
5. نسبت به آلبوم قبلی خواننده (عاشقانه ها) پیشرفت بود یا پسرفت؟ بهتره بگیم نسبت به آلبوم قبلی شاهد پیشرفت خاصی در این آلبوم نبودیم، شاید دلیلش هم اضافه کردن تراک و تا حدودی تکرار در ملودی ها بوده !

MILAD MGH
23-02-2015, 13:30
با تشــکر از 18 نفـری که در این نظرسنجی شرکت کردن...

بعد از گذشت یک ماه، با نظر شما ترانه‌ی «حس» با 8 رأی به عنوان بهترین ترانه‌ی این آلبوم انتخاب شد.

با تشکر
مدیریت انجمن موسیقی