PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کرش explorer.exe

Immunology
17-01-2015, 13:42
سلام.دوستان عزیز من امروز ویندوزم رو روشن کردم یهو این پیام میداد و به هیچی نمیتونم دسترسی داشته باشم.رو دسکتاب همش علامت ساعت میاد و نمیشه کاری کرد.رستارت و سیف مود هم همین حالته.چیکار کنم بتونم فولدرای دسکتاب رو بردارم؟؟؟؟راهی هست؟
problem event name:APPCRASH
Aplication name:Explorer.exe

Sent from my SM-T700 using Tapatalk

vissoto
18-01-2015, 02:00
سلام

راه حل کلی این است که ابزارهای زیر را بر DVD به صورت Image رایت کنید .(تا قابل بوت باشند) و سپس سیستم را ریستارت و با آنها بوت می شوید. (مانند نصب ویندوز اولویت بوت را بر DVD ROM تنظیم می کنید.( یا در صورت رایت در فلش (مانند نصب ویندوز با فلش) با فلش مموری بوت می شوید.
یا حتی می توانید با DVDهای لینوکس به صورت Live بوت شوید و اطلاعات را جابجا کنید.
مثلا در Hiren ؛ Mini windows را انتخاب می کنید و پس از بوت اطلاعات را جابجا می کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Immunology
18-01-2015, 11:37
با بدبختی فایلارو انتقال دادم.روشمم این بود این خطا رو که میده پایین خطا یه فایل نوت هست که میشه اونو باز کرد.وقتی فایل نوت رو باز کردم گزینه open زدم و رفتم دسکتاب و فایلارو انتقال دادم جای دیگه.البته پروسه ی خیلی سخته بود و کلی وقتگیر،حل مشکل با سی دی ویندوز و repair windows ممکنه.البته من بعدش ویندوز رو عوض کردم ولی اگه همچین مشکلی پیش اومد با سی دی ویندوز درست میشه.

Sent from my SM-T700 using Tapatalk