PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ارتباط گوشی و کامپیوتر با کابل در برنامه های مدیریتی

mahan
14-01-2015, 23:44
سلام
من یه گوشی g525 هواوی دارم که تا چند وقت پیش هیچ مشکلی باهاش نداشتم ... اما یه مدتیه که به هیچ کدوم از برنامه های مدیریت گوشی موبایل رو pc جواب نمیده . تمام درایورها و adb و ... رو هم مجددا نصب کردم ... گوشی به کامپیوتر وصل میشه اوتوران هم کار میکنه و هر دو حافظه رو میشناسه .... تمام کارهای کپی و ... رو انجام میده اما به برنامه های مدیریت گوشی جواب نمیده ... Wondershare MobileGo و SnapPea و Moborobo رو هم امتحان کردم ... پیغام خطا میده ... به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه ؟؟؟

mahan
15-01-2015, 22:36
.............. up

shengo_k
15-01-2015, 23:53
سلام من یه گوشی g525 هواوی دارم که تا چند وقت پیش هیچ مشکلی باهاش نداشتم ... اما یه مدتیه که به هیچ کدوم از برنامه های مدیریت گوشی موبایل رو pc جواب نمیده . تمام درایورها و adb و ... رو هم مجددا نصب کردم ... گوشی به کامپیوتر وصل میشه اوتوران هم کار میکنه و هر دو حافظه رو میشناسه .... تمام کارهای کپی و ... رو انجام میده اما به برنامه های مدیریت گوشی جواب نمیده ... Wondershare MobileGo و SnapPea و Moborobo رو هم امتحان کردم ... پیغام خطا میده ... به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه ؟؟؟تیک بخش USB debugging در گوشیتون فعال هست؟؟؟ از آخرین نسخه نرم افزار های مدیریتی استفاده میکنید؟ اگه آخرین ورژن نیست به آخرین ورژن آپدیت کنید ببینید باز هم میشناسه گوشی رو یا خیر آیا درایور های گوشی شما روی کامپیوترتون نصب هست؟؟؟

mahan
16-01-2015, 22:46
تیک بخش USB debugging در گوشیتون فعال هست؟؟؟ از آخرین نسخه نرم افزار های مدیریتی استفاده میکنید؟ اگه آخرین ورژن نیست به آخرین ورژن آپدیت کنید ببینید باز هم میشناسه گوشی رو یا خیر آیا درایور های گوشی شما روی کامپیوترتون نصب هست؟؟؟

usb توی گوشی فعال هست ... همانطور که نوشتم قبلا مشکلی نداشتم تا هفته پیش ... حتی همین الان هم میتونم از طریق اتوران خود ویندوز وارد هر دو حافظه موبایل بشم ... و انتقال فایل و حذف و ... رو انجام بدم ... اما ارتباط گوشی با برنامه های مدیریتی برقرار نمیشه ... نمونه اش همین برنامه Wondershare که نسخه آخرش رو از همین سایت معظم p30world دانلود کردم ... ولی باز هم خبری نیست ...
یه نکته ای رو باید بگم ... اونم اینکه گاهی اوقات USB رو که وصل میکنم ... کلا حافظه گوشی چه داخلی چه جانبی رو نمیشناسه و باید گوشی رو ریست کنم ... بعدش مشکل برطرف میشه ... اما همچنان ارتباط با برنامه ها برقرار نمیشه ... درایور و ... هم همینطور که قبلا نوشته ام همش نصب هست

mahan
21-01-2015, 23:56
up
..............

shengo_k
22-01-2015, 00:50
داداش گوشی منم اینجوری شده بود دقیق نمیتونم بگم مشکل کجاش بود چون خودمم نفهمیدم اما اگه رامشو عوض کردم درست شد شما نرم افزار AirDroid رو امتحان بکن ببین کارت رو راه مین دازه یا نه