PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت جعبه جادویی

reza.karvandian
14-01-2015, 22:47
با سلام خدمت اساتید محترم
دوستان من می خوام یک جعبه جواهرات درست کنم که وقتی درشو باز میکنیم اون آهنگی که مد نظر خودمه پخش بشه لطفا راهنماییم کنین از چه کیتی باید استفاده کنم چجوری اهنگمو میتونم روش اضافه کنم
متاسفانه هیچ سر رشته ای از مباحث الکترونیک ندارم.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

gmd
15-01-2015, 19:05
با سلام خدمت اساتید محترم
دوستان من می خوام یک جعبه جواهرات درست کنم که وقتی درشو باز میکنیم اون آهنگی که مد نظر خودمه پخش بشه لطفا راهنماییم کنین از چه کیتی باید استفاده کنم چجوری اهنگمو میتونم روش اضافه کنم
متاسفانه هیچ سر رشته ای از مباحث الکترونیک ندارم.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
سلام
تا جایی که اطلاع دارم
1- آی سی با حافظه محدود برای رکورد هست اما گران و مقرون با صرفه نیست.
2-مدارهای خیلی کوچک و آماده که فقط قابلیت پخش یک موزیک خاص رادارند مثلا آهنگ تولد و ... با قیمت مناسب قابل تهیه است که خودتان باید در جعبه ای که میخواهید جاسازی کنید.
3-مدل های مکانیکی و کوکی هم موجود است که از نظر تنوع موزیک خیلی محدودترند و اندازه بزرگتری دارند.
امیدوارم کمکی شده باشد

reza.karvandian
16-01-2015, 10:50
ممنونم از اینکه وقت گذاشتید و راهنماییم کردین
اون آی سی که گفتین قیمتش حدودا چنده ؟

gmd
16-01-2015, 18:16
راستش الان قیمت دقیقش را نمیدونم ولی قبلا بسته به ظرفیت آن فکر کنم حدود 1000000 ریال بود.

reza.karvandian
16-01-2015, 19:44
حالا این آی سی که بخرم چجوری میتونم صدا روش ضبط کنم و روی چه مداری باید ببندم ؟
ممنون از وقتی که میزارین و جواب میدین

gmd
17-01-2015, 20:07
با مدار آماده هم موجود بود ( آماده و مونتاژ شده ) ولی اگر موزیک خیلی خواصی نمیخواهید روی آن ظبط کنید از همان مدارها با موزیک آماده استفاده کنید کم دردسرتر و ظریف تر است. چون احتمالا اندازه مدار و تامین انرژی و تداوم آن وچگونگی سبک روشن شدن قسمت موزیکال را هم باید توجه کنید. باید از نزدیک اندازه مدار و مقدار انرژی که نیاز دارد را ببینید.