ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مرتب کردن آرایه به صورت دستی.

general geranger
14-01-2015, 12:31
سلام دوستان . 4 روزه خواب و خوراک ندارم سر این مشکل :n27: کد زدم برای مرتب کردن آرایه تک بعدی به صورت صعودی. درست کار میکنه. حالا گفتم برای خودم چلنج بذارم ( که تنها راه تقویت کردن برنامه نویسیم همینه:n01:) آرایه های دو بعدی با طول و عرض دلخواه رو صعودی مرتب کنه. الان جوری شده که کد آرایه تک بعدی عمل میکنه و هر ردیف مرتب میشه اما:n35: مسله اینه که به ایده ای نمیرسم که کل آرایه مرتب شه. فقط اینو بدونین انقد آشفتم کرده 4 روزه با خانواده نمیتونم حرف بزنم هرچی میگن میگم آره آره:n02:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سطحم رو باید بدونید با توجه به کد دیگه:n28: اگه امکانش هست میشه فلوچارتم برام بذارید . حس بدی دارم . شکست خوردم؟:n29:

دمستان اگر نشد فقط راه مرتب کردن آرایه ها رو (مثلا صعودی یا نزولی یا حالتای دیگه) رو لطفا بگید. (متدش چیه؟ مثل Get.Length یا اینا میگم)

یه سوال کوچیک : therad چی هست دقیقا؟

عــــلی
14-01-2015, 14:23
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.

برای سوال جدیدتون تاپیک جدید ایجاد کنید.یا اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو بخونید.

rahnema1
14-01-2015, 21:33
سلام
لازم نیست نا امیدی به خودتون راه بدید
فکر کنم بهتره پله به پله مباحث را دنبال کنید
یا اینکه به مباحثی که بیستر علاقه دارید بپردازید کم کم به مطالب دشوار تر که می رسید اونها هم آسون میشه
مثلا در این مورد شما لازم بود که بتونید به خوبی با آرایه دو بعدی کار کنید مثلا اندیس گذاری یا تبدیل آرایه دو بعدی به یک بعدی یا برعکس
این هم یه رقم دیگه برنامه واسه مرتب سازی