PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : z3 یا note4

persian_user
14-01-2015, 11:14
سلام.خواهشا راهنمایی کنید.
از یک طرف بین ضد آب بودن و ساپورت کردن 4g و دو سیمکارته بودن z3 موندم
از یک طرفم بین قلم note4 وطراحی و نقاشی کردن باهاش و حسگر های متنوع اون موندم.(مدل های مختلف نوت واقعا آدم رو گیج میکنه.میدونم که مدل های مختلف داره و بعضا 4g هم دارن.)
البته بگم تا 3 ماه پیش 6 ماه بود که note3 داشتم.خیلی حال میکردم باهاش.ولی متاسفانه از دستم رفت.
خودم نظرم یکم بیشتر به سمت z3 هستش.چون به خودم میگم که قبلن یه نوت داشتم و تجربه ی کار کردن با اونو داشتم.حالا برم سمت یه تجربه جدید.
نظر شما چیه؟!؟

shengo_k
14-01-2015, 12:58
سلام.خواهشا راهنمایی کنید.
از یک طرف بین ضد آب بودن و ساپورت کردن 4g و دو سیمکارته بودن z3 موندم
از یک طرفم بین قلم note4 وطراحی و نقاشی کردن باهاش و حسگر های متنوع اون موندم.(مدل های مختلف نوت واقعا آدم رو گیج میکنه.میدونم که مدل های مختلف داره و بعضا 4g هم دارن.)
البته بگم تا 3 ماه پیش 6 ماه بود که note3 داشتم.خیلی حال میکردم باهاش.ولی متاسفانه از دستم رفت.
خودم نظرم یکم بیشتر به سمت z3 هستش.چون به خودم میگم که قبلن یه نوت داشتم و تجربه ی کار کردن با اونو داشتم.حالا برم سمت یه تجربه جدید.
نظر شما چیه؟!؟
داداش نظر من نوت 4
هم اثرانگشت هم زد آب هم فرم فلزی پردازنده قوی امکانات زیاد صفحه نمایش فوق العاده دوربین عالی و دوام باتری زیاد

persian_user
14-01-2015, 13:00
داداش نظر من نوت 4
هم اثرانگشت هم زد آب هم فرم فلزی پردازنده قوی امکانات زیاد صفحه نمایش فوق العاده دوربین عالی و دوام باتری زیاد

نوت که ضد آب نیست!

shengo_k
14-01-2015, 13:15
نوت که ضد آب نیست!
چرا دوست عزیز نوت هم مانند اس 5 دارای گوتهینامه ip54 که نشانه ی قابلیت ضد آب و ضد گردوخاک بودن گوشیه البته z3 مقاومت بیشتری داره