PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك آنتي ويروس خوب براي windows advansed server 2000

pegahp
30-04-2005, 16:45
سلام
من توي محل كارم يك كامپيوتر سرور دارم كه ويندوز advanced server 2000 روش نصبه..و فكر كنم كه ويروسي شده..البته يك آنتي ويروس bit defender روش هست ولي ميخواستم بدونم به نظر شما چه آنتي ويروس ديگه اي ميتونم روش بزارم...و لطفا بهم بگيد كه از كجا دانلودش كنم كه هم آپديت بشه و هم بعد از مدتي از كار نيفته..
ممنون ميشم

Mehdi_Best
30-04-2005, 17:33
سلام به شما دوست عزيز
طي بحث هاي مختلفي كه در مورد آنتي ويروس ها در تاپيك هاي مختلف انجام شده و همچنين تست هاي مختلفي كه در اين مورد انجام شده آنتي ويروس كاسپرسكي پرو به عنوان بهترين آنتي ويروس شناختده شده . خيلي راحت رجيستر مي شه و خيلي راحت هم آپديت مي شه. هر 3 ساعت يك بار آپديت مي شه. از جميع جهات واقعا بهترينه.
اگه مي خواي بيشتر در موردش بدوني به اين تاپيك مراجعه كن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين هم لينك دانلود آنتي ويروس كاسپرسكي پرو و فايل رجيستر كردنش:
اين لينك نسخه personal pro 5.0.20 براي تمام ويندوزها با حجم 26.14 مگابايت:

لينك همون نسخه منتهي براي ويندوزهاي XP - NT - 2000 با حجم 19.62 مگابايت:

لينك همون نسخه منتهي براي ويندوزهاي 98 - ME با حجم 19.5 مگابايت:

اگه لينك ديگه اي بود كه حجمش با اينها فرق داشت اون نسخه فول نيست. اين لينكهايي كه من گذاشتم لينك نسخه هاي فول و قابل رجيستر هست.

فايل رجيسترش هم .
اين لينك دانلودش:

ممكنه يكي دو بار اين پيغام رو بده:
We are sorry, our server is busy, please come back again in few minutes.

اما بعد از چند بار امتحان كردن حتما دانلود مي شه. البته ممكنه همون دفعه اول هم مشكلي نداشته باشه.
در ضمن در مورد استفاده از آنتي ويروس كاسپرسكي بايد بگم كه واقعا بهترين انتخاب رو كردي و پشيمون نمي شي

pegahp
02-05-2005, 13:03
غير از آنتي ويروس كاسپرسكي كسي چيز ديگه اي سراغ نداره؟
آخه كاسپرسكي مال ويندوزهاي سرور نيست..من امتحان كردم ولي نصب نشد

Mehdi_Best
02-05-2005, 14:20
سلام. من با مديرعامل شركتي كه نمايندگي كاسپرسكي در تهران رو داره تلفني صحبت كردم. گفتن كه اين نسخه ها براي ويندوزهاي سرور نيست. نسخه مخصوص ويندوزهاي سرور حدود 200 هزار تومان قيمتش هست. فكر نكنم روي اينترنت هم اين نسخه اش موجود باشه (يعني بطور مجاني). چون اينطور كه ايشون مي گفتن فايل رجيستريش هم فرق داره با نسخه هاي ديگه.