PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک تخصصی کاهش پینگ ( با تجربه ها بیان)

Silent TR
13-01-2015, 01:00
به نظرم جای این تاپیک اینجا خالی بود

تاپیک های زیادی همتون دیدید راجع به کاهش پینگ و راه روش های کاهش و سایت های مختلف و برنامه ها و....

اما هدف از ایجاد این تاپیک این هستش که افرادی که واقعا به صورت تجربی روشی رو امتحان کردن و تاثیر داشته براشون اینجا اظهار نظر کنند تا بقیه هم استفاده کنند
.

واقعا چه روشی برای کاهش پینگ هست ؟ اصلا روشی هست ؟

اگه سرویس خریدنی هستش کسی تا حالا تست کرده ؟
تا حالا برنامه ایی جواب داده ؟
و....

dj77
13-01-2015, 01:09
ممنون بایت ایجاد تاپیک
اینو بگم خدمتون که فقط گول این سرویسهای حجمی کاهش پینگ رو نخورید...
اگر از شاتل یا پارس آنلاین سرویس میگیرید می تونید با پشتیبانی تماس بگیرید و ددرخواست فعال سازی سرویس بازی رو داشته باشید حدود 80تا100 تا پینگ سرور خارجی پایین میاد.

aghazadeh_hastam
13-01-2015, 01:17
سرويس كاهش پينگ pingpass هم واقعا تاثير داره من دارم استفاده ميكنم . الان تو گرنا تو روم هاي روسيه هم راحت بازي ميكنم با پينگ زير 200

Silent TR
13-01-2015, 02:08
سرويس كاهش پينگ pingpass هم واقعا تاثير داره من دارم استفاده ميكنم . الان تو گرنا تو روم هاي روسيه هم راحت بازي ميكنم با پينگ زير 200

یعنی شما قبلا نمیتونستید راحت بازی کنید ؟ و با خرید این سرویس های حجمی پینگتون واقعا تو بازی هم پایین اومد ؟

aghazadeh_hastam
13-01-2015, 02:09
قبلا پينگم خيلي بالا بود .

Silent TR
13-01-2015, 14:44
دوستان دیگه ایی هستند که از این سرویس های کاهش پینگ خریده باشند ؟
چون اینطور که من خودم تست کردم انگار این سرویس ها یک تونل میزنن و وقتی شما از cmd یا جای دیگه پینگ میگیرید پینگ شما رو نشون نمیده !!!!بلکه میاد پینگ اون سروری که شما ازش خرید کردید رو نشون میده !!!

یعنی فقط یه چیز عددی و در عمل پینگ واقعی رو شما رو پایین نمیاره !

Navid TGO
13-01-2015, 19:45
من فیفا آنلاین میزنم . با ایکس باکس بازی میکردم اوایل پینگم نزدیک 400 بود که با سرویس کاهش پینگ به 100-120 رسید و خیلی تاثیر خوبی روی بازی داشت .

شما باید ببینی با سرور های داخلی نت ـت مشکل داره یا نه . اگه نداشت احتمالا اوکی هست.

روش کار به این ترتیب هست که شما ابتدا به سرور اون شرکتی که اکانت هارو میفروشه و داخل ایران هست وصل میشی و اون سرور هم شرایط برقراری ارتباط با خارج رو فراهم میکنه.

تازه خود شرکت گفته بود برای گرفتن نتیجه از وایرلس استفاده نکنین و حتما کابلی باشه ولی من با همون وایرلس هم جواب گرفتم .

ArashMiniStar
13-01-2015, 22:31
چون اینطور که من خودم تست کردم انگار این سرویس ها یک تونل میزنن و وقتی شما از cmd یا جای دیگه پینگ میگیرید پینگ شما رو نشون نمیده !!!!بلکه میاد پینگ اون سروری که شما ازش خرید کردید رو نشون میده !!!

دوست عزیز شما جسارتا داری اشتباه عمل کنی
مثلا تو همون CMD این رو بزن
Ping 4.2.2.4
این دستور پینگ با آی پی 4.2.2.4 رو میده حالا مقایسه کن
نکته ای که من از سرویس های کاهش پینگ متوجه شدم اینه که اولا در همه حال جواب نمیده مثلا من الان پینگم 300ه با سرویس کاهش پینگ میشه 180! ولی مثلا مودم adsl رو ریست کنم میبینی پینگ عادیم شد 180 بدون سرویس!!!!! دلیلش اینه آی پی عوض میشه و در نتیجه مسیر عبوری
حالا این سرویس کاهش پینگ میاد مسیر عبوری رو کاهش میده

در ضمن من با جاهای مختلف حتی سرور های مختلف یه سایت نتیجه های متفاوتی گرفتم بهترینش اینه که با همون آی پی بالا تست کنید ببینید به کارتون میاد یا نه
در کل معجزه نمیکنه

ArashMiniStar
13-01-2015, 22:33
من فیفا آنلاین میزنم . با ایکس باکس بازی میکردم اوایل پینگم نزدیک 400 بود که با سرویس کاهش پینگ به 100-120 رسید و خیلی تاثیر خوبی روی بازی داشت .

شما باید ببینی با سرور های داخلی نت ـت مشکل داره یا نه . اگه نداشت احتمالا اوکی هست.

روش کار به این ترتیب هست که شما ابتدا به سرور اون شرکتی که اکانت هارو میفروشه و داخل ایران هست وصل میشی و اون سرور هم شرایط برقراری ارتباط با خارج رو فراهم میکنه.

تازه خود شرکت گفته بود برای گرفتن نتیجه از وایرلس استفاده نکنین و حتما کابلی باشه ولی من با همون وایرلس هم جواب گرفتم .
من با مودم وایرلس و همچنین کابلی تست کردم هیچ تفاوتی ندارن به شرطی که آنتن دهی خوبی باشه
بیخودی خودتون رو اذییت نکنید من تازه با لپ تاپ تست کردم

Silent TR
14-01-2015, 17:33
»ن یدونه از این سرویس های کاهش پینگ رو تست کردم و توی بازی تاثیری نداشت !!!

zxzxcvcv
14-01-2015, 20:35

طرز کار سرویس های کاهش پینگ اینطوریه:
شما از طریق vpn به یک سرور داخلی وصل میشید که پینگ خوبی با خارج داره ( 60 - 70 ) و پینگ شما با اون سرور داخلی هم 50 تاست
در نتیجه پینگ شما بعد از وصل شدن به سرویس کاهش پینگ میشه جمع پینگ تایم خارجی اون سرور + پینگ تایم شما تا اون سرور (110 میلی ثانیه در این مثال)

و اما در مورد بهترین روش های پایین آوردن پینگ
1-فعال کردن سرویس گیم آی اس پی یا اینکه از آی ای پی بخواهید که خط شما رو روی حالت no interleave قرار بده(این روش باعث پایین اومدن پینگ شما با سرور های داخلی میشه که به همون مقدار که پینگ سرور های داخلی کم میشه پینگ سرور های خارجی هم کم میشه)
2-فهمیدن اینکه مسیر ارتباطی آی اس پی به اینترنت از کدوم کشور رد میشه.اینکار با انجام دستور Tracert روی ویندوز قابل انجامه.وقتی که فهمیدین مسیر ارتباطی شما کجاست در صورتی که پینگتون با اون کشور پایین باشه (مثلا 50 میلی ثانیه) میتونید به یک سرور در اون کشور تونل کنید و پینگتون رو تا حدی پایین بیارید(بستگی داره به وضعیت روتینگ آی اس پی شما ، حداقل 5 میلی ثانیه)
3-استفاده از سرویس های کاهش پینگ داخلی
4-تعویض آی اس پی

Silent TR
16-01-2015, 17:16
طرز کار سرویس های کاهش پینگ اینطوریه:
شما از طریق vpn به یک سرور داخلی وصل میشید که پینگ خوبی با خارج داره ( 60 - 70 ) و پینگ شما با اون سرور داخلی هم 50 تاست
در نتیجه پینگ شما بعد از وصل شدن به سرویس کاهش پینگ میشه جمع پینگ تایم خارجی اون سرور + پینگ تایم شما تا اون سرور (110 میلی ثانیه در این مثال)

و اما در مورد بهترین روش های پایین آوردن پینگت
1-فعال کردن سرویس گیم آی اس پی یا اینکه از آی ای پی بخواهید که خط شما رو روی حالت no interleave قرار بده(این روش باعث پایین اومدن پینگ شما با سرور های داخلی میشه که به همون مقدار که پینگ سرور های داخلی کم میشه پینگ سرور های خارجی هم کم میشه)
2-فهمیدن اینکه مسیر ارتباطی آی اس پی به اینترنت از کدوم کشور رد میشه.اینکار با انجام دستور Tracert روی ویندوز قابل انجامه.وقتی که فهمیدین مسیر ارتباطی شما کجاست در صورتی که پینگتون با اون کشور پایین باشه (مثلا 50 میلی ثانیه) میتونید به یک سرور در اون کشور تونل کنید و پینگتون رو تا حدی پایین بیارید(بستگی داره به وضعیت روتینگ آی اس پی شما ، حداقل 5 میلی ثانیه)
3-استفاده از سرویس های کاهش پینگ داخلی
4-تعویض آی اس پی

no interleave قظیه اش چیه ؟ یعنی زنگ بزنم به پشتیبانی بگم سرویس رو بزارن رو حالت نو اینترلیو ؟ کسی هم هست این روش رو تست کرده باشه ؟

HeRcKoOl
16-01-2015, 19:56
برنامه های کاهش پینگ به شرطی خوبه که پینگ داخلی شما خوب باشه و این سرویس ها معمولا 100ms پینگ رو واقعا کم میکنن.

Khazuk
16-01-2015, 21:25

سلام
خوب واسه بازی آنلاین میشه از این سرویسها استفاده کرد چون نیاز به سیستم هست ولی بعضی از موارد هست که پینگ پایین لازمه و از کامپیوتر استفاده نمیکنیم و دسترسی به سیستم کاهش پینگ نداریم
مثلا موردی که بعضی مواقع پینگم میره بالا به مشکل میخورم c..c..cam هست که باید زیر 220 باشه تا شبکه ها بدون مشکل باز بشن چون ر..سی...ر مستقیم وصل میشه به سرور و هیچ سرویسی نمیشه روش پیاده کرد فقط درخواست سرویس گیم میشه داد که تا حالا چندین بار درخواست دادم و درست شده

zxzxcvcv
16-01-2015, 22:38
no interleave قظیه اش چیه ؟ یعنی زنگ بزنم به پشتیبانی بگم سرویس رو بزارن رو حالت نو اینترلیو ؟ کسی هم هست این روش رو تست کرده باشه ؟
آره بگو خطت رو بزارن روی حالت no interleave.البته ممکنه یکم قطعی پیش بیاد برات اگر خطت نویز داشته باشه.
البته اگر مخابرات باشه که به احتمال 90 درصد همچین کاریو برات انجام نمیدن.بعضی از آی اس پی ها مثل شاتل و پارس آنلاین هم سرویس گیم دارن که همین کارو برات انجام میدن

Silent TR
17-01-2015, 02:11
آره بگو خطت رو بزارن روی حالت no interleave.البته ممکنه یکم قطعی پیش بیاد برات اگر خطت نویز داشته باشه.
البته اگر مخابرات باشه که به احتمال 90 درصد همچین کاریو برات انجام نمیدن.بعضی از آی اس پی ها مثل شاتل و پارس آنلاین هم سرویس گیم دارن که همین کارو برات انجام میدن

به خاطر نامجدود بودن از مخابرات سرویس 512 دارم
میشه راجع به این no interleave کسی بیشتر توضیح بده که کلا قضیه اش چیه و چجوریه ؟

zxzxcvcv
17-01-2015, 05:22
به خاطر نامجدود بودن از مخابرات سرویس 512 دارم
میشه راجع به این no interleave کسی بیشتر توضیح بده که کلا قضیه اش چیه و چجوریه ؟
ببین معمول خطوت adsl رو در ایران روی حالت interleave قرار میدن.این interleave یک پارامتر داره به نام interleave delay که یکی برای داون استریمه(یعنی دانلود) و یکی برای آپ استریمه(یعنی آپلود)
معمولا هم یه عددی بین 15 تا 25 میدن برای پارامتر delay که جمع delay آپ استریم و داون استریم + یک عددی مثل 5 میلی ثانیه میشه پینگ شما با آی اس پی.یعنی اگر delay شما باشه 15 پینگ شما با آی اس پی میشه 35 تقریبا.وقتی روی حالت no interleave قرار بدن خطو پینگ شما میشه همون 5 میلی ثانیه تا آی اس پی.
البته یک نکته رو بگم که مخابرات تهران و کرج خط ها رو یا روی no interleave میبنده یا fast interleave که خیلی فرقی با no interleave نداره
یکم پیچیده شد.البته بگم این توضیحات من احتمالا از نظر علمی 100 درصد صحیح نیست
شما ببین پینگت با این آی پی چنده و به من بگو :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Silent TR
17-01-2015, 17:33
ببین معمول خطوت adsl رو در ایران روی حالت interleave قرار میدن.این interleave یک پارامتر داره به نام interleave delay که یکی برای داون استریمه(یعنی دانلود) و یکی برای آپ استریمه(یعنی آپلود)
معمولا هم یه عددی بین 15 تا 25 میدن برای پارامتر delay که جمع delay آپ استریم و داون استریم + یک عددی مثل 5 میلی ثانیه میشه پینگ شما با آی اس پی.یعنی اگر delay شما باشه 15 پینگ شما با آی اس پی میشه 35 تقریبا.وقتی روی حالت no interleave قرار بدن خطو پینگ شما میشه همون 5 میلی ثانیه تا آی اس پی.
البته یک نکته رو بگم که مخابرات تهران و کرج خط ها رو یا روی no interleave میبنده یا fast interleave که خیلی فرقی با no interleave نداره
یکم پیچیده شد.البته بگم این توضیحات من احتمالا از نظر علمی 100 درصد صحیح نیست
شما ببین پینگت با این آی پی چنده و به من بگو :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اولش یه ذره بالا پایین شد
ولی الان روی 20 هستش
تایم آت هم قاطیش داره

zxzxcvcv
18-01-2015, 00:47
اولش یه ذره بالا پایین شد
ولی الان روی 20 هستش
تایم آت هم قاطیش داره
خب چون شما از این سرور که یک سروره داخلیه تایم اوت داری چاره ای جز تعویض آی اس پی نداری برای بهتر شدن وضعیت پینگت
با سرویس های کاهش پینگ هم نتیجه ی خیلی خوبی نمیگیری چون سرور های اونها هم داخله ایران و این تایم اوت توی بازی کردن اذیت میکنه

frozen01
18-01-2015, 23:03
با سلام خدمت دوستان.

دوستانی که با پینگشون مشکل دارند به این تایپیک مراجعه کنند تا مشکلشون 99 % حل بشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید.

پاسخ به سوالات و مشکلات شما در مورد پینگ بازی های انلاین و بررسی مشکل شما.

Silent TR
22-01-2015, 01:27
با سلام خدمت دوستان.

دوستانی که با پینگشون مشکل دارند به این تایپیک مراجعه کنند تا مشکلشون 99 % حل بشه.

سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید.

پاسخ به سوالات و مشکلات شما در مورد پینگ بازی های انلاین و بررسی مشکل شما.

ممنون البته این پست شما بیشتر جنبه تبلیغاتی داشت من از سرویس های شما استفاده نکردم ولی یدونه از این سرویس های کاهش پینگ گرفتم هیچ تاثیری توی بازی نداشت ! و حتی گاهی اوقات پینگم بدتر هم میشد !!!!

هدف از ایجاد این تاپیک اینه که هر کسی هر راهی رو برای کاهش پینگش تست کرده و جواب گرفته اعلام کنه

تا اونجایی که من دیدم سرویس کاهش پینگی که گرفته بودم فقط پینگ رو عددی میاورد پایین نه به صورت واقعی

k1_24
23-01-2015, 02:20
با تغییر MTU در داخل مودم هم پینگ رو میشه کاهش داد فقط باید با آزمون و خطا مقدار مناسب رو پیدا کنی

uones4u
23-01-2015, 08:52
سلام

دوستان من مشترک صبانت بودم و پینگ نسبتا خوبی داره ولی برا من این جور نبود کلی هم تست کردم از روش های مختلف برا کاهش پینگ اما مشکل من از مودم م بود که مارکش dlink بود که جدیدا افتضاح شدن و پینگ من روی 450 بود ولی با تعویض مودم به مارک گلدوب پینگ من اومد روی 130 تا 150 که برا بازی انلاین با سرورهای خارجی عالی هست . شما هم مودم های دیگه رو تست کنید شاید برا شما هم جواب بده.:n40:

Silent TR
24-01-2015, 23:25
با تغییر MTU در داخل مودم هم پینگ رو میشه کاهش داد فقط باید با آزمون و خطا مقدار مناسب رو پیدا کنی

لطفا بیشتر توضیح بدید که این چی هست و چطوریه ؟ باید چیکار کرد و...

Silent TR
24-01-2015, 23:27
سلام

دوستان من مشترک صبانت بودم و پینگ نسبتا خوبی داره ولی برا من این جور نبود کلی هم تست کردم از روش های مختلف برا کاهش پینگ اما مشکل من از مودم م بود که مارکش dlink بود که جدیدا افتضاح شدن و پینگ من روی 450 بود ولی با تعویض مودم به مارک گلدوب پینگ من اومد روی 130 تا 150 که برا بازی انلاین با سرورهای خارجی عالی هست . شما هم مودم های دیگه رو تست کنید شاید برا شما هم جواب بده.:n40:

تغییر مودم روی پینگ تاثیر داشت ؟!؟!؟!؟ واقعا ؟؟؟ اصلا نمیدونستم مودم هم رو پینگ تاثیر میذاره
مودم من هم دی لینک هستش

afshin b
24-01-2015, 23:38
مودم روی پینگ تاثیر نداره.
برای اون دوستمون شاید با تغییر مودم آی پی عوض شده و پینگ تغییر کرده. مودم به تنهایی هیچ تاثیری در پینگ نداره

Silent TR
26-01-2015, 15:39
تا ابنجای کار که من روش عملی رو ندیدم 100 درصد روی پینگ تاثیر داشته باشه ،،، منتظر نظرات بقیه دوستان هستیم

Gregar
26-01-2015, 16:04
من الان مخابرات دارم و اونجور که دیدم حتی سرور داخلی هم تایم اوت دارم . با این pingpass پینگم خیلی تغییر نکرد (فقط از 200 اومد 150) و همچنین تایم اوت هم فرقی نکرد و در واقع شاید زیادتر هم شد .

در کل اونایی که پینگشون از سرور داخلی خرابه با این سرویسها تفاوت چندانی رو حس نمیکنن . همین pingpass قبل از تغییر سرورهاش چون پینگم از سرور قبلیش خوب بود و تایم اوت نداشت میومد رو 120 که خوب بود . اما سرورهاش رو که تغییر داده الان واسه من پینگ خراب شده که قطعا مشکل از ISP ـه که پینگ سرور داخلی اینقدر خرابه .

دوستان راهی ندارن این قضیه پینگ سرور داخلی درست بشه ؟ خداییش یدونه اینترنت درست حسابی میخواستیم اونو ندادن به ما قلبمون گرفت

uones4u
26-01-2015, 16:20
تغییر مودم روی پینگ تاثیر داشت ؟!؟!؟!؟ واقعا ؟؟؟ اصلا نمیدونستم مودم هم رو پینگ تاثیر میذاره
مودم من هم دی لینک هستش

برا من که تاثیر داشت خیلی هم ، من خودم گیمر هستم و bf3 میزدم که با مودم دلینک واقعا پینگم افتضاح بود و بالای ۴۰۰ بود که رو اعصابم بود و هر راهی که بگید رو برر کاهش پینگ رفتم که درست نشد تا با پیشنهاد یکی از دوستان مودم رو عوض کردم ودرست شد و پینگ من زیر ۲۰۰ اومد وبسیار عالی شد . به شما هم پیشنهاد میدم از دوستاتون چند تا مودم با مارک مختلف گیر بیارید و تست کنید شاید جواب داد.
اون دوستمون که میگه با تعویض مودم ای پی تغییر کرده خدایی از ته دل گفتی ، قبلا که مودم دلینک داشتم روزی ۱۰۰ بار مودم رو خاموش روشن میکردم تا یه ای پی خوب بگیره مودم دیگه بقیش بماند که چه زجری با پینگ ۳۸۰ داشتیم . به هر حال موفق باشید .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Silent TR
27-01-2015, 02:25
برا من که تاثیر داشت خیلی هم ، من خودم گیمر هستم و bf3 میزدم که با مودم دلینک واقعا پینگم افتضاح بود و بالای ۴۰۰ بود که رو اعصابم بود و هر راهی که بگید رو برر کاهش پینگ رفتم که درست نشد تا با پیشنهاد یکی از دوستان مودم رو عوض کردم ودرست شد و پینگ من زیر ۲۰۰ اومد وبسیار عالی شد . به شما هم پیشنهاد میدم از دوستاتون چند تا مودم با مارک مختلف گیر بیارید و تست کنید شاید جواب داد.
اون دوستمون که میگه با تعویض مودم ای پی تغییر کرده خدایی از ته دل گفتی ، قبلا که مودم دلینک داشتم روزی ۱۰۰ بار مودم رو خاموش روشن میکردم تا یه ای پی خوب بگیره مودم دیگه بقیش بماند که چه زجری با پینگ ۳۸۰ داشتیم . به هر حال موفق باشید .

Sent from my iPhone using Tapatalk
»ن الان فاصله ام از مودم یه طوریه که نمیتونم با کابل لن مودم رو وصل کنم،،، با کابل وصل کردید اون مودم دی لینک رو ببینید فرقی هم میکنه یا نه ؟

Silent TR
29-01-2015, 16:11
بالاخره به نتیجه رسیدم !!!!
تا قبل از این همیشه پینگ یهو میرفت بالا و پکت لاست خیلی داشتم !! و هزار جور راه رو هم امتحان کردم که خوب بشه ولی نشد که نشد !!! از سرویس های کاهش پینگ(که بدتر هم کرد پینگمو!!) استفاده کردم تاریست کردم مودم و کلی راه دیگه

آخر سر فهمیدم مشکل از وایرلسه ! رفتم یه 10 متر سیم تلفن گرفتم مودم رو آوردم بقل کامپیوتر و با کابل لن که وصلش کردم همه چی درست شد !

مثلا اگه تو یه گیم پینگم تا 1500 هم میرفت الان دیگه بین 100 تا 300 متغیره ! و کاملا مشکلم حل شد و دیگه هیچ مشکلی با پینگ ندارم
================================================== =================================

{{به نظرم با توجه به اینکه دیگه تو هر خونه ایی تلفن بی سیم و ماکروفر و تو خونه های همسایه ها هم هر کسی یه وایرلس داره بهترین کار برای بهتر کردن پینگ همین وصل کردم مودم با کابل لن به PC یا لپ تاپ باشه }}

ArashMiniStar
29-01-2015, 19:30
تا قبل از این همیشه پینگ یهو میرفت بالا و پکت لاست خیلی داشتم !! و هزار جور راه رو هم امتحان کردم که خوب بشه ولی نشد که نشد !!! از سرویس های کاهش پینگ(که بدتر هم کرد پینگمو!!) استفاده کردم تاریست کردم مودم و کلی راه دیگه

آخر سر فهمیدم مشکل از وایرلسه ! رفتم یه 10 متر سیم تلفن گرفتم مودم رو آوردم بقل کامپیوتر و با کابل لن که وصلش کردم همه چی درست شد !

مثلا اگه تو یه گیم پینگم تا 1500 هم میرفت الان دیگه بین 100 تا 300 متغیره ! و کاملا مشکلم حل شد و دیگه هیچ مشکلی با پینگ ندارم
================================================== =================================

{{به نظرم با توجه به اینکه دیگه تو هر خونه ایی تلفن بی سیم و ماکروفر و تو خونه های همسایه ها هم هر کسی یه وایرلس داره بهترین کار برای بهتر کردن پینگ همین وصل کردم مودم با کابل لن به PC یا لپ تاپ باشه }}

مشکل از وایرلس شما بوده وگرنه به این حد مشکل بوجود نمیاره من خودم عینا تست کردم کوچترین فرقی نکرد

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

frozen01
30-01-2015, 01:27
بله خود وایرالس در حالت عادی 5 Ms و در بقیه حالات حتی تا 50 Ms به پینگ اضافه میکنه و شبکه از حالت استیبل نیز خارج میشه.

شدیدا توصیه میشه از شبکه پایدار LAn استفاده کنید.

Pejii
30-01-2015, 12:43
خوب شما به راحتی میتونید مشکل پینگ رو تا مودم (کابل و یا وایرلس) با پینگ گرفتن آدرس مودمتون پیدا کنید.

در موارد دیگر هم (مشکل پینگ در هر مسیری) رو با تریس و یا PingPlotter میتونید بررسی کنید.

صرفاً در زمانیکه مشکل بالا رفتن پینگ بعد از شبکه داخلی شرکت سرویس دهنده باشه این سرویس های کاهش پینگ کارساز هستند.

frozen01
17-02-2015, 20:18
ممنون البته این پست شما بیشتر جنبه تبلیغاتی داشت من از سرویس های شما استفاده نکردم ولی یدونه از این سرویس های کاهش پینگ گرفتم هیچ تاثیری توی بازی نداشت ! و حتی گاهی اوقات پینگم بدتر هم میشد !!!!

هدف از ایجاد این تاپیک اینه که هر کسی هر راهی رو برای کاهش پینگش تست کرده و جواب گرفته اعلام کنه

تا اونجایی که من دیدم سرویس کاهش پینگی که گرفته بودم فقط پینگ رو عددی میاورد پایین نه به صورت واقعی

با سلام.

بستگی داره شما کدوم جنبش رو بگیری.

در مورد پینگ هم توی اون تاپیک توضیح دادم اگه خونده باشید و اون تاپیک کاملی در مورد پینگ و نحوه پایین اوردنش هست.

پایین اومدن پینگ هیچ راه حل دیگه ای به چز tunnel کردن خود شما نداره.

در مورد اون سرویسی که شما گرفتید 2 حالا وجود داره.

1. سرویس مورد نظر پینگ بالایی داشته.

2.پینگ داخل ایران شما زیاد بوده.

brothers000
17-02-2015, 21:10

مطمئنا این قضیه که شما فرمودید برای خیلی از دوستان دیگه هم نتیجه خواهد داد
ضمن اینکه همیشه باید یادمون باشه اولین راه برای حل مشکل، بررسی اون مشکل از تجهیزات و اتصالاته خودمونه
بعد که نتیجه نداد باید بریم سراغ راه های فرا تجهیزاتی خودمون

Aryaeiboy
28-07-2015, 17:24
سلام

اگر به دنبال یک سرویس دهنده مناسب کاهش پینگ هستید, به شدت " دارکنس وب تک " رو بهتون پیشنهاد می کنم.
هر گیگابایت رو بین 650ت الی 700ت میده. (البته برای پنل نمایندگیش اینطوریه)

سرویس تک کاربره و حتی سرور خوده سرویس رو هم ارائه میده.

تست:
user: test
pass: test
ip: server106.dwtco.ir

با گرونی و گرون فروشی خداحافظی کنید.

sms: 09106349574
site: dwtco.ir
اولا فکر می کنم به خاطر تبلیغ بن بشی! دوم هم اینکه سرویس تست کانکت نمی شه نه با این یوزر پسی که شما اینجا دادی نه با یوزر پسی که توی سایت هست

mehrabooni
04-12-2015, 14:46
ممنون بایت ایجاد تاپیک
اینو بگم خدمتون که فقط گول این سرویسهای حجمی کاهش پینگ رو نخورید...
اگر از شاتل یا پارس آنلاین سرویس میگیرید می تونید با پشتیبانی تماس بگیرید و ددرخواست فعال سازی سرویس بازی رو داشته باشید حدود 80تا100 تا پینگ سرور خارجی پایین میاد.

دادا من که تست کردم واقعا فایده داره
پینگ من 400 500 بود الان 100 200 شده عزیز

فقط یه سوال مهم

از سایتهای بالا کدومشونو پیشنهاد میدین

iDownload & iGame
04-12-2015, 15:48

Xx Hossein xX
04-12-2015, 17:02
دادا من که تست کردم واقعا فایده داره
پینگ من 400 500 بود الان 100 200 شده عزیز

فقط یه سوال مهم

از سایتهای بالا کدومشونو پیشنهاد میدین

سلام.
به عنوان تجربه شخصی من از بیشتر این سایتا سرویس گرفتم ولی بهترین نتیجه رو از بیتس فا گرفتم (------.ir)
اگه مصرفتون بالا هم هست از نظر قیمت خیلی به صرفه تر از جاهای دیگه هستش.

امیرچهکندی
18-02-2017, 21:22
یه روش هست که شما ای پی رو از داخل مودم تغییر میدی و برا من که فیفا آنلاین میزنم واقعا جواب داده.
برای این کار اول از سرور فیفا یه تست پینگ میگیری توی دستور cmd میزنی ping 159.153.234.54 -t که برای من در حال حاضر بین 234تا240 هست خوب حالا میری توی تنظیمات مودم توی سر برگ interface setup قسمت تنظیمات اینترنت حالا میای پایین صفحه تنها کاری که باید بکنی دکمه save رو میزنی اینقدر این کار رو میکنی تا به بهترین آی پی وصلت کنه که بهترینش برای من پینگو آورد روی 182. اینم بگم این تنظیمات واسه مودم tp-link هست
اما برای من واقعا کاربردیه و هر کاریو که بگی تا الان انجام دادم و این بهترین راه بدون هزینه هست
در ضمن در طول این کار نباید پنجره cmd رو ببندین چون هر وقت دکمه سیو رو میزنی متوجه بشی پینگ کم شده یا نه
امیدوام متوجه شده باشین