PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی افت قیمت پراید

saeid 22
13-01-2015, 00:29
سلام خواهش دوستان یک خورده راجب افت قیمت هم بر اثر تصادف یا رنگ شدگی توضیح بدن
1-الان بر فرض مثال ماشین داریم مدل 87 به قیمت 12 میلیون تومنه الان این ماشین دور رنگ باشه چقدر نسبت با 12 میلیون تومن افت قیمت میخوره؟
2-الان همین ماشین 12 میلیون تومنی چند جاش رنگ خورده باشه دیگه دور رنگ کامل نباشه ولی خط و خش زیاد داشته باشه این ماشین چقدر افت قیمت پیدا میکنه؟
3-شاسی ماشین بر اثر افتادن تو دست انداز مثلا یک طرفش جوش بخوره این ماشین چقدر نسبت به 12 تومن افت قیمت پیدا میکنه؟
ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

Pourya-pc
13-01-2015, 11:39
سلام خواهش دوستان یک خورده راجب افت قیمت هم بر اثر تصادف یا رنگ شدگی توضیح بدن
1-الان بر فرض مثال ماشین داریم مدل 87 به قیمت 12 میلیون تومنه الان این ماشین دور رنگ باشه چقدر نسبت با 12 میلیون تومن افت قیمت میخوره؟
2-الان همین ماشین 12 میلیون تومنی چند جاش رنگ خورده باشه دیگه دور رنگ کامل نباشه ولی خط و خش زیاد داشته باشه این ماشین چقدر افت قیمت پیدا میکنه؟
3-شاسی ماشین بر اثر افتادن تو دست انداز مثلا یک طرفش جوش بخوره این ماشین چقدر نسبت به 12 تومن افت قیمت پیدا میکنه؟
ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

بستگی داره ، ماشین باید توسط یک کارشناس تصادف به صورت حضوری بررسی بشه .

saeid 22
13-01-2015, 21:07
بستگی داره ، ماشین باید توسط یک کارشناس تصادف به صورت حضوری بررسی بشه .

یعنی حتی تقریبی هم نمیشه گفت حداقل چقدر افت قیمت داره یا عرف بازار چطوره

javad2015
14-01-2015, 04:51
ماشین ظاهرش مهمه و از نظر فنی سالم بودنش.
ماشین هست تصادف کرده ولی از نظر فنی کاملا سالمه و ظاهرشم اوکی هست.اینا بهانه میکنن قیمت کم میکنن.
اگه مشکلی داشته باشه باید قیمتش کم بشه فقط.
نظر من.

saeid 22
24-04-2015, 02:23
سلام دوستان خواهشا کسی که از قیمت ها سراغ داره کمک کنه متاسفانه شاسی پراید 87 از این قسمت سمت شاگرد جوش خورده من عکس رو بزرگ گرفتم که واضح تر بشه دید به نظر شما چقدر ماشین افت قیمت پیدا میکنه؟
اگر همچین شکستگی بخاطر تصادف نباشه یعنی گلگیر اون قسمت بی ضربه باشه اونوقت چقدر افت قیمت پیدا میکنه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]