PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم تعهد به گارانتی

mohammad_77
11-01-2015, 16:21
سلام به دوستان .

من یک موبایل (اندرویدی) از یکی از سایت ها که نماد اعتماد هم داشت خرید کردم (48 ساعت مهلت تست) و پس از تحویل حین تست متوجه شدم که یکی از قطعات آن کار نمی کند . (به عنوان مثال بلندگو) . البته من از اول متوجه نشدم و از طریق وای فای اون رو آپدیت کردم (نسخه از 4.2 رسید به 4.4) و بعد هم تازه متوجه اون مشکل شدم - البته می تونست از اول هم مشکل داشته باشه ولی من متوجه نشده بودم - یعنی سخت افزاری .
وقتی با فروشنده تماس گرفتم گفت که حق آپدیت توی مدت تست نداشتم (البته اول فکر می کرد که روت کردم و بعد هم گفت برام بفرست که ما بررسی می کنیم که روت نشده باشه) . براش فرستادم و آخر شب گفت که روت نشده ولی حق آپدیت توی این مدت تست رو نداشتی و بعد هم که گفتم شکایت می کنم , فرداش گفت وایستا تا فلش کنم و برگرده به نسخه 4.2 تا معلوم بشه ایراد از چی بود و ...... (یک هفته ای سرکار هستم) . توی سایتش هم نگفته بود که اجازه اینکار رو ندارید و فقط مثال می زد که فلان گوشی که آپدیت میشه توی فلان نسخه خراب میشه و این مشکل هم نرم افزاری هست .

حالا بگذریم که من چه مدارکی دارم و چی کار می تونم بکنم . بیشتر سوال من اینه که حق آپدیت رو داشتم یا نه ؟ اگر کسی شبیه این مورد براش پیش اومده یا چیزی شنیده اینجا مطرح بکنه . ممنون .