PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور بین موبایل اندروید و تلویزیون هوشمند ارتباط برقرار کنم؟؟؟

mm_yaghoob
10-01-2015, 20:52
سلام
تلویزیون من LG 42LN57200 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موبایل من LG G2 mini Dual D618 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hاز شما درخواست کمک داشتم اون هم اینکه چطور می تونم بین موبایل و تلویزینونم ارتباط برقرار کنم و فیلمهای موجود در موبایلم را در تلویزیون ببینم؟؟

matinpour
10-01-2015, 21:58
سلام
تلویزیون من LG 42LN57200 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موبایل من LG G2 mini Dual D618 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hاز شما درخواست کمک داشتم اون هم اینکه چطور می تونم بین موبایل و تلویزینونم ارتباط برقرار کنم و فیلمهای موجود در موبایلم را در تلویزیون ببینم؟؟
دوست عزیز
از این تایپیک استفاده کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و در این سایت آنچه تلویزیون شما در رابطه با ارتباطات موبایل و دیگر کاربردهای تلویزیون تان موجود است می توانید از آن بهره ببرید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sansa
10-01-2015, 22:00
سلام

چند راه وجود داره .

1- خرید یک مینی پی سی اندروید و شیر با WiFi . که HDmedia مدل های خیلی خوبی برای این کار داره .

2- تلوزیون شما WiFi داخلی داره . و بهترین راه هم همین هست که هزینه ای هم ندار. باید DLNA تلوزیون و WiFi تلوزیون رو فعال کنی . نرم افزار مربوط DLNA Share رو روی گوشی نصب کنی .

بعد با اتصال به WiFi تلوزیون میتونی محتوای مورد نظرت رو ببینی . البته من اموزشش رو بلد نیستم . ولی میدونم این یکی از راه های ارتباط هست . میتونی تو گوگل سرچ کنی و اموزش رو هم پیدا کنی .:n16: