PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبلت تا 300 تومن

ali_mohammad1365
10-01-2015, 19:41
با سلام.
بهترین تبلتی که تا 300 تومن میتونم بخرم چیه؟
تو این رده دوربین بهتر
رم بالاتر
سی پی یو بهتر داشته باشه.
البته برای بچه میخوام که باهاش بازی کنه ولی خب حالا دوربینی هم داشته باشه که در مواقع ضروری یه عکسی بگیره که بشه توش قیافه ها رو تشخیص داد:n02::n02: بد نیست.
ممنون از همه

ali_mohammad1365
13-01-2015, 16:07
کسی نیست یه کمکی بکنه.:n13:

SADEGH 7
13-01-2015, 17:20
تنها مدلی که برند باشه Asus Memo Pad 7 ME170 8Gb 7inche هست که قیمتش 310-20 تومن هستش.

ali_mohammad1365
14-01-2015, 01:59
ممنون از پاسخت.
برای من برند مشهور مهم نیست.
ایسوس
جی ال ایکس
فراسو
دمو
مارشال
سامسونگ
...
هر چیزی که تو این رنج قیمت کارایی و امکانات بهتری داشته باشه خوبه.
اگر نظر دیگه ای تو این برند ها یا هر برند دیگه ای (به جز این چینی شکستنیا!!) بدید لطفا تا مقایسه کنم و بهترین و انتخاب کنم.
ممنون

SADEGH 7
14-01-2015, 12:07
ممنون از پاسخت.
برای من برند مشهور مهم نیست.
ایسوس
جی ال ایکس
فراسو
دمو
مارشال
سامسونگ
...
هر چیزی که تو این رنج قیمت کارایی و امکانات بهتری داشته باشه خوبه.
اگر نظر دیگه ای تو این برند ها یا هر برند دیگه ای (به جز این چینی شکستنیا!!) بدید لطفا تا مقایسه کنم و بهترین و انتخاب کنم.
ممنون
خواهش می کنم.
معمولا همه مثل شما هستن. مشهور بودن برند براشون مهم نیست. کارایی براشون اهمیت داره.
اما یه رابطه ای بین کارایی و مشهور بودن برند وجود داره. اون هم اینکه هرچی کارایی دستگاه با یه برند بیشتر و بهتر باشه، اون برند مشهور تر می شه.
الآن بین مدل هایی که شما گفتی، سامسونگ و الجی تو این رنج کلا تبلت ندارن.
مارشال و دمو و جی ال ایکس اگه نگیم همون تبلت چینیا هستن، کمیتی از اونا ندارن.
در مورد فراسو هم موس و کیبورد هاش خوبن ولی تبلت هاش رو من اطلاع ندارم.
متاسفانه تو این رنج تبلت دیگه ای وجود نداره که ارزش معرفی داشته باشه. همین مدلی هم که معرفی کردم، نسبت به بقیه مدل های تو این قیمت بهتره. ولی باز هم امکان داره اذیت کنه.
اگه بخواین گزینه های بیشتری داشته باشین، تنها راهش بالا بردن بودجه هستش.

ali_mohammad1365
14-01-2015, 15:16
دمت گرم عزیزم.
فقط یه سوال این مارشال و دمو که گفتی با چینی فرقی ندارن میشه بگی تو چه زمینه ای ضعیفه و اذیت میکنه.همینطور مدلی که خودت معرفی کردی و گفتی باز هم امکان داره اذیت کنه.(با توجه به اینکه برای بچه میخوام و میدونم که براش حکم اسباب بازی داره فقط).
راستی از هواوی چه خبر؟
چیزی تو این رنج داره؟؟؟
باز هم تشکر

SADEGH 7
14-01-2015, 20:16
دمت گرم عزیزم.
فقط یه سوال این مارشال و دمو که گفتی با چینی فرقی ندارن میشه بگی تو چه زمینه ای ضعیفه و اذیت میکنه.همینطور مدلی که خودت معرفی کردی و گفتی باز هم امکان داره اذیت کنه.(با توجه به اینکه برای بچه میخوام و میدونم که براش حکم اسباب بازی داره فقط).
راستی از هواوی چه خبر؟
چیزی تو این رنج داره؟؟؟
باز هم تشکر
خواهش می کنم.
بالاخره بچه قراره با تبلت بازی کنه. تبلت های چینی و مشابه ها، هم می تونه تو تاچ اذیت کنه، هم باتری، هم نور صفحه، هم هنگ و هزارتا ایراد دیگه که شاید به فکر آدم خطور نکنه.
در مورد تاچ مثلا شما هرجا رو تاچ کنی 1 سانت بالاتر تاچ بشه یا در مورد باتری مثلا زود خالی کنه یا نور صفحه یه جور باشه که صفحه گنگ باشه. هنگ هم که مثال نمی خواد. بی دلیل یا به هر دلیلی ممکنه هنگ کنه.
من هم 2-3 سال پیش یه تبلت آینول (چینی) واسه خواهر کوچیکم خریدم حدود 300 تومن. تا 1-2 ماه زیاد اذیت نکرد. اما بعد گاهی می دیدم تاچش درست کار نمی کنه. با wipe و نصب اندروید ورژن بالاتر و پایین تر هم مشکل حل نشد.یه کم که بیشتر رو قضیه فوکوس کردم متوجه شدم که این یه مشکل هست که بهش می گن Ghost touch و واسه اون مدل یه چیز تقریبا عادیه. یعنی خود به خود صفحه تاچ می شد.
شارژرش هم 2- 3 ماهه سوخت. خلاصه بردم 100 تومن فروختمش و از شرش خلاص شدم.
اون رو که فروختم یه asus خریدم که بعد از 7-8 ماه باتریش خراب شد که بردم گارانتی بدون هزینه باتری رو عوض کردن. (صبح ساعت 9 رفتم حدود 2-3 ظهر تازه تحویل دادم. ببین چقدر اونجا تبلت اورده بودن گارانتی) الانم تنها مشکلش ساپورت نکردن یه سری بازی های hd هستش که می شه باهاش کنار اومد.
البته این مدل asus هم چون جزو ارزون هاش هست نمی شه زیاد ازش انتظار داشت. وگرنه asus هم همونطور که از اسمش مشخصه برند قابل اطمینانیه.
خلاصه ی مطلب اگه می خوای به جای اینکه بچه با تبلت بازی کنه، تبلت با اعصابت بازی کنه، از این چینی ها و مشابهاش بخر.
هواوی هم تو این رنج تبلت نداره. اگر هم بخوای افزایش بودجه بدی، یه مدل بهتر asus یا سامسونگ ارجحیت داره.

ali_mohammad1365
15-01-2015, 00:57
دمت گرم عزیزم.با این تفاسیر ببینم میتونم یکم بودجه رو افزایش بدم و یه مدل بهتر از ایسوس رو ردیف کنم یا نهایتا میرسم به همین مدل ایسوزی که گفتی.ممنون از صبر و حوصلت.:n16:
امان از دست این بچه ها.چه دوره زمونه ای شده.:n15:
بازی های زمان ما درنه بازی (کمربند بازی یا تسمه بازی) بود.یه عده می افتادن وسط و یه عده هم که کمربند ها رو تونسته بودن از وسط دایره بکشن بیرون چنان می افتادن به جون این وسطی ها که پاهاشون کبود کبود میشد.:n25:
آخرشم بدون جر و دعوایی،خوش و خرم هرکه میرفت سر زندگی خودش تا روز بعد.:n11:
حالا بچه ها همش سرشون تو گوشی و تبلته.دست آخرم سر اینکه کی سکه کمتر و بیشتر خورده جرشون میشه و کم مونده از عصبانیت تبلت رو بکوبونن زمین و مجبور بشی یکی دیگه براشون بخری!:n03:
هییییییییییی روزگار.:n14:
یاد باد آن روزگاران،یاد باد