PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : الجی یا هوایی

hamed224
09-01-2015, 22:59
سلام خواهشا یکی منو راهنمایی کنه

توی رنج قیمت بین 300 تا 550 اندروید و ترجیحا دو سیم کارت.......................

خیلی تحقیق کردم و مقایسه کردم واقعا گیج شدم لطفااا کمک کنید

LG L70 Dual D325

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Huawei Ascend G6

Huawei Ascend G630 Dual SIM

LG L Fino Dual SIM D295

لامصب هر کدوم یک عیب بزرگ ویک ویژگی خوب دارن

مثلا همین ال جی مشکلات انتقال به حافظه اس دی داره

یا همین هو اوی جی 630 مشکل باتری غیر قابل تعویض داره

saeed330
10-01-2015, 23:58
سلام
شما ببین چه مشخصاتی برات مهم تر از بقیه هست بر اون اسا انتخابت رو انجام بده.مثلا صفحه نمایش ومیزان رو و دوربین و غیره
به نظر من توی رنج 550 هواوی honor 3c عیب خاصی نداره جز نداشتن بک لایت برای کلیدهای خازنی
بررسی تخصصی هم داره توی نت.بگردی پیدا میکنی

mmf66
11-01-2015, 11:41
fino انتخاب خوبیه تو این قیمت حدود 520 تومان هوآوی به نظر من بدرد کلا بدرد نمیخوره

حمید جان
11-01-2015, 14:16
سلام
به نظرم ال جي خيلي بهتره ، هواوي خيلي برند خوبي نيست كيفيت ساختش خيلي پايين تر از ال جي

Sent from my iPad using Tapatalk

bttt0
13-01-2015, 06:55
به نظر من Huawei 3c کسایی که میگن هواوی خوب نیست کلا گوشی و نگرفتن دستشون ، متاسفانه متعصبانه نظر میدن ، کلا خوب نیست یعنی چی!!!!! برندی که این همه فروش جهانی داره ... کدوم گوشی با پونصد تومن این همه امکانات داره ؟؟ سونی گوشی پرچمدارش رو هم به خودش زحمت نمیده صفحه ips بزنه یا مثلا گوشی های میان رده سامسونگ در حالی که بیشترین اولویت یک گوشی لمسی که صفحه ای بزرگ داره باید کیفیت صفحه باشه .. کدومشون به قشر متوسط احترام گذاشتن فقط میخوان با بیشترین هزینه کمترین امکانات رو عرضه کنن .. بعد جالبه دوستان این چنین روی همچین برند هایی تعصب دارند !!!! به هر روی موفق باشی دوست گرامی

∞ LuCiFeR ∞
25-04-2015, 16:54
سلام
شما ببین چه مشخصاتی برات مهم تر از بقیه هست بر اون اسا انتخابت رو انجام بده.مثلا صفحه نمایش ومیزان رو و دوربین و غیره
به نظر من توی رنج 550 هواوی honor 3c عیب خاصی نداره جز نداشتن بک لایت برای کلیدهای خازنی
بررسی تخصصی هم داره توی نت.بگردی پیدا میکنی

جستجوی من تو نت نتیجش همینجا شد!!!!!
خودت چندتا سایت بده بریم بخونیم

XENON24
25-04-2015, 17:01
g620s هوآوی رو هم یه نگاه بنداز امکاناتش خوبه جمهوری قیمت کردم 480

amirmahmod
26-04-2015, 13:26
موضوع برند نیست سامسونگ و ال جی پول اسمشونو میگیرن هوآوی برای قشری که میخوان کمتر هزینه کنن امکانات خوبی رو در نظر گرفته قطعاتشم پیدا میشهHuawei Honor 3C تو این قیمت خوبه با رم دو گیگ هوآوی جی 6 دوربین 8 و پردازنده 4 هسته ای 1.2 گیگاهرتز یه گوشی میان رده میتونه مناسب باشه.