PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آداپتور رم؟!!!!

shahin666
09-01-2015, 17:41
سلام
من یه رم گرفتم که در کنار رم یه یه چیز دیگه ای هم هست به اسم Adapter

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب الان دقیقا کار این Adapter چیه؟!!

aghazadeh_hastam
09-01-2015, 17:45
تبديله . ميكرو اس دي رو ميزاري داخلش ميشه رم اس دي

shahin666
10-01-2015, 15:34
ممنون از راهنمای تون
دوتا سوال دیگه هم داشتم

1-کلا از این که این میکرو اس دی رو داخل این آداپتور بذاریم و تبدیل به اس دی رم بشه چه موقعی های استفاده میشه و کلا چه کاربردی داره؟

2-و این که اون کنارش زده Lock و یه دکمه کوچیک داره که بالا و پایین میره من تو هر دوحالت گذاشتم و هیچ قفلی انجام نشد
یعنی تو هر دو حالت میشه روی اس دی رم اطلاعات کپی کرد یا پاک کرد و هیچ قفلی صورت نمیگیره!!

soroosh_cz
10-01-2015, 16:22
ممنون از راهنمای تون
دوتا سوال دیگه هم داشتم

1-کلا از این که این میکرو اس دی رو داخل این آداپتور بذاریم و تبدیل به اس دی رم بشه چه موقعی های استفاده میشه و کلا چه کاربردی داره؟

2-و این که اون کنارش زده Lock و یه دکمه کوچیک داره که بالا و پایین میره من تو هر دوحالت گذاشتم و هیچ قفلی انجام نشد
یعنی تو هر دو حالت میشه روی اس دی رم اطلاعات کپی کرد یا پاک کرد و هیچ قفلی صورت نمیگیره!!
به این خشاب هم میگن.
برای مواقعی هست که مثلا میخوای بزنی به لپتاپ، چون لپتاپ ها اکثرا فقط SD میخورن و میکرو ساپورت نمیکنن :n37:
میکرو رو داخل این آداپتور میذارین، کارتون رو میکنین و بعدش درش میارین. اکثرا برای گوشی هاس. ولی میشه میکرو رو همیشه هم توی خشابش نگه داشت و مثل SD ازش استفاده کرد.

دکمه ی Lock فکر میکنم Read Only میکنه و فقط برای SD ها کاربرد داشته باشه نه آداپتورها... دقیق نمیدونم.

afshin b
10-01-2015, 16:50
دکمه ی read only رو اگر بزنین، وقتی رم رو به سیستم وصل کنین فقط میتونین از اطلاعات داخل رم برداشت کنبن و اجازه ی نوشتن نمیده. یعنی فایل تو رم کپی نمیشه. این برای وصل کردن رم به سیستم هایی که میتونه ویروسی باشه خیلی بدرد میخوره. اینطوره به هبچ وجه ویروس نمیگیره

filtrmiltr
20-01-2015, 00:06
تازه من یه دوربین دارم رم اس دی می خوره .گاهی رم مینی رو می زارم تو خشاب و به جای رم دوربین هم استفاده می کنم

Sent from my XT1033