PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغیر ایکون های دسکتاپ و بالا نیامدن ایکون ها در دسکتاپ

A.R.B.T.C
08-01-2015, 23:31
سلام من چند وقت پیش که کامپیوتر رو روشن کردم دیدم که تمام ایکون ها شکل کروم رو گرفتن و هر کدوم رو که میزنم فقط کروم میومد حالا لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم؟
ببخشید به خاظر همین مشکل فقط تونستم از طریق ورد عکس اپلود کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali_RNT
09-01-2015, 11:30
فایل زیر رو دانلود و استخراج کنید. روش راست کلیک کنید وmerge رو بزنید یا اینکه روش دوبار کلیک کنید.بعد از ریست کردن درست میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.R.B.T.C
09-01-2015, 13:19
وقتی استخراجش میکنم و روش دو بار کلیک میکنم یه گزینه میاد و میگه yes یا no وقتی یس رو میزنم ارور میاد:
the keys and values contained in g:/fix exe file problem.reg have been successfully added to the rigistry
دادا لطفا کمک کن که کار و بارم خوابیده:n28:

Ali_RNT
09-01-2015, 13:40
این برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم بگیرید ببینید جواب میده. برای اجرا هم کپیش کنید توی درایو سی پوشه ی users پوشه ای به اسم حساب خودتون بعد اونجا اسمشو تغییر بدید به fx. بعد کلید های لوگوی ویندوز و r رو بزنید و بنویسید cmd. حالا توی پنجره ی باز شده بنویسید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و اینتر رو بزنید.

vissoto
09-01-2015, 13:56
وقتی استخراجش میکنم و روش دو بار کلیک میکنم یه گزینه میاد و میگه yes یا no وقتی یس رو میزنم ارور میاد:
the keys and values contained in g:/fix exe file problem.reg have been successfully added to the rigistry
دادا لطفا کمک کن که کار و بارم خوابیده:n28:
سلام
سیستم را ریستارت نمایید.

A.R.B.T.C
09-01-2015, 17:26
باز انجام دادم نشد برنامه رو هم دانلود کردم نشد که نشد:n30:

Ali_RNT
09-01-2015, 20:50
تنها راهی که میمونه سیستم ریستوره.

A.R.B.T.C
09-01-2015, 20:59
فکر کنم مشکل از تغیر باز شدن برنامه با برنا مه های دیگه باشه چون من وقتی یه برنامه مثلا کام پلیر رو میزنم و اوپن ویچ open with رو میزنم و با برنامه خود کام پلیر بازش میکنم برنامه میاد اگه همیشگیش کنم تمام برنامه ها شکل کام پلیر رو میگیرن مشکل اینجاست

Ali_RNT
09-01-2015, 21:02
در واقع مشکل دقیقا همینه و اصل مشکل اینه که نمیشه برنامه ای رو برای بازکردن برنامه ها نسبت داد! تنها راه رجیستریه. اون منبع رو هم که تو پست اولم دادم مطالعه کنید یه راهکار دیگه هم گفته شده. سیستم ریستور رو هم امتحان کنین.

vissoto
10-01-2015, 00:32
یک یوزر جدید بسازید ؛ ببینید در یوزر جدید هم مشکل ادامه داره ؟

A.R.B.T.C
10-01-2015, 13:23
حتی نمیتونم یوزر جدید بسازم درضمن سیستم ریستوری هم کار نمیکنه باید ویندوز رو عوض کنم فایده نداره

A.R.B.T.C
10-01-2015, 20:57
وژدانن فهمیدم کار کی بوده برادرم بک برنامه ای رو که بالا نمیومده اوپن ویچ زده و با کروم بازش کرده برای همین همه شکل کروم رو گرفتن کسی میدونه چجوری از این حالت پیش فرض درشون بیارم و مثل اولشون کنم؟

Ali_RNT
10-01-2015, 21:37
تنها راهش همونه که گفته شده ولی نمیدونم چرا روی سیستم شما کار نمیکنه.شما منبع رو که تو پست اول گفته بودم مطالعه کردید؟ از روش دوم برید شاید کارکرد.

A.R.B.T.C
10-01-2015, 22:33
بابا منبع که انگلیسیه

Ali_RNT
11-01-2015, 08:47
این فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بگیرید. روش انجام توی ویندوز ۷ هم همینطوره فقط برای بازکردن run باید کلید لوگوی ویندوز و R رو فشار بدید بقیه مراحل مثل همینه.

این فایل رجیستری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم امتحان کنید چون گفته شده برای ویندوز ۷ درست شده.

A.R.B.T.C
11-01-2015, 15:01
این فیلم ما ل چیه چه کاری رو نشون میده اصن دادا راه دیگه ای نداره اصن خودت برو یکی از برنامه ها تو داخل دسکتاپ اوپین ویچ بزن وقتی همه ایکونها مثل اون ایکون شد شد ببین ا راه حل هایی که گفتی کار میکنه ؟ یا من گیجم هان؟؟

Ali_RNT
12-01-2015, 10:29
حقیقتش من خودم ویندوز ندارم که تست کنم و این فیلم هم از ماشین مجازیم گرفتم. توی اون هم تست کردم اصلا نمیشه با راست کلیک و اپن ویت فایل exe رو به برنامه ای نسبت داد. راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه تا حالا دو سه بار این طور شده بود جواب داده بود. توی فروم هم سرج کنید مشکلات مشابهی رو میبینید.

A.R.B.T.C
12-01-2015, 16:30
حالا که شده ولی واقعا واقعا واقعا به خاطر کمکات ممنون ببخشید اگه اذیتت کردم شاید تمام این راه حل هایی رو که گفتی درست باشن ولی من بلد نیستم انجامشون بدم حالا باید ببینم چه کاری میتونم انجام بدم

A.R.B.T.C
17-01-2015, 21:46
اقا مشکلم حل شد خدا رو شکر ممنون از بابت کمک هاتون