PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیشنهاد خرید یک سرویس خوب اینترنت برای وب گردی

iran79
06-01-2015, 22:21
درود
دوستان من الان سرویس 512 نامحدود مخابرات رو دارم که هر دو ماه دارم 40 هزار تومن میدم
حساب کردم دیدم سالیانه 240 هزار تومن دارم بابت این سرویس گند میدم
حالا میخوام سرویس رو در صورت بودن سرویس بهتر تغییر بدم

بنظر شما با شرایط زیر از چه خدمات دهنده ای سرویس بگیرم و کدوم سرویسش رو بگیرم:

من اصلا دانلود فیلم و سریال ندارم و هر از گاهی بیشتر هر ماه یه بار سراغ البوم و اهنگ های جدید میرم و دانلود میکنم
بیشتر وب گردی میکنم و از برنامه های اجتماعی مثل وایبر و واتس اپ و لاین استفاده میکنم
فیسدوغ و این جور شبکه ها میرم هر از گاهی و کلا دانلودم کمه البته به غیر اجرای ویدئوهای انلاین و این چیزا که تو فیسدوغ هستش
قطعیش کم باشه و پشتیبانی خوبی هم داشته باشه
شبکه های وایبر و اسکایپ و لاین و واتس و اپ واین چیزارو بلاک نکن(چون یادمه یکی از ISP ها اینکارو میکرد)
سیفون دستشویی (یا همون که میدونین) روش کار کنه
پینگ خوبی داشته باشه
ریموت هم زیاد میزدیم

فقط یه سوال: اگه مثلا یه سرویس یکساله میگه ماهی 5 گیگ، اگه 5 گیگ تموم بشه سرویس تا شروع ماه بعد قطع هست یا میشه استفاده کرد؟ دیدم سرویس پارس انلاین جدیدا اینجوری زده که مثلا ماهی 10 گیگ و سالیانه فلان قدر حجم،واسه همین خواستم مطمئن بشم.
حالا بنظرتون چی بگیرم؟ سرویس های 16 مگ پارس انلاین که جدیدا ارائه داده خوبه؟ ISPهای دیگه کدوما خوبن؟

شرمنده زیاد شد
سپاس

iran79
07-01-2015, 10:42
دوستان کسی نبود راهنمایی کنه؟

ghnjfg
07-01-2015, 11:05
اگه اینترنت رو فقط برای وب گردی میخوای فرقی نمیکنه از کدوم شرکت بگیری و لازم هم نیست در مورد همه شرکت ها تحقیق کنی

k1ozil
07-01-2015, 13:33
شاتل تو کل کشور از ثبات خوبی برخور داره تو ماه هم تا 10-12 گیگ میتونی شبانه دان کنی .ولی روزانه هم شرکتا خصوصی خوبه مگر اینکه مشکل پهنای باند مرکز مخابرتیتون داشته باشن.

iran79
07-01-2015, 16:34
من چندان یا اصلا نیازی به دانلود شبانه ندارم. چون فیلم و سریال دانلود نمیکنم
حالا اگه شبانه میخواد از مشخصاتش باشه حالا بد نیست. من که زیاد به کارم نمیاد

سرویسی از یه ISP میخوام که قطعی نداشته باشه و پورت های مختلف رو مثلا برای برنامه های واتس اپ و این دم و تشکیلات نبنده
اگه سرویس تستی هم باشه خوبه تا قبل از خرید یک ساله بتونم امتحان کنم ببینم چطوره

از نظر قیمت و کیفیت خوب با هزینه سالانه 240 هزارتومن چی پیشنهاد میدید؟ مثلا میگن های وب خوب نیس و مزخرفه و قعطی زیاد داره.

frozen01
07-01-2015, 16:44
کلاه برداری سرور های کاهش پینگ

دوستان جدیدا سرور های کاهش پینگ حجم هایی مثل 2 گیگ رو زدند 4 تومان.

خوب در این مورد که من تحقیق کردم متوجه شدم شارژ برای شما 2 گیگ هست ولی در هنگام کم کردن از شما به صورت 2 برابر شاید هم بیشتر کم میکنه و مشتری اصلا متوجه نمیشه.

پس دوستان گول تبلیغات رو نخورید.

و به این افراد اصلا اعتماد نکنید این شیوه فقط برای بازدید بیشتر سایت هست و عملا کلاه برداری هست