PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فعال کردن دوبله در تلوزیون lg

farzadshekoohi
04-01-2015, 20:19
با سلام من یک فیلم 3d دانلود کردم و دوبله اون رو از جایی دیگه پیدا کردم الان توی pc راحت فارسی رو انتخاب میکنم و همه صدا ها فارسی میشه اما به تلوزیون که وصل میکنم اصلا نمیتونم تغیر بدم صداش رو فقط رو حالت 1 میمونه و انگلیسی هست . پسوند فیلم هم mp4 هست
تلوزیون هم مدلش هست lg UB85000
تنظیمات خاصی داره ؟
با تشکر

sansa
04-01-2015, 21:15
سلام
من تاحالا ندیدم تو خود تلوزیون بشه صدا رو انتخاب کرد . ولی در دستگاه گیرنده دیجیتالو ----- این قابلیت وجود داره .

1- برنامه MKV Merge رو دانلود و نصب کنید . حجمش خیلی کم هست . سرچ بزنید خیلی سایت برای دانلود گزاشتند .

2- انوقت فیلم رو وارد این برنامه بکنید .

3- جلوی صدای دوبله فارسی گزینه default Audio رو را انتخاب کنید .

4- بر روی Mux کلیک کنید .

حال به راحتی میتونید فایل ایجاد شده رو در تلوزیون پخش کنید که صدای دوبله به صورت پیش فرض اجرا میشه .:n40:

matinpour
04-01-2015, 21:46
با سلام من یک فیلم 3d دانلود کردم و دوبله اون رو از جایی دیگه پیدا کردم الان توی pc راحت فارسی رو انتخاب میکنم و همه صدا ها فارسی میشه اما به تلوزیون که وصل میکنم اصلا نمیتونم تغیر بدم صداش رو فقط رو حالت 1 میمونه و انگلیسی هست . پسوند فیلم هم mp4 هست
تلوزیون هم مدلش هست lg UB85000
تنظیمات خاصی داره ؟
با تشکر

دوست عزیز
در تلویزیون سامسونگ وقتی که از فلش مموری فیلمی را به نمایش می گذارید در هنگام نمایش از روی کنترول دکمه tools را می زنیم و از منوی آن روی استریم صدا رفته و آن را صدای مورد نظر می گذاریم و از صدای دوبله استفاده می کنیم.
شما هم ببینید در ال جی این قابلیت وجود دارد؟

farzadshekoohi
05-01-2015, 19:46
سلام
من تاحالا ندیدم تو خود تلوزیون بشه صدا رو انتخاب کرد . ولی در دستگاه گیرنده دیجیتالو ----- این قابلیت وجود داره .

1- برنامه MKV Merge رو دانلود و نصب کنید . حجمش خیلی کم هست . سرچ بزنید خیلی سایت برای دانلود گزاشتند .

2- انوقت فیلم رو وارد این برنامه بکنید .

3- جلوی صدای دوبله فارسی گزینه default Audio رو را انتخاب کنید .

4- بر روی Mux کلیک کنید .

حال به راحتی میتونید فایل ایجاد شده رو در تلوزیون پخش کنید که صدای دوبله به صورت پیش فرض اجرا میشه .:n40:

با تشکر از شما دوست عزیز . این کار رو قبلا با برنامه MKV Merge انجام داده بودم و فارسی رو دیفالت گذاشاه بودم و درست شده اما باید روی خود تلوزیون هم بشه عوض کرد . چون حالت های تغیرش هست اما اعمال نمیشه

saadatyar
21-11-2017, 02:23
خوب بود
بعضی وقتا روش بالا مشکل حل نمیشه
اگر شماهم با روش بالا مشکلتون حل نشد فیلم آموزشی توی آدرس زیر ببینید.
برای کی ام و پوت پلیر:
laptop98.ir/?p=1238

برای وی ال سی :
laptop98.ir/?p=1233

fama9717
31-01-2019, 13:39
سلام
اگه بخوام کلا صوت رو بچشبونم به فیلم که دیگه تو همه دستگاهها تنظیمات نخواد چیکار باید کنم ؟

matinpour
06-02-2019, 23:06
سلام
اگه بخوام کلا صوت رو بچشبونم به فیلم که دیگه تو همه دستگاهها تنظیمات نخواد چیکار باید کنم ؟
دوست عزیز
در تلویزیون ال جی از قسمت تنظیمات پیشرفته و از قسمت عمومی و انتخاب زبان شما می توانید زبان صوتی اصلی را فارسی انتخاب کنید و یا زبان فرعی را و یا زبان شناسی صدا را و یا
از برنامه mkvtoolnix استفاده کنید. وقتیکه برنامه رابازکردید از قسمت add source file که در پایین برنامه است فایل صدا دوبله و فایل فیلم را وارد کنید و بعد از تعیین مقصد خروجی که در قسمت out put file است روی دکمه start muxing بزنید و بعداز چند ثانیه فیلم میکس شده را تحویل بگیرید.
لازم بذکر است که شما میتوانید فایل صوتی زبان اصلی فیلم را حذف و یا تیک آن را غیرفعال کنید.
شما می توانید این برنامه را از همین سایت دانلود کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]