PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آگاه شدن از زمان باز شدن ایمیل

sirose
04-01-2015, 16:52
با درود
ماشالله اینقدر فروم پر و پیمونه جایی رو بهتر از اینکه مطلب رو بیان کنم پیدا نکردم ......آدمین های عزیز می تونن اگه صلاح بدونن نتقل کنن.
دوستان دنبال ی نرم افزاری هستم که زمانی که ایمیل رو برای طرف می فرستین شما رو از بار شدن اون ایمیل مطلع کنه..قبلا ی برنامه بود به نام S*PY PIG"اسپای پیگ"...اما مدتی هست که غیر فعاله البته من استفاده نکردم تا به حال...دوستان عزیز اگه راهنمایی در این مورد دارن خوشحال میشم ...ممنون.:n12::n18:

ALI . R
06-01-2015, 12:41
سلام. دوست عزیز من خودم تا حالا با چنین نرم افزارهایی کار نکردم.
دو تا آدرس پایین توضیحاتی در این رابطه داده شده . میتونید مطالعه کنید ::n01:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید:n12:

sirose
06-01-2015, 15:12
سلام. دوست عزیز من خودم تا حالا با چنین نرم افزارهایی کار نکردم.
دو تا آدرس پایین توضیحاتی در این رابطه داده شده . میتونید مطالعه کنید ::n01:

موفق باشید:n12:
ممنونم داداش رو صفحه اسپای پیک که مری همه چی اوکیه اما نمیشه برنامه رو دانلود کرد:n34:بازم لطف کردی ممنون:n12:

sky1sky
06-01-2015, 18:42
با درود
ماشالله اینقدر فروم پر و پیمونه جایی رو بهتر از اینکه مطلب رو بیان کنم پیدا نکردم ......آدمین های عزیز می تونن اگه صلاح بدونن نتقل کنن.
دوستان دنبال ی نرم افزاری هستم که زمانی که ایمیل رو برای طرف می فرستین شما رو از بار شدن اون ایمیل مطلع کنه..قبلا ی برنامه بود به نام S*PY PIG"اسپای پیگ"...اما مدتی هست که غیر فعاله البته من استفاده نکردم تا به حال...دوستان عزیز اگه راهنمایی در این مورد دارن خوشحال میشم ...ممنون.:n12::n18:

سلام اگر از طریق جیمیل استفاده میکنید افزونه yesware خوب هست برای فایر فاکس استفاد کرده بودم و درست کار می کنه و تا 10 تا میل رو ماهانه مجانی اطلاع میده برای بیشتر از اون باید بخرید افزونه رو

sirose
07-01-2015, 13:31
سلام اگر از طریق جیمیل استفاده میکنید افزونه yesware خوب هست برای فایر فاکس استفاد کرده بودم و درست کار می کنه و تا 10 تا میل رو ماهانه مجانی اطلاع میده برای بیشتر از اون باید بخرید افزونه رو

خیلی ممنونم دوست عزیز....واقعا لطف کردی...اما من زیاد ب اینترنت و اینجور مسایل اشنا نیستم میشه من و راهنمایی کنید چه طور اون رو نصب کنم و استفاده/:n12::n12::n16:

sky1sky
08-01-2015, 02:11
خیلی ممنونم دوست عزیز....واقعا لطف کردی...اما من زیاد ب اینترنت و اینجور مسایل اشنا نیستم میشه من و راهنمایی کنید چه طور اون رو نصب کنم و استفاده/:n12::n12::n16:
سلام
من با فایرفاکس قبلا انجام دادم اما با کروم تست نکردم شاید با کروم هم بشه
1-برو سایت زیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-گززینه instal gmail بزن
3-مرورگر یک پیام میده می خوای نصب کنید یا نه
4- اوکی بزنین
5-یعدش یک سری اطلاعاتمی خواد مثلا میگه ایا مجوز میدی این افزونه به کلاطلعات جیمیل ات دسترسی داشته باشه یا نه
یک سری گزینع ها که باید تیک بزنی اوکی
6-اخر هم اوکی میده و وقتی میری جیمیل
موقع ارسال میل باید حتما حالت stANDARD جیمیل لود کنی نه BASIC جیمیل
7-حالا موقع زدن میل COMPOSE
یک تب اون کنار اضاافه میشه

:n01::n16: