PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبلتی برای مادربزرگ

simorgh14
04-01-2015, 12:46
درود بر شما
یک مادربزرگ هستن که تنها زندگی می کنن و من می خوام یک تبلت بخرم ایشان سرگرم باشن

قیمت دور و بر 1 میلیون

پخش موسیقی با کیفیت خوب

ازش برای گوش دادن به دعا و اهنگ و....

کار کردن با اون بسیار ساده باشه

خلاصه مناسب برای یک مادربزرگ!!! خدا شما خیر دهد کمک کنید ببینیم چی بخریم!!

only4u-m
04-01-2015, 13:44
اول از همه توصیه می کنم حتما تبلت با سیستم عامل اندروید بگیرید. در سیستم عامل اندروید گزینه های زیادی برای شخصی سازی محیط کاربری وجود داره.. به عنوان مثال برای افراد مسن که معمولا دچار ضعیفی چشم هستند می تونید از این لانچر ها استفاده کنید: Wiser Launcher، Simple Senior Phone، Necta Launcher، Big Launcher، Large Launcher Senior Phone

در این لانچر ها رابط کار دوباره طراحی شده و سعی کردند تا جایی که میشه کار با سیستم راحت بشه و از تصاویر و نوشته های بزرگ و خوانا استفاده بشه. مثلا در عکس زیر تفاوت نوتیفیکیشن بار معمولی و وایزر رو میتونید ببینید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مورد بعدی هم به نظرم صفحه نمایش هست. حداقل 8 اینچی بگیرید. به نوع صفحه نمایش، رزولوشن و ppi تصویر دقت کنید. به نظر من کیفیت صفحه نمایش های superamoled سامسونگ نسبت به بقیه برند ها بهتره.

simorgh14
04-01-2015, 17:28
ال جی جی پد 8.3

خوبه؟یک مدل دقیق بگویید

simorgh14
05-01-2015, 09:37
ضمنا من می خواهم ایم تبلت موسیقی را با کیفیت خوب پخش کند، من خیلی وارد نیستم، اینها را می شود به بلندگو( اسپیکر) مثل کامپی.وتر وصل کرد؟ چه جور بلندگویی پیشنهاد می دهید که مثلا موسیقی سنیت را کیفیت خوب پخش کند؟ کیفت خوبنه صدای بلند)

simorgh14
05-01-2015, 10:51

این را می شود به تبلت وصل کرد؟

3274
05-01-2015, 12:35
هر تبلتی بگیری کارت راه میفته فقط بهتره نمایشگر بزرگ، بلندگوهای قوی و رام فارسی داشته باشه
بقیه ی چیزها قابل تنظیم توسط خود کاربر هست

این را می شود به تبلت وصل کرد؟
USB هست که!
ممکنه روی تبلت شناسایی بشه، ممکنم هست نشه. اما اگر شناسایی بشه باوجودیکه درست کار میکنه و صدا میده اما معمولا تحت عنوان ص کلید شناسایی میشه لذا ص کلید مجازی خود تبلت غیرفعال میشه
اگه خود تبلت بلندگوهای مناسبی داشته باشه نیازی به بلندگوی خارجی نیست

simorgh14
14-01-2015, 23:17
سلام یک lg gpad گرفته ام به اسپیکر ضبط وصل می کنم به عنوان هدفون می شناسد صدای کمی می دهد. چه کنم؟

ضمنا چطور می شود فیلمهای دی وی دی که روی کامپوتر می بینیم روی تبلت ببینیم؟
حافظه اضافی برای تبلبت به چه صورت است؟

3274
15-01-2015, 05:39
اسپیکری که وصل میکنی خودش آمپلی فایر تقویت صدای داخلی داره یا فقط یک بلندگوی تنها هست؟ اگه آمپلی فایر نداشته باشه میتونه باعث سوختن کنترلر صدای تبلت/کامپیوتر بشه
روی تبلت یک کارت حافظه بذار تا فضا کم نیاری. ضمنا mx player اندروییدی رو نصب کن تا همه ی فرمتها رو پخش کنه

simorgh14
15-01-2015, 09:05

این چطوره؟
این دیگه نمی سوزه چیزی؟ مناسبه برای تبلت؟
بعد راه حلی که به عنوان هدفون اسپیکر ضبط را می شناسد چیست؟