PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شکایت از اس ام اس تبلیغاتی ساعت 3 صبح

رومنس
04-01-2015, 08:49
سلام
دیشب برام ساعت 3 اس ام اس تبلیغاتی خرید ملک اومد. بالاخره باید یه راهی باشه که بشه بهشون تذکر داد که بابا ساعت 3 صبح طرف خوابه. امروز هرچی سرچ کردم هیچ سایتی یا شماره ای برای شکایت نبود.
دوستان اطلاع دارند که چجوری میشه شکایت کرد یا از طریق مخابرات یه تذکر بهشون بدن؟

becareful
04-01-2015, 23:21
بنده هم دنبالشم. آقا نمیخوایم اصلا جز کانتکت و ناشناس های ضروری کسی به ما اس ام اس بده چه برسه به تبلیغاتی ...

رومنس
05-01-2015, 00:39
رئیس مخابرات تهران تو برنامه خبر 18:30 تابستان کانال 5 یه شماره داد گفت اگر بعد از ساعت 9 شب اس تبلیغی اومد زنگ بزنید خبر بدید.هم شماره رو مسدود می کنیم هم تذکر قانونی می دیم. ولی شماره رو پیدا نمی کنم.

Hossein_it
05-01-2015, 01:10
هر اپراتوری یه کدی گذاشته که این تبلیغات رو غیرفعال میکنه بهتره بگیم تا 90 درصد کاهش میده !

همراه اول کد #8999* رو شماره گیری کنید بعد 1 رو ارسال کنید.

ایرانسل هم عدد 2 رو به 5005 ارسال کنید.

توی این حالت تمام اس ام اس های تبلیغاتی غیرفعال میشه و فقط پیام های خود اپراتور براتون میاد که اگه بخواید اونم قطع کنید باید با امورمشترکان تماس بگیرید!

با تشکر...

Alireza SM
05-01-2015, 01:27
از وقتی که وایبر و واتس آپ و ... مد شدن دیگه مردم کمتر به هم اس ام اس میدن به همین خاطر پیامک های تبلیغاتی رو افزایش دادن تا با درآمد حاصل از اون کمی جبران کنن.
من که هرکاری کردم نتونستم کاری کنم !!!

رومنس
05-01-2015, 01:53
از وقتی که وایبر و واتس آپ و ... مد شدن دیگه مردم کمتر به هم اس ام اس میدن به همین خاطر پیامک های تبلیغاتی رو افزایش دادن تا با درآمد حاصل از اون کمی جبران کنن.
من که هرکاری کردم نتونستم کاری کنم !!!

کنسل کردن که کاری نداره باید با مخابرات تماس بگیرید 1818 یا یه همچین شماره ای بعد 1 هفته قطع میشه ولی کلی دردسر برات ایجاد میشه مثلا اس بانک ها و حسابت دیگه نمیاد.از طرف دانشگاه و ...... هیچ اطلاعیه ای نمیاد. هشدار های مربوط به ارگان ها و قبض جریمه و .... نمیاد خلاصه سرویس می شی و در نهایت مثل من باید درخواست بدی دوباره فعال بشه. من خواسته ام در تاپیک اینه که جلوی ارسال تبلیغات در ساعات خواب و استراحت بگیریم.
ممنون

Ali_softcenter
09-01-2015, 15:08
عزیز اون شماره رو بلاک کن!!! کاری نداره که
اینجا ایرانه ..شکایت؟

ramin vao
23-01-2015, 21:42
من چند ماه هست که رو همراه اول کنسل کردم ولی به هیچ عنوان روی پیامهای بانک اثری نداشته و اونا مثل قبل میان.
در ضمن یادمه 1 ماه پیش بطور اتومات دوباره برام تبلیغات فعال شد که بعد چند روز دوباره کد غیر فعال کردنشون رو زدم.
پیشنهاد حتمی غیر فعال کنید این تبلیغات رو ..

sansa
24-01-2015, 11:39
هیچ کدوم از راه ه جواب نمیده ......اصلا و ابدا !!!!!!!

اگر میخواهید پیامک های تبلیغاتی و حتی اپراتور رو نیز قطع کنید باید در سامانه اینترنتی 195 شکایت کنید .

جوری قطع میکنن که دیگه حسرت یک پیام تبلیغاتی رو داتشته باشید:n02:

Amir Hossein
29-01-2015, 16:41
سلام
دوستان برا چی میگین نمیشه... :31:
من خیلی وقت پیش همین کاری که دوست عزیزمنون Hossein_it گفته رو انجام دادم
هــیچ پیام تبلیغاتی نمیاد...