PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید گوشی تا 1 تومن ... با رابط کاربری مناسب!

milad.design
02-01-2015, 01:57
دوستان عزیز گوشی تا رنج 1 تومن....گوشی های زیادی مد نظر دارم و بررسی کردم ولی مشکل اصلی من رابط کاربری گوشی ها است! روی رابط کاربری خیلی مشکل دارم و حساس! :n01:

خودم با گوشی های سامسونگ،سونی و htc کار کردم....مشکل htc به نظرم قسمت مربوط به منو است که صفحه مشکل است و حالت اسکرول بالا به پایین.....سونی هم یه جوری به هم ریخته است و از لحاظ ظاهری خیلی عوض نمیشه! یه رابط کاربری دوست دارم با انعطاف پذیری بالا برای تغییر(چون خیلی زود به زود خسته میشم از رابط ها!).... شرکت های دیگه ایی مثل ال جی و هواوی هم تست نکردم ببینم چطوریه..... یه چیز هم که خیلی مهمه واسم پلیر گوشی و قابلیت پخش متن شعر آهنگ فارسی است که خودم فقط در گوشی سامسونگ و ال جی دیدم! شاید اونا هم بشه ولی من نمیدونم (منظورم حالتیه که خودمون توی قسمت properties یه آهنگ در کامپیوتر در قسمت متن شعر با برنامه یه نوشته(شعر یا هر چیزی) اضافه میکنیم و پلیرهای توی کامپیوتر هم نشون میدن) این حالت حتی اگه نوشته انگلیسی باشه هم تست کردم htc o sony نشون ندادن!!!

- و کلا یه سوال خارج از این...دوستان گوشی هواوی p7 چطوری؟! ظاهرا که خیلی خوبه... ولی میترسم شرکت هواوی ساپورت ضعیفی داشته باشه....

با این تفاسیر خواستم ببینم دوستان چه برندی و یا چه گوشی خاصی و پیشنهاد میکنند....با تشکر :n16: