PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فعال نبودن کنترل حرکتی در 46h7790

pmax
01-01-2015, 13:51
سلام
تلویزیون رو که نصب کردن با روشن کردن و وصل به اینترنت شروع کرد به آپدیت کردن و بعد از حدود 1 ساعت آپدیت شد
البته من نمی دونم قبل از آپدیت این گزینه فعال بوده یا خیر
اما الان کنترل حرکتی ( موشن کنترل ) اصلا فعال نیست . در صورتیکه دوربین وصله و کار هم می کنه ( با اسکایپش کار کردم خودم )

بنظرتون این قابلیت تا آپدیت بعدی همینطور غیرفعاله یا باید کار خاصی بکنم ؟

pmax
01-01-2015, 14:53
لطفا این پست پاک بشه . اشتباه از من بود . usb دوربینو کشیده بودن ، متوجه نشدم
کنترل حرکتی فعاله و خوبم کار می کنه
لطفا پاکش کنین و ببخشید

matinpour
01-01-2015, 15:06
سلام
تلویزیون رو که نصب کردن با روشن کردن و وصل به اینترنت شروع کرد به آپدیت کردن و بعد از حدود 1 ساعت آپدیت شد
البته من نمی دونم قبل از آپدیت این گزینه فعال بوده یا خیر
اما الان کنترل حرکتی ( موشن کنترل ) اصلا فعال نیست . در صورتیکه دوربین وصله و کار هم می کنه ( با اسکایپش کار کردم خودم )

بنظرتون این قابلیت تا آپدیت بعدی همینطور غیرفعاله یا باید کار خاصی بکنم ؟

دوست عزیز
از این مسیر بروید و ببینیدفعال هست
کنترل حرکت
صفحه منو---> امکانات هوشمند---> کنترل حرکت
Screen Menu > Smart Features > Motion Control
و بعد این اعمال را انجام دهید.
عوامل محيطی
اطمينان حاصل کنيد که دوربين تلويزيون قبل از استفاده از کنترل های حرکتی ميزان شده است. فاصله کاربران بايد بين ١.5 تا ۴ متراز دوربين باشند.محدوده تشخيص واقعی ممکن است بسته به زاويه دوربين و عوامل ديگر متفاوت باشد.کنترل حرکت متکی بر دوربين تلويزيون را اگر دوربين اشاره را نميبيند و يا پايين است .زاويه دوربين را با چرخاندن ازپشت دوربين تنظيم کنيد .اگر دوربين اشاره را نمی بيند ممکن است نور خورشيد و يا هر نوع منبع نوری ديگر به طور مستقيم مانع آن می شود. به اين منظور برای به رسميت شناختن جنبش برای دوربين ، کاربر بايد را موانع را از پس زمينه رفع کند. 100 ، اتاق زندگی 400 Lux است) .مثال :حمام روشنايی محيط مناسب بين 50 تا ۵٠٠ Lux از نور مستقيم خورشيد در هنگام استفاده از کنترل حرکت اجتناب کنيد. Lux اجرای تست محيط زيست کنترل حرکت برای بررسی و به رسميت شناختن محدوده دوربين قبل ازهر حرکتی کنترل کنيد.
تست محيطی کنترل حرکت
صفحه منو---> ويژگی های هوشمند---> کنترل حرکت---> حرکت تست کنترل محيط زيستScreen Menu > Smart Features > Motion Control > Motion ControlEnvironment Test
اجرای اين آزمون قبل از استفاده از کنترل حرکت برای اطمينان از عملکرد مناسب.
١- اجرای حرکت کنترل محيط زيست تست را شروع و در فاصله 1.5 تا 4 متر از تلويزيون انتخاب کنيد .اگر نور منعکس کننده بر روی صفحه تلويزيون باشد ، کاربر به دشواری از کنترل حرکت می تواند استفاده کنند.
٢- تنظيم کنيد زاويه دوربين را به طوری که شما در داخل مربع نمايش داده شده بر روی صفحه نمايش ظاهر شويد .هنگامی که به پايان رسيد تنظيم زاويه دوربين، موج از يک سو به آرامی از چپ به راست پخش می شود دست خود را با کف دست رو به تلويزيون بگيريد . پيکان مکان نما بر روی صفحه نمايش ظاهر می شود اين زمانی که تلويزيون عمل را به رسميت می شناسد .اگر تشخيص انجام نشد ، دوباره سعی کنيد.

خودآموز کنترل حرکت
صفحه منو---> ويژگی های هوشمند---> کنترل حرکت---> خودآموز حرکت و کنترل
Screen Menu > Smart Features > Motion Control > Motion ControlTutorial
راه سرگرم کننده و آسان برای يادگيری در مورد کنترل حرکت .راه اندازی کنترل حرکت و به دنبال آن راهنمای از دستورالعمل است.
فعال سازی کنترل حرکت
صفحه منو--> ويژگی های هوشمند--> کنترل حرکت ---> کنترل حرکت
Screen Menu > Smart Features > Motion Control > Motion Control
دست خود را با کف دست رو به تلويزيون بالا ببريد .آن را برای يک لحظه نگه داشته و دست خود را به آرامی موج ازيک سمت به سمت ديگر سه يا چهار بار حرکت دهيد .هنگامی که دست تان با موفقيت به رسميت شناخته شد، کنترل حرکت فعال شده است و يک اشاره گر بر روی صفحه نمايش نشان داده میشود .دست تان از طيف وسيعی از دوربين تلويزيونی کنترل حرکت حذف وغيرفعال است .برای فعال کردن دوباره آن دست تان را در بمدت 3 ثانيه بالا ببريد.
استفاده از کنترل حرکت عمومی
دستورات حرکت کردن ممکن است ، بسته به آنچه که تلويزيون در حال حاضر انجام می دهد
متفاوت باشد. پايه دستورات کنترل حرکت زير در دسترس هستند:
● ●اشاره ناوبری :اين اقدام حرکت مکان نما را به موقعيت مورد نظر می برد.
● ●دست تان را مشت کنيد و يک گزينه و يا اجرای يک فرمان : (Run / Select) اجرای /انتخاب فرمان را انتخاب کنيد .مشت تان را گره شده نگه داريد بمانند پايين نگه داشتن دکمه کنترل از راه دور.
● ●يک دايره با دست خود را در جهت عکس عقربه ساعت به معنی :( Return ) بازگشت بازگشت به منو قبلی است.
● ●چرخش صفحه نمايش :نگه داريد يک کف دست بصورت عمودی، و نوسان به سمت چپ يا راست برای تغيير صفحه نمايش توپی هوشمند تان.
● ●پيمايش کردن يا لغزاندن يک صفحه وب :در حالی که يک صفحه وب را مشاهده می کنيد ، يک دست تان را مشت و سپس حرکت آن بالا / پايين به پيمايش کردن يا لغزاندن صفحه بالا / پايين حرکت کنيد.