PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه میتوان از صفر به یک طراح وبسایت تبدیل شد؟

hamade
01-01-2015, 13:32
سلام
من تو برنامه نویسی تقریبا صفر هستم. البته کمی با C++ آشنایی دارم و از واحد هایی بوده که تو دانشگاه گذروندم (ولی در کل چیزی هم یادم نمونده چون برام کاربردی نداشته تا الان ).
چند وقتی هست شدیدا علاقه مند شدم که یه وبسایت برای خودم طراحی کنم و اون رو مدیریت کنم. واقعا میخوام و مصمم هستم که این کار رو انجام بدم.
سوال من از دوستان گرامی اینه که من توجه به شرایط من (که تو برنامه نویسی صفر هستم) از کجا شروع کنم؟ اول با کدوم زبان های برنامه نویسی شروع کنم برای یادگیری؟ اگر میشه به ترتیب اون زبانهای برنامه نویسی رو که باید یاد بگیرم و ضروری هستند رو لیست کنید تا برم واسه یادگیریشون ... اگر حین یادگیری اون زبانهای برنامه نویسی کار خاصی هم باید انجام بدم خواهش میکنم از دوستان که بهم بگن که چیکار کنم. چون واقعا با این فضا آشنایی ندارم.

omn1990
01-01-2015, 22:21
منم مث خودتم ولی بنا به دلایلی فعلا وقت ندارم یاد بگیرم.یه سایتی هست الان دمت دستم نیس برات میفرستم دقیقا جواب سوالتو اونجا با معرفی منابع گفته،خیلی خوبه..

Sh-Meteor
02-01-2015, 00:09
سلام

بنده پیشنهاد می کنم اول از همه زبان های سمت کاربر (Client Side) مثل Html و Css رو یاد بگیرین. چون اینا پایه و الفبای برنامه نویسی سایت هستن.

بعد از اینا Java Script و یا JQuery رو یاد بگیرین که قطعا بدردتون خواهد خورد.

شما تا اینجا میتونید سایت های ایستا (Static) طراحی کنید.

سپس میتونید رو بیارید به زبان های سمت سرور (Server Side) مثل php یا Asp.net و ...

با کمک زبان های سمت سرور میتونید سایت های پویا (Dynamic) طراحی کنید.

با آرزوی موفقیت:n16:

omn1990
03-01-2015, 15:02
برو این سایت:
Silvercover.ir
قسمت :
برای یادگیری طراحی و توسعه وب از کجا شروع کنم؟