PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش تصویری نمایش صحیح فونت فارسی در زیرنویس ها در DLNA با استفاده از نرم افزار Wild Media Server فقط در یک تصویر

motaleby
01-01-2015, 12:55
با سلام

چند روزی طول کشید تا نرم افزارهای DLNA مثل Mezzo, PS3, Serviio, Plex, Tversity, Wild, Universal Media Server ,... رو تست کنم تا بتونم انواع فرمت ها رو روی تلویزیون سونی ام با زیرنویس فارسی درست ببینم. نتیجه این شد که از بین این نرم افزارها تنها Wild Media Server تونست انواع زیرنویس های فارسی رو با کیفیت خوب روی فیلم بارگذاری کنه. می تونین نرم افزار رو از لینک زیر دانلود کنین. توجه داشته باشین هنوز کرک خوب و دائمی برای نسخه 2.0 نیومده و نرم افزار بعد از 15 روز از کار میفته اما مهم نیست چون می تونین اونو پاک کنین و دوباره نصبش کنین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس از نصب برنامه و معرفی فولدر فیلم ها باید یه کم تنظیمات نرم افزار رو تغییر بدین. کلیه مراحل رو به صورت تصویری تو فایل زیر آوردم. از اونجایی که امکان پاک شدن عکس وجود داره علاوه بر پیوست فایل، اونو تو یه سایت آپلودر هم قرار بدم که بیشترین زمان ماندگاری فایل رو ارائه میده؛ هرچند که حجم این فایل حدود یک مگابایته برای دانلود کمی صبور باشین:

خوش بگذره

masiha1984
25-03-2016, 01:53
سلام. متشکرم بابت معرفی این برنامه ی عالی. برای تلویزیون های سونی بهترین هست. بعد از سی روز پاک کردم اما بعد از نصب مجدد دیگه جواب نمیده. حتی نسخه کرک شده ی 1.78 هم کارساز نبود. شما راهی سراغ داری دوست عزیز؟

motaleby
26-03-2016, 19:37
دوست عزیز. متاسفانه منم با همین مشکل برخوردم. واسه همین کلی نرم افزار دیگه رو امتحان کردم. نتیجه شد

HomeMediaCenter

بی نظیره. بدون کوچکترین تنظیمات. مهمتر از همه رایگان بودنشه. اینو امتحان کن عاشقش میشی. خیلی ساده و روونه.

masiha1984
26-03-2016, 22:56
دوست عزیز. متاسفانه منم با همین مشکل برخوردم. واسه همین کلی نرم افزار دیگه رو امتحان کردم. نتیجه شد

HomeMediaCenter

بی نظیره. بدون کوچکترین تنظیمات. مهمتر از همه رایگان بودنشه. اینو امتحان کن عاشقش میشی. خیلی ساده و روونه.
مرسی عزیزم. نصب کردم. سرعت بالایی داره. اما زیرنویس رو نتونستم ببینم. شما چطور؟

motaleby
28-03-2016, 12:53
من مدتهاست كه دارم ازش استفاده مي كنم بدون مشكل زيرنويس. هم srt و هم idx رو پخش مي كنه. يه كم تو منوهاش بالا و پايين كن