PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کپی فایل از لپتاپ به هارد دیسک

a_bayan
01-01-2015, 02:00
سلام دوستان.
نمیدونم جای این تاپیک اینجا باشه ولی خوب دیگه ما همین یه p30world رو داریم اگه جای خوبی تاپیک باز نکردم ببخشید.
من میخواستم بدونم کپی کردن زیاد با لپتاپ مشکلی برای سخت افزار و یا از لحاظ نرم افزاری برای لپتاپ ایجاد میکنه؟؟؟؟؟کپی در حد روزی شاید یکی -دو ترابایت به روی هارد دیسک اکسترنال.....و آیا برای اینکار سیستم خاصی در نظر گرفته شده مث داپلیکیتور که مخصوص رایته سیستمی هست که مخصوص کپی باشه؟؟؟؟
پیشاپیش از جوابتون ممنون........

HOJ-JAT
01-01-2015, 09:27
کپی کردن فشار زیادی روی هارد دیسک میاره و روزی ۱-۲ ترا باینت ممکنه عمر هارد دیسک رو بشدت کاهش بده

a_bayan
01-01-2015, 12:03
کپی کردن فشار زیادی روی هارد دیسک میاره و روزی ۱-۲ ترا باینت ممکنه عمر هارد دیسک رو بشدت کاهش بده

سلام.ممنون که جوابمو دادین...
خوب حالا شما برای اینکار چه چیزی رو پیشنهاد میدین؟
اگه بخوام یه سیستم برای اینکار جمع کنم چقدی باید خرج کنم؟میدونیم که جای این سوال اینجا نیست.
اگه از یه هارد اکسترنال به یه هارد اکسترنال دیگه هم باشه به هارد لپتاپ فشار میاره؟؟؟یا فقط واسه خود هارد اکسترنال مضرره؟

HOJ-JAT
01-01-2015, 13:07
طبیعتا چون هارد دیسک های pc ها بزرگتر هستند عمرشان بیشتر میشود
فشار روی هاردی میاد که عمل خواندن یا نوشتن روش اجرا بشه
ی سیستم دس دومم قدیمی هم کار شما را راه میتدازه البته اگر هاردusb 3 دارید باید مادر بورد هم usb3 باشد برای سرعت بیشتر .
اگر اکسترنال ب اکسترنال میریزد فشاری ب لپتاپ نمیاد

a_bayan
01-01-2015, 18:38
طبیعتا چون هارد دیسک های pc ها بزرگتر هستند عمرشان بیشتر میشود
فشار روی هاردی میاد که عمل خواندن یا نوشتن روش اجرا بشه
ی سیستم دس دومم قدیمی هم کار شما را راه میتدازه البته اگر هاردusb 3 دارید باید مادر بورد هم usb3 باشد برای سرعت بیشتر .
اگر اکسترنال ب اکسترنال میریزد فشاری ب لپتاپ نمیاد

آها درسته منم میخواستم همینو بدونم..کپی اکسترنال به اکسترنال نیازه من پس با این حساب مشکلی برای لپتاپ پیش نمیاد...
بازم ممنونم از شما دوست خوب که توی انجمن مشکلات خیلیا رو رفع میکنید.خدا خیرتون بده