PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقال آهنگ از تلويزيون به كامپيوتر؟

fakhri01
30-04-2005, 12:05
سلام

چگونه و با استفاده از چه برنامه اي مي توانم آهنگي را از تلويزيون به كامپيوتر منتقل و آنرا ظبط كنم؟

با تشكر

moslem.b
30-04-2005, 12:34
با كارت TV

Roozedidar
30-04-2005, 12:35
سلام عزيز
فكر ميكنم آسون باشه اگر شما يه كمي به روز باشيد. منظور از يه كمي اينه كه شما داراي يك تلويزيون مجهز به خروجي صدا باشيد.
پس از اون كافيست به يك فروشگاه لوازم الكترونيكي بريد و مقداري سيم و فيش مناسب خروجي يا همان output تلويزيون خود و همينطور يك عدد فيش ورودي صوتي كامپيوتر يا همان input خريداري كرده و آنها را به يكديگر متصل كنيد و پس از اون با يك نرم افزار مناسب كه ميدونيد تعدادشون كم نيست شروع به ضبط صدا كنيد. در ضمن ميتونيد براي آساني كار رابط را در همان فروشگاه ساخته شده تحويل بگيريد. :wink:
موفق باشيد...

Mehdi_Best
30-04-2005, 14:07
سلام

چگونه و با استفاده از چه برنامه اي مي توانم آهنگي را از تلويزيون به كامپيوتر منتقل و آنرا ظبط كنم؟

با تشكر

باسلام
شما يك كابل تهيه مي كنيد كه يك سر آن را به خروجي صداي تلويزيون مي زنيد كه اگه سيستم صداي تلويزيونتون استريو باشه و چپ و راست داشته باشه كه بهتره و اگه نداشت هم كه مجبوريد از يك باند صدا استفاده كنيد. سر ديگر سيم رو هم به LINE IN كارت صداتون وصل مي كنيد.
اكنون با برنامه هاي مخصوص ضبط صدا (به عنوان مثال jetaudio كه اگه ورژن پلاس باشه mp3 هم مي تونيد ضبط كنيد) و با تنظيم ولوم و همچنين تنظيم كيفيت شروع به ضبط صداي مورد نظر خود نماييد.

IVAN
02-05-2005, 02:35
با سلام اقامهدی توضیح دادن که چطور نصبش کنید ولی اون برنامه رو من باهاش زباد موافق نیستم .بهترین برنامه ی حال حاضر sony sound forge8هست که کاملا حرفه ای هم ضبط و هم ویرایش میشه .اگه از ین برنامه ا ستفاده کردی تو قسمته ضبط تیکه monitor رو وردار تا راحت ضبط کنی (اینکار روفقط تو نسخه ی 8 انجام بدین )

Mehdi_Best
02-05-2005, 09:10
هادي جان سلام
من اون برنامه رو به عنوان مثال گفتم. چون كار كردن باهاش براي كساني كه حرفه اي نيستن هم راحته. اما اين برنامه كه شما گفتي واقعا در مورد ضبط و ويرايش صدا اگه اول نباشه حتما دوم يا سوم هست. اما كار كردن با اون خب به راحتي برنامه هاي ديگه نيست.