PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Alien: Isolation

brain
28-12-2014, 21:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توسعه دهنده : The Creative Assembly
ناشر : Sega
پلتفرم : PC, PlayStation 3, PlayStation 4,Xbox 360, Xbox One
تاریخ انتشار : 7 October 2014 منتشر شده
سبک : Survival horror, Stealth

سیستم پیشنهادی :

Processor: AMD: Phenom II X4 955 - 4 Core, 3.2 GHz or Intel: Core 2 Quad Q9650 - 4 Core, 3.0 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 2GB AMD GPU: AMD Radeon R9 200 Series or Nvidia GPU: Nvidia GeForce GTX660
Hard Drive: 35 GB available space

قطعا نام Alien را تا بحال شنیده اید یا شاید فیلم های آن را نیز تماشا کرده باشید، یکی از بهترین های تاریخ سینما بخصوص در زمینه جلوه های ویژه که حتی تا به امروز هم تماشای آن شما را به وجد خواهد آورد. تاکنون چندین بازی براساس سری فیلم های آن ساخته شده است که متاسفانه هیچ یک موفقیت چندانی کسب نکرده اند، اما امسال The Creative Assembly سازنده بازی های موفقی چون Total War Rome و Total War Shogun با اینکه تجربه ای در ساخت بازی FPS تابحال نداشته اند اما توانستند یکی از بهترین بازی های سبک Survival Horror و ترکیب بسیار زیبای آن با سبک Stealth (مخفی کاری) را تولید کنند. این بازی توانست تقریبا ذهنیت بدی که نسبت به فرانچایزهای پیشین Alien داشتیم را از بین ببرد. Alien Isolation تاثیرات بسیاری از فیلم Alien 1979 در فضاسازی محیط، اتمسفر و داستان بازی گرفته است. شخصیت اصلی بازی دختر جوانی بنام Amanda می باشد که پس از 15 سال بی خبری از مادرش به جستجوی او می رود. فضاسازی و نورپردازی محیط بسیار عالی کار شده که به همراه موسیقی و صداگذاری بسیار زیبای آن اتمسفری رقم زده است که حس ترس را در جای جای بازی به خوبی به شما القا می کند، البته یکی از دلایل مهم آن وجود Alien ها با هوش مصنوعی بسیار قوی است که هیچ وقت از دست آن ها خلاص نمی شوید. تنها نقطه ضعف بازی هوش مصنوعی انسان ها و تا حدودی Android ها می باشد و همینطور شاید انتظار بهتری از پایان آن می رود ولی در مجموع اگر یکی از طرفداران سبک Stealth و Survival Horror هستید حتما بازی را تجربه کنید که هرگز پشیمان نخواهید شد.

پیشنهادات :
-اگر براتون مقدور است، قبل از شروع بازی حتما فیلم Alien 1979 را ببینید.
-حتما از هدفون استفاده کنید.
-صبور باشید و سعی کنید 5 ساعت اولیه را حتما تجربه کنید تا به جو و قوانین بازی عادت کنید چون ممکن است در اوایل کمی سردرگم شوید و خسته کننده به نظر برسد. به محض شروع درگیری با Alien ها تازه متوجه می شوید بازی از چه قرار است، واقعا این قسمت از بازی عالی کار شده است.
-به نمرات بازی اصلا توجه نکنید، گرچه متای آن کم هم نیست (متای 8.1 از منتقدین و متای یوزر ها 8.4 می باشد)

تصاویر بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تریلر بازی :
watch?v=7h0cgmvIrZw

تریلر گیم پلی بازی :
/watch?v=5Ff-R5pyeGk

vahidgame
30-12-2014, 13:32
من هنوز وقت نکردم اونو برم
مطمئنا جزو بازی های خیلی خوب امساله و حتی از چند جا گوتی هم تونسته بشه
فقط برای من عجیبه چه جوری این قدر امتیازهای بازی با هم فرق داره!
اکثر سایت های بزرگ به بازی بین 8 تا 9 امتیاز دادن ولی عجیبه گیم اسپات و IGN هر جفتشون پایین امتیاز دادن یعنی 6 و 5.9 !
میانگینش راحت می تونست بالاتر از این باشه ولی در هر صورت همین که از سایت پی سی گیمر تونست گوتی بشه خودش یه موفقیت بزرگه

brain
30-12-2014, 15:13
اکثر سایت های بزرگ به بازی بین 8 تا 9 امتیاز دادن ولی عجیبه گیم اسپات و IGN هر جفتشون پایین امتیاز دادن یعنی 6 و 5.9 !
اتفاقا میخواستم بگم به امتیازها زیاد توجه نکنید، مخصوصا گیم اسپات و ign ... ولی بیخیال شدم.
اولش خودمم به خاطر همین قضیه سمتش نرفته بودم. فکر کنم به خاطر طولانی بودن بیش از حد بازیه که شاید خسته کننده بشه و اینکه واقعا باید صبور بود تو بازی، من 70% بازی رو در حالت نشسته پیمودم :n02: از ترس alien ها... اونایی که علاقه به stealth ندارن شاید خوششون نیاد از بازی.

taba631
02-02-2015, 15:21
سلام خدمت اساتید گیمر :n33: میشه بگید این بازی صحنه های غیراخلاقی هم داره؟؟؟ اگه داره در چه حد؟؟

3Dmajid
07-02-2015, 23:08
سلام خدمت اساتید گیمر :n33: میشه بگید این بازی صحنه های غیراخلاقی هم داره؟؟؟ اگه داره در چه حد؟؟

براچی باید داشته باشه ؟ :n13:
بازی سبکش ترسناکه توقع صحنه ی غیر اخلاقی داری ؟
:n02:
فقط تو این بازی میترسی :n02::n02:

Space...
29-09-2015, 21:36
سلام
لطفا کمک کنید:n03: تو مراحل اخر این بازی بعضی قسمتای محیط بازی شطرنجی رنگارنگ میشه مثل دودها و نورها ! چی کار باید بکنم؟؟ :n14::n14:

brain
30-09-2015, 02:22
سلام
لطفا کمک کنید:n03: تو مراحل اخر این بازی بعضی قسمتای محیط بازی شطرنجی رنگارنگ میشه مثل دودها و نورها ! چی کار باید بکنم؟؟ :n14::n14:
سلام
اینجور مشکلات معمولا برمیگرده به درایور کارت گرافیک.
مدل کارت گرافیکتون رو پیدا کنید و بعدش آخرین نسخه درایورش رو بگیرید و نصب کنید.

Space...
01-10-2015, 10:44
چند روز پیش درایورو آپدیت کردم.اما مشکل حل نشد. :n03:
کارت گرافیک من:Gforce GTX 960
درایور: version 355.98