PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یادگیری برنامه نویسی را چگونه و با چه زبانی شروع کنیم؟

ya30n.bh
28-12-2014, 15:57
سلام به همگی دوستان<br>من چندوقته که میخوام برنامه ریزی رو شروع کنم...<br>اما مشکل اینجاست که نمیدونم از کجا و چطوری شروع کنم.<br>ممنون میشم به من و همه دوستانی که میخوان تازه برنامه نویسی رو شروع کنن و یادبگیرن کمک کنید!<br>با تشکر

shengo_k
18-01-2015, 01:58
سلام به همگی دوستان<br>من چندوقته که میخوام برنامه ریزی رو شروع کنم...<br>اما مشکل اینجاست که نمیدونم از کجا و چطوری شروع کنم.<br>ممنون میشم به من و همه دوستانی که میخوان تازه برنامه نویسی رو شروع کنن و یادبگیرن کمک کنید!<br>با تشکر
دوست عزیز شما برای آغاز برنامه نویسی ابتدا باید الگوریتم رو بدونید که در همه زبان ها مشترکه بعد بسته به نیاز کاری خودتون میتونید یکی از زبان های موجود رو یاد بگیرید برای مثال زبان برنامه نویسی ویرژال بیسیک از بقیه میشه گفت راحت تره و کاربردیه اما زبان سی شارپ پیشرفته ترین و جدیدترین زبان برنامه نویسی تحت net. هست که بازار کار خوبی داره و همه ی شرکت ها دنبال برنامه نویس سی شارپ میگردن اما زبان C هم در محیط ویندوز هم لینوکس میتونید باهاش برنامه نویسی کنید زبان آندروید هم یادگیریش مشکله اما درآمد زایی خوبی داره بسته به نیازتون و علاقتون یک زبان را انتخاب کنید
...موفق باشید...