PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Ige Level

Life24
28-12-2014, 13:34
سلام
بر فرض این تست رو بدیم و مثبت باشه نتیجه چی هست؟ میشه فقط آلرژی به چی داریم؟ چه چیز رو دقیقا مشخص میکنه؟ چطور به روند درمان کمک میکنه؟

M.R.S.
28-12-2014, 14:47
IgE نوعی ایمونوگلوبولین هست که ا بیماری های ازدیاد حساسیتی ارتباط داره
البته اگه پزشکتون این آزمایش رو درخواست داده حتما انجام بدین چون به تشخیصش کمک میکنه
اما برای مشخص شدن اینکه به چه چیز مشخصی حساسیت دارید تست های پوستی انجام میشه

Life24
28-12-2014, 20:24
IgE نوعی ایمونوگلوبولین هست که ا بیماری های ازدیاد حساسیتی ارتباط داره
البته اگه پزشکتون این آزمایش رو درخواست داده حتما انجام بدین چون به تشخیصش کمک میکنه
اما برای مشخص شدن اینکه به چه چیز مشخصی حساسیت دارید تست های پوستی انجام میشه

بله برای کهیر بهم دادن
خوب برفرض مثبت باشه چه کمکی در روند درمان میکنه؟ چه چیز رو مشخص میکنه؟

M.R.S.
28-12-2014, 20:57
صد در صد که مثبت هست....چون توی بدن همه وجود داره
اما در کسانی که بیماری های مرتبط با آلرژی دارند این مقدار بیشتر میشه.....البته مقدار طبیعی ای رد کننده بیماری های آلرژیک نیست

Life24
28-12-2014, 23:48
صد در صد که مثبت هست....چون توی بدن همه وجود داره
اما در کسانی که بیماری های مرتبط با آلرژی دارند این مقدار بیشتر میشه.....البته مقدار طبیعی ای رد کننده بیماری های آلرژیک نیست

سلام
نه من منظورم رو خوب نرسوندم. فرضا برای من بالا هست در ازمایش.
پزشک چه میکنه؟ یعنی داروی خاصی وجود دارد؟ اگر بنا به همان انتی هیستامین های سابق هست که میخوردم پس انجام ازمایش چه فرقی در درمان میکنه؟

M.R.S.
29-12-2014, 00:27
سلام
نه من منظورم رو خوب نرسوندم. فرضا برای من بالا هست در ازمایش.
پزشک چه میکنه؟ یعنی داروی خاصی وجود دارد؟ اگر بنا به همان انتی هیستامین های سابق هست که میخوردم پس انجام ازمایش چه فرقی در درمان میکنه؟

من نمیتونم بگم این آزمایش انجام بدیدن یا نه چون پزشک شما با توجه به معاینه و شرح حالی که از شما گرفته نیاز به انجام تست رو تشخیص داده
همیشه میتونید اگه در مورد مسائل درمانی یا تشخیصی مطمئن نباشید نظر پزشک دیگری رو هم جویا بشید
اما در مورد شما که به آلرژی مبتلا هستید می تونید به فوق تخصص های آسم و آلرژی مراجعه کنید تا با تست پوستی که انجام میدن به درمان شما کمک کنن