PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد تخلیه خط ( رانژه ) لطفا راهنمایی کنید

Arsenal2012
27-12-2014, 16:09
سلام دوستان چند تا سوال....؟؟؟؟

من امروز ترافیک 1 ماهم تمام شد ولی 7 روز ار تا تاریخ اتمام دوره باقیمانده... الان زنگ زدم به پشتیبانی تهران و کرج پارس که واسم خط رو تخلیه کنن جفتشون گفتن که باید 7 روز دیگه صبر کنی که دوره ماهیانت تمام بشه بعد باید بیای دفتر کرج شناسنامه و کارت ملی رو بیاری که خط رو واست تخلیه کنیم ...

1 - آیا راهی نداره همین امروز خط رو تخلیه کنم؟؟ زنگ بزنم 195 میتونند همین امروز تخلیه کنند ؟؟

2- چرا تلفنی خط رو تخلیه نمیکنند؟

3- خط رو 24 ساعته تخلیه میکنند یا بیشتر؟

بعد از تخلیه خط از فن آوا سرویس میگیرم

shayan0o21
27-12-2014, 16:26
خیلی عذر میخوام ولی چرت و پرت گفته ، شما تهران زنگ میزنی واستون توی ایمیل یک فایل پی دی اف میفرسته
اون رو پرینت بگیرید پر کنید بفرستیدش واسشون کار های تخلیه رو انجام بدن
جمع آوری خط بستگی به مخابراتتون داره ، اگر منصف باشه 10 دقیقه تمومه
من خودم پارس داشتم اومدم فن آوا
تلفنی نمی شه باید فرم پر کنید

farshad0123
27-12-2014, 16:28
isp ها دیر درخواستو میفرستن وگرنه مرکز مخابراتی سریع وقتی درخواست اومد رو سیستمش پورتو میکشه

Arsenal2012
27-12-2014, 16:52
خیلی عذر میخوام ولی چرت و پرت گفته ، شما تهران زنگ میزنی واستون توی ایمیل یک فایل پی دی اف میفرسته
اون رو پرینت بگیرید پر کنید بفرستیدش واسشون کار های تخلیه رو انجام بدن
جمع آوری خط بستگی به مخابراتتون داره ، اگر منصف باشه 10 دقیقه تمومه
من خودم پارس داشتم اومدم فن آوا
تلفنی نمی شه باید فرم پر کنید

isp ها دیر درخواستو میفرستن وگرنه مرکز مخابراتی سریع وقتی درخواست اومد رو سیستمش پورتو میکشه

دوستان ممنون بابت پاسخ ...

اگه جواب این سوالم رو میدونید لطفا جواب بدین:

من امروز ترافیک 1 ماهم تمام شد ولی 7 روز ار تا تاریخ اتمام دوره باقیمانده آیا راهی نداره همین امروز خط رو تخلیه کنم پارس میگه باید تا اتمام دوره یعنی 7 روز دیگه صبر کنم بعد درخواست تخلیه بدم؟؟ زنگ بزنم 195 میتونند همین امروز تخلیه کنند ؟؟

دوست عزیز نه خودم نه رفیقام نه فک و فامیلامون پرینتر نداریم :n02: اگه اون فایل pdf رو فرستاد پارس میتونم تو خود پی سی یا تبلت اندروید با اپلیکیشن فرم رو پر کنم و بفرستم واسشون؟؟

الان زنگ زدم پشتیبانی تهران گفتم فرم تخلیه خط رو لطفا به ایمیلم بفرستین گفتن 7 روز دیگه تماس بگیر فعلا هیچ راهی واسه تخلیه خط نیست :n34: پارس عو.. خیلی اذیت میکنه :n24::n25:

farshad0123
27-12-2014, 16:54

من امروز ترافیک 1 ماهم تمام شد ولی 7 روز ار تا تاریخ اتمام دوره باقیمانده آیا راهی نداره همین امروز خط رو تخلیه کنم پارس میگه باید تا اتمام دوره یعنی 7 روز دیگه صبر کنم بعد درخواست تخلیه بدم؟؟ زنگ بزنم 195 میتونند همین امروز تخلیه کنند ؟؟

دوست عزیز من پرینتر ندارم :n02: اگه اون فایل pdf رو فرستاد پارس میتونم تو خود پی سی یا تبلت اندروید با اپلیکیشن فرم رو پر کنم و بفرستم واسشون؟؟

الان زنگ زدم پشتیبانی تهران گفتم فرم تخلیه خط رو لطفا به ایمیلم بفرستین گفتن 7 روز دیگه تماس بگیر فعلا هیچ راهی واسه تخلیه خط نیست :n34: پارس عو.. خیلی اذیت میکنه :n24::n25:

ربطی به سرویست نداره میتونه سریع خطتو تخلیه کنه

shayan0o21
27-12-2014, 17:08

دوست عزیز نه خودم نه رفیقام نه فک و فامیلامون پرینتر نداریم :n02: اگه اون فایل pdf رو فرستاد پارس میتونم تو خود پی سی یا تبلت اندروید با اپلیکیشن فرم رو پر کنم و بفرستم واسشون؟؟

نه بابا این چیزا چیه گفته خیلی داره اذیتت میکنه ، سر تخلیه خیلی گیره داره میده دیگه
نشد از 195 پیگیری کن حتما