PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید هدیه برای تولد همسرم

michel
26-12-2014, 12:42
سلام چند روز دیگه تولد خانممه میخواستم دوستان لطف کنن پیشنهاد بدن هدیه براش چی بگیرم....... بودجه ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومن..... ممنون میشم کمک کنید.... مخم ترکید از بس فک کردم:n04:

Demon King
26-12-2014, 12:52
سلام. برای خریدن کادو برای خانم ها بهتر هست که اول به طور کامل از علایق اونها مطلع باشیم,
برای مثال افرادی علاقه ی زیادی به طلا, عده ای علاقه ی زیادی به انواع لباس و عده ای هم سایر موارد ...

بعد از فهمیدن علایق اونها باید دید نیازشون چیه!؟ و پس از اون باید به نوع هدیه فکر کرد.
خاص بودن و گران قیمت بودن هدیه به این بستگی داره که شما در طول سال چند بار به اون هدیه میدید. اگر دفعات کم است بی هیج وجه نباید هدیه ساده ای باشه.

با توجه به اینکه از علایق و نیازهای ایشون و سایر عوامل موثر خودتون بیشتر اطلاع دارید بنابراین نمیشه نظر قطعی داد. اما من فکر میکنم اکثر خانوم ها از طلا و لباس بسیار لذت میبرند.

michel
26-12-2014, 13:36
سلام. برای خریدن کادو برای خانم ها بهتر هست که اول به طور کامل از علایق اونها مطلع باشیم,
برای مثال افرادی علاقه ی زیادی به طلا, عده ای علاقه ی زیادی به انواع لباس و عده ای هم سایر موارد ...

بعد از فهمیدن علایق اونها باید دید نیازشون چیه!؟ و پس از اون باید به نوع هدیه فکر کرد.
خاص بودن و گران قیمت بودن هدیه به این بستگی داره که شما در طول سال چند بار به اون هدیه میدید. اگر دفعات کم است بی هیج وجه نباید هدیه ساده ای باشه.

با توجه به اینکه از علایق و نیازهای ایشون و سایر عوامل موثر خودتون بیشتر اطلاع دارید بنابراین نمیشه نظر قطعی داد. اما من فکر میکنم اکثر خانوم ها از طلا و لباس بسیار لذت میبرند.

سلام دوست عزیز علایق و نیازاشو میدونم ولی مشکل اینه که از نظر مالی مشکلی نداره و هرچی میخواد داره..... بعد قضیه ی دیگه اینه که زیاد هدیه میگیرم براش..... بدلیجات و لباس دوس داره که تا دلت بخواد براش گرفتم..... عطر و ادکلن و ساعت و آلبومی از عکسای رمانتیکی که با هم داشتیم و گل و کارت هدیه و ام پی تری پلیر و هرچی که بگی تا به حال خریدم...... برا همین مخم هنگ کرده!!!! :n04::n04: گفتم شاید دوستان پیشنهادای جدیدی بدن
به هر حال تشکر از لطفتون
:n12:

Atghia
26-12-2014, 14:01
سلام با ماکسیمم 400 تومن که نمیشه طلای خوب و شایسته ای خرید:n39:
اگر به عطر علاقه دارند قطعا خرید عطر جدید دل انگیز هست برای هرخانومی:n16:
در درجه بعدی اگر ساعت دوست دارند با 400 میشه ساعت نسبتا خوبی گرفت:n31:
اگر هم به لوازم منزل و دکوراسیون علاقه مند هستند میتونید برای دکور مثلا یک جفت شمعدان شیک بگیرید
یا ساعت رومیزی کریستالی
و دیگه باز اگر خودتون در جریانید که وسیله خاصی مدنظرشون بوده از قبل میشه اون رو تهیه کنید چون واقعا شاد خواهند شد:n17:
البته به صورت ترکیبی هم میشه هدیه بگیرید مثلا تا 200تومن یک عطر که وسیله شخصی برای خودش میشه و 200 هم یک وسیله دکوری برای خونتون:n40:

michel
26-12-2014, 14:14
سلام با ماکسیمم 400 تومن که نمیشه طلای خوب و شایسته ای خرید:n39:
اگر به عطر علاقه دارند قطعا خرید عطر جدید دل انگیز هست برای هرخانومی:n16:
در درجه بعدی اگر ساعت دوست دارند با 400 میشه ساعت نسبتا خوبی گرفت:n31:
اگر هم به لوازم منزل و دکوراسیون علاقه مند هستند میتونید برای دکور مثلا یک جفت شمعدان شیک بگیرید
یا ساعت رومیزی کریستالی
و دیگه باز اگر خودتون در جریانید که وسیله خاصی مدنظرشون بوده از قبل میشه اون رو تهیه کنید چون واقعا شاد خواهند شد:n17:
البته به صورت ترکیبی هم میشه هدیه بگیرید مثلا تا 200تومن یک عطر که وسیله شخصی برای خودش میشه و 200 هم یک وسیله دکوری برای خونتون:n40:

دوست عزیز ممنون از راهنماییتون ..... آره ۴۰۰ برا طلا مناسب نیس و در ضمن خانمم به طلای زرد علاقه نداره....... امسال خیلی دستم برا خرج کردن بیش از این باز نیست ..... ساعت و دکور و عطر رو قبلا گرفتم تکراری اند ...... ازشانس بده ما این یک ماهه هم چیزی نبوده که بگه میخوام:n03::n03::n03:
ولی در مجموع خیلی ممنون که راهنماییم کردین ..... بازم اگه چیز خاصی به ذهنتون رسید ممنون میشم کمکم کنید:n12:

brad pitt
26-12-2014, 14:33
کارت هدیه با یه متن زیبا بخر
خودتو راحت کن
دیگه هر چی خودشون صلاح دونستند تصمیم میگیرند

michel
26-12-2014, 14:40
کارت هدیه با یه متن زیبا بخر
خودتو راحت کن
دیگه هر چی خودشون صلاح دونستند تصمیم میگیرند

نمی دونم چرا خرید هدیه برا خانم ها انقد سخته .... اصن استرسی میندازه به جون آدما!!! کارت هدیه گزینه ی نهاییه دوست عزیز..... الان منتظر گزینه های دیگر روی میزم!!! :n02:
تشکر از لطف شما:n12:

Atghia
26-12-2014, 15:30
نمی دونم چرا خرید هدیه برا خانم ها انقد سخته .... اصن استرسی میندازه به جون آدما!!! کارت هدیه گزینه ی نهاییه دوست عزیز..... الان منتظر گزینه های دیگر روی میزم!!! :n02:
تشکر از لطف شما:n12:
صرفا از دیدگاه یک خانم به قضیه نگاه میکنم و نظر میدم که
وقتی به یک وسیله خاص علاقه مند باشی اگر بارها و بارها در مدل های مختلف هدیه بگیریش هنوز هم خوشاینده و مشتاق خواهی بود!
وگرنه تکرار، گریزناپذیر هست چون تنوع در هرچیزی از جمله هدیه محدودیت داره و بعد از گذشت یک مدت کاملا طبیعیه
پس اگر لباس خیلی دوست دارند بدون شک لباس بهترین هدیست براشون و یا موارد مورد علاقه دیگه:n17:

michel
26-12-2014, 15:53
صرفا از دیدگاه یک خانم به قضیه نگاه میکنم و نظر میدم که
وقتی به یک وسیله خاص علاقه مند باشی اگر بارها و بارها در مدل های مختلف هدیه بگیریش هنوز هم خوشاینده و مشتاق خواهی بود!
وگرنه تکرار، گریزناپذیر هست چون تنوع در هرچیزی از جمله هدیه محدودیت داره و بعد از گذشت یک مدت کاملا طبیعیه
پس اگر لباس خیلی دوست دارند بدون شک لباس بهترین هدیست براشون و یا موارد مورد علاقه دیگه:n17:

باز هم ممنونم .... ضمنا کیف و کفش رو هم میخوام در نظر بگیرم .... همه ی برنامه ی سوپرایز کردنو ایناش ریخته شده فقط مونده همین هدیه که به کمک نظرات دوستان حل میشه
تشکر فراوان

brad pitt
26-12-2014, 18:00
بدشانسی لباس میخری همون یا میگن کوچیکه یا خوشم نیومد
من مطمئنم شما آخر کارت هدیه میگیرید یا میتونید مثلن یه بیرون چیزی که تشریف میبرید یا حالا برا شام یا کافی شاپ برید نزدیک جایی که پاساژ چیزی باشه با هم خرید کنید

p30g
26-12-2014, 18:19
من مطمئنم شما آخر کارت هدیه میگیرید یا میتونید مثلن یه بیرون چیزی که تشریف میبرید یا حالا برا شام یا کافی شاپ برید نزدیک جایی که پاساژ چیزی باشه با هم خرید کنید

برو رو مخش ببین میتونی یه ادکلنی پاسوری چیزی بش بندازی :n09:

michel
26-12-2014, 18:34

فک کنم دست آخر از اونجایی که اصفهانی هم هستم اون ۴۰۰ تومن مذکور رو بزارم جیبم و اصلا خرج نکنم!!!!:n02::n02: بعدشم خدا بیامرزتم!!
ممنون از نظرات دوستان حالا فعلا ۴ ۵ روزی فرصت هست ولی هر چی در نهایت خریدم میگم خدمتتون

michel
26-12-2014, 18:40
برو رو مخش ببین میتونی یه ادکلنی پاسوری چیزی بش بندازی :n09:

یعنی مصیبت اینه که حتی ادکلن و پاسورم براش خریدم تا حالا....:n04::n04:
فک میکنید برنامه یا چیز خاصی برا آموزش زبان کره ای هست که به درد بخور باشه؟ آخه از کره ای خوشش میاد.... اگه چیزی مد نظر دارید بگید بهم ممنون میشم:n36:

ملا نصرالدین
26-12-2014, 21:59
به نظر من یک برنامه سورپرایز براش بگذارید

از قبل یک رستوران شیک رو رزرو کنید
قبل از رفتن به منزل یک کیک بگیرید و به گارسون بدید تا اعلام شما با شمع روشن بیاره
بعد هم یک هدیه ی معمولی ولی ماندگار بهش بدید.به نظر من یک وسیله مثل مجسمه یا چراغ خواب یا ساعت هدیه ی خوبی هست

Captain_America
28-12-2014, 19:41
یه چندتا ایده دارم البته بیشتر مناسب سالگرد ازدواج هستند:
یکی از عکسهای ازدواجتون رو به یه نقاش سفارش بدید، بعد قابش کنید با یه قاب چوبی کلاسیک. (هزینه معقولی داره،ماندگاری هم داره.)
یک ست ساعت جفت بخرید. (هزینه تقریبا بالایی میبره)
پیشنهاد دوستمون در خصوص رزور یه برنامه دو نفره در یک رستوران یا کافی شاپ هم پیشنهاد خوبی هست. (بسته به جاش هزینه اش متغیره ولی با بودجه ای که شما مد نظر دارید هم جای خوب هم سرویس خوب دریافت می کنید.)
بعدش یه سری کادوی روتین هستنش دیگه : عطر،جواهر،لباس،کفش و...

mehrabooni
04-01-2015, 08:24
پیشنهاد میکنم توی انجمن همسایه تاپیک بزنیدو نتیجه رو به ما هم منتقل کنید

انجمن نودوهشتیا اکثرا خانوم هستنو مطمئنم اونا بهتر میتونن بهتون کمک کنن دوست گلم

Sent from my iPhone using Tapatalk

161988
06-01-2015, 01:06
1 . تحت هیچ شرایطی کارت هدیه ندید

2. کادو خریداری شده حتما مربوط به خود شخص باشه ( یعنی تحت هیچ شرایطی به فکر خریدن لوازم منزل یا اشپرخونه نباشید )

3 . در کنار هدیه ای که میخرید بوسه و دسته گل فراموش نشه