PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LG G pad 8.3

amir_t6262
25-12-2014, 23:33
LG G pad 8.3

مشخصات کلی: ابعاد: 216.8 × 126.5 × 8.3 میلی متر - وزن: 338 گرم

پردازنده:Qualcomm Snapdragon 600 Chipset-Quad-Core Krait 300 CPU

حافظه داخلی:حافظه داخلی 16 گیگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه

رم: 2 گیگ DDR2

صفحه نمایش: LED-backlit IPS LCD - اندازه 8.3 اینچ - 1920 × 1200

تراکم پیکسلی: 273 پیکسل بر اینچ

امکانات ارتباطی:- قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - بلوتوث - DLNA - GPS - USB

دوربین:5.0 مگاپیکسل - وب کم 1.3 مگاپیکسل

نرم افزار:اندروید 4.4.2

ساخت چین Made in China by LGE

گارانتی دو ساله با کارت طلایی مدیاپردازش

قیمت حدود 700هزار تومان

-------------------------------------

فکر میکنم جای یک تاپیک برای این تبلت خالی بود. بهمین خاطر این تاپیک را ایجاد کردم که دوستان در آن در مورد این تبلت صحبت کنند.

چند مورد جالب که شخصا در این تبلت را دیدم را برای دوستان بازگو میکنم.

1- وجود Infrared در این تبلت که میتواند تبلت را به یک ریموت کنترل برای تمامی لوازم ریموت دار خانه تان کند و راحت با استفاده از آن تلویزیون، ضبط و ... را کنترل کنید.
در عمل هم که به سرعت تلویزیون خانه مان را شناسایی و تقریبا تمام کارهایی که با ریموت خود تلویزیون میتوان کرد را با این تبلت میتوان انجام داد.

2- صفحه نمایش واقعا با کیفیتش که البته انعکاس نور محیط هم در آن بالاست.

3- عدم پشتیبانی از فلش با فرمت NTFS که فقط میتوانید فلش با فرمت fat32 را با otg به تبلت وصل کنی. که ظاهرا فقط با روت کردن میتوان این مشکل را حل کرد.

4- به دنبال کیف مناسبی برای تبلت بودم، کل بازار علاالدین و بازار موبایل ایران و خیابان جمهوری را گشتم و فقط یک مغازه بود که کیف این تبلت را داشت که البته قیمت کیفش که کیفیت خوبی هم داشت، 90هزار تومان بود! و البته چون مغازه دار گرانفروشی بود و بقیه اجناسش هم گران بود، نخریدم.

salar_aziz
04-01-2015, 22:38
دوستانی که دارند بیان نظراتشونو بگن در مورد موارد مثل عمر کم باتری یا نرم افزاری که ازش صحبت میشه عدم وجود سیم کارت رو پوشش میده و به یه وسیله آندرویدی دیگه وصل میشه!!
تبلت با این کانفیگ چرا تاپیکش اینقدر پایینه!!!!!

ممنونم

amir_t6262
06-01-2015, 13:41
برای من هم عجیبه که تاپیک چنین تبلتی با این قابلیتها اینقدر سوت و کوره!

من هیچوقت دقیق باتری را تست نکردم، چون هیچوقت نمیگذارم باتری کاملا خالی بشه ولی یک بار که فول شارژ بود، سه ساعت با روشنایی 50درصد و هدفون و WIFI خاموش، فقط 25 درصد باتری کم کرد.

یک نکته ای هم که خیلی دنبالش بودم و بالاخره بهش رسیدم، روش گرفتن SCREENSHOT بود که بالاخره در دفترچه راهنمای تبلت، روشش را یاد گرفتم و برای این کار باید دکمه های POWER و "صدای زیاد" را با هم نگه دارید.

ضمنا دفترچه راهنمای این تبلت را میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید:

دانلود دفترچه راهنمای LG G Pad 8.3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1376MAXIMUM
06-01-2015, 14:10
من پسر خالم این تبلت رو داره اقا فوق العاده هست هرچی باهاش کار کردم نه لگ داشت نه ضعف داشت عالی بود یک هفته پیش من بود تبلتش فوق العاده بود

amir_t6262
10-01-2015, 08:27
مدیران محترم، لطفا این تاپیک را به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منتقل کنند که مربوط به تبلت های آندروید است.

amir_t6262
19-01-2015, 11:15
یکی از مواردی که دوستانی که این تبلت را داشتند، نگرانش بودند، خاموش شدن تبلت در هنگام تست ANTUTU است.
از دوستانی که این تبلت را دارند درخواست دارم که با نسخه جدید این برنامه یعنی AnTuTu Benchmark 5.6 امتحان کنند و ببینند که آیا باز تبلت خاموش میشود یا نه. تبلت من که با این نسخه جدید دیگر خاموش نشد.

amir_t6262
22-01-2015, 12:46
اگر باز هم با نسخه جدید antutu تبلت خاموش شد، روش زیر را امتحان کنید. ریسکش به پای خودتان، چون اینطور که خواندم این خاموش شدن تبلت در دمای بالا فقط بخاطر محافظ از cpu است و قابلیتی است که میشه خاموش یا روشنش کرد.

برای این کار در قسمت contact گزینه زیر را وارد کنید ( از چپ به راست)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد دکمه + را بزنید.

در این حالت وارد منوی مخفی دستگاه میشوید که در آنجا امکانات زیادی از جمله تست قسمتهای مختلف دستگاه از جمله صفحه نمایش و باتری و ... را خواهید داشت.

سپس دنبال گزینه Thermal Daemon Mitigation OFF بگردید و آن را فعال کنید.
بعد تبلت را ری استارت کنید و بعد دیگر تبلت در دمای بالا خاموش نمیشود و میتوانید با هر نسخه آنتوتو تست بگیرید.

باز هم میگویم که ریسک این کار با خودتان. از من گفتن بود! حتما اگر این کار را امتحان کردید، بعد دوباره این گزینه را غیرفعال کنید.

در قسمت battery test میتوانید از سلامت باتری مطمئن شوید.

در قسمت device test میتوانید قسمتهای مختلف دستگاه را تست کنید.

amir_t6262
22-01-2015, 12:57
به هیچ وجه در hidden menu دکمه! "screen Firmware Upgrade" را نزنید. چون ممکن است کلا تاچ تبلت شما از کار بیفتد