PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی

arak_2008
25-12-2014, 20:23
سلام دوستان عزیز
برای پیشرفت در مکالمه چه کاری را پیشنهاد میکنید.آیا نرم افزار و برنامه ای رو سراغ دارید که بتوان با آن مکالمه را تمرین کرد.
ممنون از راهنمایی تان

majidgbox
26-12-2014, 17:00
سلام دوستان عزیز
برای پیشرفت در مکالمه چه کاری را پیشنهاد میکنید.آیا نرم افزار و برنامه ای رو سراغ دارید که بتوان با آن مکالمه را تمرین کرد.
ممنون از راهنمایی تان

کتاب هایی که در زمینه افرایش مهارت شنوایی (LISTENING) طراحی شدند بهترین محرک برای پیشرفت مهارت مکالمه هستند.
این دسته از کتاب ها علاوه بر اینکه ساختار های قشنگ و کاربردی هر موقعیت مختلف مثل رزرو اتاق در هتل ، تاکسی گرفتن ، بحث در مورد فشن و... داره ،دایره لغت هم افرایش میده
منتها الازمه شروع این دسته از کتاب ها دانستن تقربیا خوبه اسکلت زبان (Grammar)

یک استاد خوب زبان هم می تونه تاثیر زیادی داشته باشه برای کسی که تازه قصد شروع داره .

arak_2008
26-12-2014, 17:34
ممنون دوست عزیز
من می خواهم تازه شروع به آموزش زبان کنم و در حال حاضر هم دانشجو هستم و اگه خدا بخواهد سال دیگه برای ادامه تحصیل می خواهم به انگلیس بروم:n26:.چی کار کنم که توی این یک سال زبانم قوی بشه.

majidgbox
26-12-2014, 23:24
ممنون دوست عزیز
من می خواهم تازه شروع به آموزش زبان کنم و در حال حاضر هم دانشجو هستم و اگه خدا بخواهد سال دیگه برای ادامه تحصیل می خواهم به انگلیس بروم:n26:.چی کار کنم که توی این یک سال زبانم قوی بشه.

کدوم شهر هستید ؟؟
اگر قبلا تجربه ای نداشتید باید یک استاد خصوصی بگیرید در کنار تلاش و انگیز بالا داشته باشید تا ظرف یک سال به نتیجه مطلوب برسید.

arak_2008
27-12-2014, 21:37
کدوم شهر هستید ؟؟
اگر قبلا تجربه ای نداشتید باید یک استاد خصوصی بگیرید در کنار تلاش و انگیز بالا داشته باشید تا ظرف یک سال به نتیجه مطلوب برسید.

سلام در شهر اراک هستم.حرفتان خوب هست حتما عملی اش می کنم.میشه یه برنامه هم معرفی کنید برای آموزش زبان

majidgbox
27-12-2014, 21:58
سلام در شهر اراک هستم.حرفتان خوب هست حتما عملی اش می کنم.میشه یه برنامه هم معرفی کنید برای آموزش زبان

اگر منظورت نرم افزار من زیاد کار نکردم با هیچ کدوم شون ، شما کلاس زبان که رفتید اونجا یک سری کتاب هایی معرفی میکنند و با اون ها کار میکنید که تمام مهارت ها زبان در اون کتاب ها تدریس میشه .