PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید لپ تاپ تا یک و ششصد(از بین اچ پی-فوجیتسو و ایستر)

siamakdadashi
19-12-2014, 09:31
سلام دوستان عزیز.من در این چند روز میخوام یه لپ تاپ بخرم نهایت نهایتش تا یک میلیون و ششصد.عمده ترین کارم آفیس و اینترنت و تبدیلهای فایلهای صوتی و تصویری هست.البته گرافیک هم برام مهم هست چون اطلس های سه بعدی مغز هم زیاد استفاده میکنم.الان خودم لنوو g500 سلرون دو هسته ای دارم.ولی هم یه ذره ضعیفه هم قیافه اش مضخرفه و لبه های تیزی داره که موقع تایپ طولانی مدت به شدت اذیتم میکنه.میخوام یه لپتاپی ترجیحا از برند hp بخرم چون قیافه و خوشگلی لپتاپ برام خیلی مهمه.اولویت دوم فوجیتسو هست و اولویت سوم ایسر.اصلا از ایسوس و لنوو خوشم نمیاد پس لطفا از این برندها پیشنهاد ندین.مقاومت بدنه هم برام مهمه چون دائما اینور اونور میبرم با خودم.در عین عال وزنش سنگین نباشه.کیفیت مانیتور مناسب باشه.هاردش اگه 750 باشه چه بهتر(کلی اطلاعات رو دستم مونده جا ندارم!).خلاصه اش این باشه:
1- خوشگل و دلربا باشه
2- مقاوم باشه ( هم زیاد حمل میکنم و هم چون از بیماران تست میگیرم کیبوردش هم مقاوم باشه هم آت آشغال جمع نشه زیرش)
3- سنگین نباشه
4- نسبت به این قیمت سخت افزار قدرتمندی داشته باشه.
5- کیفیت اسپیکر ها مناسب باشه
6- در صورت امکان هارد بالای 500 باشه
7- کیفیت مانیتور مناسب باشه.مات و براق بودن مهم نیست
8- باتریش مضخرف نباشه
9 - گرافیک اختصاصی داشته باشه.
10- پردازنده amd یا اینل فرقی نفوکوله!!
11-روزی حداقل 10 - 12 ساعت بکوب لپتاپم بازه و گاهی 24 ساعت حتی ریستارت هم نمیکنم!!تحمل اینو داشته باشه
با تشکر از تمام دوستان گلم که متن منو تحمل کردند!

HOJ-JAT
19-12-2014, 15:04
دوست عزیز انتظاراتت بسیار بیشتر از بودجه ات هست..!!!!!
تو این رنج لپتاپ درست و حسابی که عمر کنه پیدا نمیشه
خداقل تا ۳ میل بودجت رو افزایش بده

siamakdadashi
19-12-2014, 15:54
آقا این همه لپتاپ تو این قیمت هست!من نهایتش core i3 میخوام و گرافیک هم 1 گیگ مسقل کافیه برام.

HOJ-JAT
19-12-2014, 19:27
درسته که لپتاپ تو این رنح هست ولی اون ۱۱ نیاز شما را باهم جواب نمیدهند

siamakdadashi
19-12-2014, 20:12
خب شما اصلی ترین اولویت رو بذار زیبایی و مقاومت نسبی + core i3 بودن و گرافیک اختصاصی

hsdn
19-12-2014, 20:16
بله درسته ولی شما باین کانفیگ که میگید نمیتونید کارهای سه بعدی انجام بدید.
هیچ لب تاپی فکرنکنم همه ی خواسته های شما رو باهم داشته باشه حتی لب تاپ های اپل البته شاید محصولات برند اپل بیشتر انتخاب های شما رو داشته باشه ولی همه رو نداره.اگر بهترین لب تاپ و کانفیگ دراین رنج قیمتی را میخواهید من لب تاپ زیر را پیشنهاد میدهم.
Fujitsu-LifeBook-AH544-A

siamakdadashi
19-12-2014, 20:39
دوستان شاید منظورمو از 3D درست نرسوندم.مثلا من وقتی تدریس میکنم و نرم افزارهای آناتومی پخش میکنم اونا سه بعدی هستن و میچرخن.نمیخوام گیر کنه یا کیفیت تصویر بیاد پایین.کار طراحی نمیکنم من.
نظرتون در مورد این لپتاپ ها چیه؟
HP - Pavilion p050
HP - 250 G3 core i3
HP - 250 G2 core i3
HP - Pavilion 15- D080 AMD Quad core A4

HOJ-JAT
19-12-2014, 20:57
برای اینکه ببینی نرم افزار هات رو اجرا میکنه یا نه به سیستم پیشنهادی نگاه کن ببین چجوریاست

siamakdadashi
20-12-2014, 15:03
ببینید دوستان نرم افزارهای من رو الان لنوو g500 با سی پی یو سلرون دو هسته ای و گرافیک مجتمع و دو گیگ رم هم اجرا میکنه.چهت محکم کاری یه چیزی گفتم!حالا بیخیال دیگه اونا رو!!!