PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام No Signal بعد از آپدیت کارت گرافیک

varzeneh
18-12-2014, 15:50
سلام دوستان من یه مشکلی دارم که هر کاریش می کنم درست نمیشه بعد از اینکه کارت گرافیکو آپدیت کردم مانیتور بعد از آرم بوت ویندوز مینویسه No signal و من باید حالت safe mode ویندوزو بوت کنم آپدیتو به حالت قبل برگردونم تا دوباره بالا بیاد ولی این مشکل فقط برای این مانیتوره اگه آپدیت هم کنم به مانیتورهای دیگه بزنم تصویر کامل میده
مشخصات کارت گرافیک و مانیتور :
مانیتور LCD سامسونگ SyncMaster N 1540
درایور کارت گرافیک قبل آپدیت : NVIDIA GeForce 8400 SE (Microsoft Corporation - WDDM v1.1) ورژن 8.15.11.8593
بعد آپدیت :NVIDIA GeForce 8400 SE

تو رو خدا کمک کنید با ورژن قدیمی نمیشه بعضی بازی هارو اجرا کرد.

EXTREME
18-12-2014, 17:40
سلام دوستان من یه مشکلی دارم که هر کاریش می کنم درست نمیشه بعد از اینکه کارت گرافیکو آپدیت کردم مانیتور بهر از آرم بوت ویندوز مینویسه No signal و من باید حالت safe mode ویندوزو بوت کنم آپدیتو به حالت قبل برگردونم تا دوباره بالا بیاد ولی این مشکل فقط برای این مانیتوره اگه آپدیت هم کنم به مانیتورهای دیگه بزنم تصویر کامل میده
مشخصات کارت گرافیک و مانیتور :
مانیتور LCD سامسونگ SyncMaster N 1540
درایور کارت گرافیک قبل آپدیت : NVIDIA GeForce 8400 SE (Microsoft Corporation - WDDM v1.1) ورژن 8.15.11.8593
بعد آپدیت :NVIDIA GeForce 8400 SE

تو رو خدا کمک کنید با ورژن قدیمی نمیشه بعضی بازی هارو اجرا کرد.

تنظیمات ریزولیشن و رفرش ریت مانیتور رو بررسی کنید و سی دی و درایور مانیتور رو هم نصب کنید ببینید درست میشه یا نه علت بعدی از تنظیمات خود مانیتور میتونه باشه
اگه با مانیتورهای دیگه مشکلی ندارید بیشتر میتونه مشکلتون مربوط به این موارد باشه

varzeneh
18-12-2014, 21:36
با تشکر از جوابتون ولی ::n16:
متاسفانه سی دی درایور مانیتورو ندارم و وقتی که کارت گرافیک آپدیت میشه کلا تصویر سیاه میشه مثل اینکه خاموشه هیچ کدوم از کلید های تنظیم مانیتور تو این زمان کار نمیکنه آخرشم مینویسه No Signal
الان کارت گرافیک آپدیت کردم روی یه مانیتور قدیمی تصویر میده ولی روی LCD نه .:n21:ا
ضمنا وقتی تصویر سیاه میشه چراغ پاور مانیتور هی روشن خاموش میشه .

پسر ایران
27-03-2019, 15:28
سلام
منم دقیقا مشکل شما رو دارم با همین مدل کارت گرافیک ولی مدل مانتیور من bw1932 هست:n35:
راستی منم اهل بابلم

پسر ایران
27-03-2019, 15:48
کسی اگه کمکم کنه ی دنیا ممنونش میشم
چون بیشتر بازی ها رو نمیتونم اجرا کنم

FX
07-04-2019, 09:48
وقتی تو حالت بوت و ...هستی نمیتونی تنضیمات مانیتور رو چک کنی؟! از دکمه های جلو

پسر ایران
07-04-2019, 13:36
میتونم ، اما موقع زدن رمز تصویر میپره
رمز و میزنم صدای انلاک شدن میاد و وارد ویندوز میشه

FX
07-04-2019, 14:19

با یه ویندوز لایو چک کن
یا
ویندوز جدید نصب کن و بعد درایور مانیتور دانلود و بعد گرافیک نصب

با توضیحاتی که دادین احتمال زیاد بحث مانیتور هست مشکل که میتونه تنظیمات اون باشه

mohsenP3000
07-04-2019, 17:28

از سیف مود میاد بالا؟