PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خیلی ضروری : ریکاوری محتویات بعد از نصب ویندوز جدید

mohammad varaste
18-12-2014, 11:41
سلام دوستان من یه ویندوز 8 داشتم الان بعد از یک ماه برگشتم خونه میبینم بابام اینا ویندوز رو که عوض کردن با 7
کل محتویات هارد هم پاک شده حدود 100 گیگ چیز با ارزش من داشتم روی هارد
ایا قابل برگشتند ؟

vissoto
18-12-2014, 12:17
سلام

اگر در پارتیشن هایی که اطلاعات شما در ان جا بوده است ؛ فایل جدیدی کپی نشده باشد(حتی اگر چند بار فرمت شده باشد ) ؛ به احتمال زیاد امکان ریکاوری اطلاعات وجود دارد. و هر چه در پارتیشن هایی که 100 گیگ داده شما در ان بوده است ؛ فایل جدید کپی یا نرم افزاری نصب شده باشد به همان نسبت احتمال ریکاوری با نرم افزارهای معمولی کم میشود.

اطلاعات شما در کدام پارتیشن بوده ؟ الان باید ان پارتیشن خالی باشد. بر my computer راست کلیک و manage را بزنید و سپس در پنجره باز شده سمت چپ disk managment را انتخاب و ببینید محل قرارگیری فایلهای شما کجا بوده و الان در چه وضعیتی هست.

اگر اطلاعات برای شما ارزش زیادی داشته باشند می توانید به مراکز تخصصی ریکاوری مراجعه کنید .

می توانید با نرم افزارهای زیر هارد را بررسی کنید.(بهتر است با disk managment مکان فایل های سابق خود را شناسایی و یا اگر پارتیشن حذف شده است ؛ عکس ان را این جا بگذارید تا بررسی شود و زمان ریکاوری کاهش یابد )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammad varaste
18-12-2014, 16:00
اگه منظورت از پارتشن ها همون درایو هاست درواقع باید بگم که کلا رو ویندوز 8 پنج درایو داشتم حالا 3 تا و نمیتونم الان تشخیص بدم که دقیقا باید چیکار کنم

vissoto
19-12-2014, 02:06
بله منظورم همان درایوهاست.

بر my computer راست کلیک و manage را بزنید و سپس در پنجره باز شده سمت چپ disk managment را انتخاب کنید و یک
عکس از disk managment این جا بگذارید.

مانند عکس زیر که کامل باشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])