PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید نوت 4

dooste.man83
18-12-2014, 03:10
با سلام به همگی دوستان

چند سوال دارم ممنون میشم جواب بدید

1- الان سونی z آلترا دارم می خوام بدونم ارزش داره بفروشم و نوت 4 بگیرم ؟ ( باید بالای 1200 روش بزارم )

2- بنظرتون با گارانتی بگیرم یا خیر؟ تفاوت قیمت چقدره ؟

3- شرکت های گارانتی معتبر کدوم ها هستن ( دیدم دوستان با گارانتی های متفاوت خرید کردن ) و کدوم ها رو پیشنهاد میدید که گارانتیش واقعا گارانتی باشه نه پول مفت دادن و قیمتش هم منطقی باشه ؟

4- این مدل h با تمام بازی های تو بازار سازگار هست ؟ ( از نظر cpu و gpu )

5- با آپدیت های آینده در مدل h امکان فعال شدن 4g نیست ؟ ( رام اصلی )

6- این مدل c اصلا تو بازار هست و چقدر گرون تره ؟ با گارانتیش وارد نخواهد شد کلا ؟

7- خیالم از بات اینکه میگن کاستوم نسخه c رو روی H میشه زد راحت باشه ؟

8- الان رنگ پر طرفدار و زیباترش که مردونه باشه کدومه ؟ ( قطعا صورتی نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

9- قیمت با گارانتی های معتبر هم اگر اطلاع دارید ممنون میشم بفرمایید

10- رو چه حسابی گفته میشه با آپدیت به آندرویید 5 نسخه ی اگزینوس 64 بیتی خواهد شد ؟

11- از نظرقیمت با توجه به بالا رفتن دلار الان بخرم بهتره یا صبر کنم ارزون تر خواهد شد ؟

12-پلمپ جعبه دقیقا به چه صورتی هست ؟ ( لیبل - نایلون و ... )

13 - آیا ارزش داره صبر کنم s6 بیاد اون رو بگیرم چون شنیدم اسنپ دراگون 810 داره و دوربین 20 و صفحه 5.5 اینچ ( که خیلی با صفحه 5.7 نوت فرقی نداره )

ممنون که پاسخ میدید فقط امیدوارم یکی از استاد های عزیز که لطف میکنه جواب میده جواب های کامل به هر یک از سوالات بده که هم من و هم بقیه استفاده کنن

EHSANRF
18-12-2014, 04:55
1. نظر من رو میخوای ارزش داره
2. گارانتی برای نوت به نظر من بی معنیه! توی مشخصات شرکت گارانتی ببین فقط چه مواردی جزو گارانتی هست، ببینی خندت میگیره! فرقش بین 200 تا 500 هزارتومنه
3. گارانتی اصلی سامسونگ همیشه مایکروتل بوده
4. الان بالاترین فبلت گوشی جهان هست! ممکنه بعضی بازیها چون QHD نیست باهاش نسازن ولی آپدیت بشن میسازن!
5. طوری که شنیدم اصلا قطعه ی 4g رو نداره سری H.
6. هست توی بازار حدودا 300 گرونتره، ولی این دلال بازیه، یعنی در اصل باید یه قیمت باشن تمام مدل ها! گارانتی مایکروتل هم فکر کنم تو بازار هست/
7. خیر خیالت راحت نباشه دوست عزیز! هر چیزی ممکن نیست!
8. من خودم مشکی رو میپسندم، سفید راحت تر کثیف میشه
9. قیمت که نمیشه گفت! :)
10. رو حساب حدس و گمان دوست عزیز! و اینکه بعضی از کاربرها گفتن
11. با خداست! صبرکنی بره بالاتر یا بیاد پایینتر همه چی ممکنه، ولی اگه چشمت رو گرفته خودت رو اذیت نکن همین الان بخر
12. تو سایت GSMARENA چک کن و همچنین تو سایت مایکروتل! بستگی به خریدت داره از کجا میخری
13. سری نوت همیشه با سری S کلا فرق داشتن، اگه میتونی قید S.Pen رو بزنی شاید راضیت کنه

dooste.man83
19-12-2014, 01:19
دوستان بنچ مارک مقایسه تک هسته ای از اسنپ دراگون و اگزینوس رو در نوت 4 برام میزارید ببینم کدوم قویتره و چقدر ؟

و اینکه 3G و 4G در سرعت چقدر باهم فرق دارن ؟

این مدل اکزینوس تمام هسته ها ( 8 هسته ) باهم کار میکنه ؟ یا 4 هسته اول کار میکنه و بعد در کارد سنگین 4 هسته دومی وارد میشه ؟ کدوم 4 هسته ای اول کار میکنه ؟

Ali_softcenter
19-12-2014, 10:55
نه عزیز نوت 4 نخر اصلا ارزش نداره!!!! 4 روز دست من بود برای تست! اصلا گوشی خوبی نیست!! نوت 3 خیلی بهتره!!!
هر کاری میکردم داغ میکرد!