PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در فرمت شدن فلش مموری

maryam_sh77
17-12-2014, 15:24
سلام یه فلش مموری دارم با حجم 2 گیگابایت روش نوشته miro sd 2 GB c02G TAIWAN هر کاری میکنم فرمت نمیشه با برنامه hp usb disk storage format tool امتحان کردم نشد حتی با برنامه hdd regenerator تست کردم بینم فلش مموری رو میشناسه و حتی اسکن هم کردم ولی هیچ بدسکتوری نداره و درست نشد.با ویندوز هم فرمت میکنم ارور
میده عکسش ضمیمه کردم.چکار کنم درست بشه؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
17-12-2014, 20:06
سلام یه فلش مموری دارم با حجم 2 گیگابایت روش نوشته miro sd 2 GB c02G TAIWAN هر کاری میکنم فرمت نمیشه با برنامه hp usb disk storage format tool امتحان کردم نشد حتی با برنامه hdd regenerator تست کردم بینم فلش مموری رو میشناسه و حتی اسکن هم کردم ولی هیچ بدسکتوری نداره و درست نشد.با ویندوز هم فرمت میکنم ارور
میده عکسش ضمیمه کردم.چکار کنم درست بشه؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با نرم افزار usb format و از طریق داس هم تست کنید

maryam_sh77
17-12-2014, 20:15
با نرم افزار usb format و از طریق داس هم تست کنید

میشه این برنامه رو واسم بذارین؟چطور از طریق داس امتحان کنم؟

EXTREME
17-12-2014, 22:08
میشه این برنامه رو واسم بذارین؟چطور از طریق داس امتحان کنم؟

فلش رو زدید توی cmd برید این دستورات رو تایپ کنید
format lablel: /fs:fat32 /q
به جای label نام درایو فلش نوشته شود اگر با این دستور نشد یک بار بدون q/ هم تست کنید

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تو سایت سازنده فلش نرم افزاری براش پیدا نکردید؟ اگر همه موارد گفته شده نتیجه نداد فلش مشکل سخت افزاری دارد

maryam_sh77
18-12-2014, 11:52
فلش رو زدید توی cmd برید این دستورات رو تایپ کنید
format lablel: /fs:fat32 /q
به جای label نام درایو فلش نوشته شود اگر با این دستور نشد یک بار بدون q/ هم تست کنید

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تو سایت سازنده فلش نرم افزاری براش پیدا نکردید؟ اگر همه موارد گفته شده نتیجه نداد فلش مشکل سخت افزاری دارد

مشکل حل نشد.دیگه نمیدونم باید چکار کنم؟

kia138345
21-12-2014, 11:19
نرم افزار مینی تولز پارتیشن رو هم امتحان کن اگه درایور روشناخت که معمولا درست میشه اگه نشناخت احتمال زیاد سوخته

Aristar
29-12-2014, 21:48
اصلا فلش کار میکنه؟شاید خراب شده باشه!
بعضی وقتا اسم فلش رو تو سیستم نشون میده ولی روش کلیک میکنی میگه باید فرمت بکنی که البته فرمت هم نمیشه که آسیب دیده و هیچ راهی برا فرمت نداره