PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرفتن به ای پی کانفینگ مودم deliberant CPE-5

SAeedBaa
17-12-2014, 02:13
سلام
من یه مودم
deliberant CPE-5

دارم و قبلا با ای پی 192.168.2.66 وارد تنظیمات اون میشدم و تنظیمات رو انجام میدادم و مشکلی نبود. اما دیروز مودم رو اپدیت کردم و خواستم مودم از طریق
pppoe

خودش به نت وصل بشه و بی نیاز از پی سی باشه.بعد از اینکه تنظیمات رو ذخیره کردم نه به اینترنت وصل شد و نه میشه به تنظیمات اون وارد شد . یعنی در کل ای پی کانفینگ اون از بین رفته یا عوض شده . حال میخوام به تنظیمات کارخانه برگردونم اما نمیشه . دوستان عزیز اگه میشه راهنمایی کنید.

راستی قبلا هم یک عزیزی در انجمن این مشکل رو داشته
تنظیم pppoe در ِ deliberant CPE-5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

afshin b
17-12-2014, 03:34
بعد از اینکه مودم رو به سیستم وصل کردید، از cmd دستور ipconfig رو اجرا کنین تا آی پی مودم رو بگیرین. شاید عوض شده باشه.

SAeedBaa
17-12-2014, 05:19
بعد از اینکه مودم رو به سیستم وصل کردید، از cmd دستور ipconfig رو اجرا کنین تا آی پی مودم رو بگیرین. شاید عوض شده باشه.
اینکارو انجام دادم اما ای پی مودم رو نشون نمیده.به نظرم خود مودم هم ای پی شبکه که تنظیمات بهش دادم گرفته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

afshin b
17-12-2014, 05:35
اینکارو انجام دادم اما ای پی مودم رو نشون نمیده.به نظرم خود مودم هم ای پی شبکه که تنظیمات بهش دادم گرفته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مودم رو ریست فکتوری کردید؟

SAeedBaa
17-12-2014, 06:45
مودم رو ریست فکتوری کردید؟

میخوام ریست فکتوری کنم اما نمیشه؟؟ این مودم دکمه سخت افزاری واسه ریست نداره چیکار کنم . البته دو راه واسه ریست تو سایت سازندش هست ولی نتونستم بفهمم