PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Interchange Blue Book For Teachers Third Edition

HadiAbdollahi92
10-12-2014, 03:35
با سلام خدمت همه دوستان.
دوستان عزیزم لطفا به دادم برسید کتاب معلم اینترچنج آبی ویرایش سومش رو تو کل اینترنت جست و جو کردم نیست یعنی قبلا بوده برداشتن لطفا هر کی داره تورو به خدا قسم می دم برام لینک بده یه دنیا سپاس.

yas!
10-12-2014, 14:22
سلام
چقد استرس دارید
:n01:
آروم باشید و مثبت فکر کنید
شاید بچه های اینجا این کتاب رو داشته باشند اما به هرحال به عنوان ی راهکار خدمتتون عرض میکنم
نمیدونم با تورنت آشنا هستین یا نه!؟
شاید از طریق torrent و نررم افزار میکرو تورنت بتونید کتاب رو دانلود کنید

سرچ بزنید
interchange 3rd edition teacher's book torrent
تو لیست سایت ها نگاه کنید داره تیچر بوکش رو یا نه
بعد با میکرو تورنت دریافت کنید
امیدوارم پیدا کنید

HadiAbdollahi92
12-12-2014, 18:06
سلام ممنون از راهنماییتون ولی نیست شدیدا هم احتیاجش دارم.

sajjad1973
12-12-2014, 18:23
با سلام خدمت همه دوستان.
دوستان عزیزم لطفا به دادم برسید کتاب معلم اینترچنج آبی ویرایش سومش رو تو کل اینترنت جست و جو کردم نیست یعنی قبلا بوده برداشتن لطفا هر کی داره تورو به خدا قسم می دم برام لینک بده یه دنیا سپاس.

شما مطمنی درست گشتی - من با اولین سرچ کلی جا چیدا کردم برا دانلود بیا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HadiAbdollahi92
13-12-2014, 17:07
سلام اون سایت پولیه 8 دلار می خواد مستر کارت یا ویزا کارت می خواد و ایجا هم که ایران هستش و...

sajjad1973
13-12-2014, 18:42
سلام اون سایت پولیه 8 دلار می خواد مستر کارت یا ویزا کارت می خواد و ایجا هم که ایران هستش و...

یه لینک دیگه ( برو اخرای صفحه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sajjad1973
13-12-2014, 21:22

اقا پولی نیست ها -اون لینک اولی هم که گذاشتم - من خود نرم افزار scribed رو روی تبلتم دارم - با اون که میرم بدونه درخواست پول راحت دانلود میکنه - همین الان چک کردم

HadiAbdollahi92
13-12-2014, 23:35
سایت Iranlanguage هم رفتم کتاب آبی اونجا نوشته ماله New Interchange هستش ممنون از همتون کل وب گشتم نیست یعنی همونطور که گفنم قبلا بوده بی خیال باید بخرمش بازم تشکر از همه.