PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Galaxy S4 vs Xperia ZR vs Desire 816 vs P7

dizgah
10-12-2014, 00:20
سلام ممنون میشم که در انتخاب بین گوشی های زیر کمکم کنین:
قیمت یک و 100 و کمتر (طبعا هرچه کمتر بهتر )
انتظارات:
صفحه با کیفیت مناسب معمولی
شارژ دهی خوب*
دوربین با کیفیت ***
سگ جان بودن و مقاومت مناسب در برابر بلایای طبیعی و انسانی *
جذابیت ظاهری و زیبایی مناسب کاربر خانم *
امکان تعمیر و فراوانی قطعات جانبی *
امکانات پردازشی خیلی بالایی مد نظر نیست ولی از پس پردازش بازی ها و برنامه های معمولی بربیاد

گزینه ها:

1- SAMSUNG GALAXY S4
سنسور اثر انگشتش بجز باز کردن گوشی کاربرد دیگه ای داره ؟
شارژدهیش در چه حده ؟
واقعا ارزش سیصد تومن بیشترو داره ؟

2- HUAWEI ASCEND P7
کیفیت کلی گوشی در چه جده ؟
دوربین ؟
شارژدهی ؟
سن جون بودن و محکم بودن ؟

3- HTC DESIRE 816 DUAL

همه سوالای بالا ؟
به خاطر ظاهر و جذابیت های بصری برای خانم ها بهتر نیستن ؟

4- SONY XPERIA ZR
دوربینش در چه حدیه ؟
ظاهر و جذابیتهای بصری ؟

----------------------
ممنون و اگه کسی تجربه کار کردن رو با هر کدوم داشته بگه مارو بی نصیب نذاره
ممنون:n01:

MOSTAFA_ABBASI
10-12-2014, 00:38
سلام دوست عزیز
اولا که اس ۴ سنسور اثر انگشت رو نداره و مشکلاتش هم زیاده از قبیل بدنه پلاستیکی و داغ کردن و لگ هنگ و...
پس پیشنعاد نمی شه.
هوآوی هم پشتیبانیش بده و رابط کاربریش بدرد نمی خوره.
زد آر هم خوبه اما صفحش تو زاویه مشکل پیدا می کنه و کنتراست خوبی نداره.
من بین اینا دیزایر ۸۱۶ رو پیشنهاد میدم.
یا صبر کردن برای ای ۸ و یا دیزایر ۸۲۰

vestlaif
10-12-2014, 01:24
من به عنوان کسی که با همش تقریبا کار کارکرده بهت s4 رو پیشنهاد میکنم . از نظر داغ کردنو پلاستیکو و این حرفا کاری ندارم . اس فور بیشتر توی شارژ باهاش کار کنی داغ میکنه اما سرعت پردازندش عالیه عملکرد عالی پشتیبانی عالی . اس4 واقفا ارزش خرید داره چون آزمایشش رو پس داده . درباره شارژ هم بستگی به استفادت داره من توی کل روز دائما یا بازی یا آهنگ یا فیلم ... گوشیم دقیقا یه روز شارژ نگه میداشت از صبح تا شب . رنگ سفیدش مناسب برای خانوم ها مخصوصا با طرح های دخترانه ای که جدید اومده . دوربین عالی و با کیفیت . طراحیش هم که باید کاربر بپسنده ولی به نظر من زیباست

dizgah
10-12-2014, 10:15
ممنون از نظر دوستان
خودم تنها عیبی که از اکسپریا پیدا کردم ، رو دوربینش ایرا میذاشتن ، البته کمی هم شاید صفحه و قدیمی تر بودن
هواوی رو به نظر چیز جالب و خوش قیمتی میومد ، کاری به برند نداریم تو این مدل خاص کسی تجربه کار باهاش رو داره ؟دوربین ؟ کیفیت ؟
سامسونگ هم یکی از آشنایان هم از هنگ و شارژ نه چندادن خوبش مینالید ولی به دوربینش افتخار میکرد
این اچ تی سیه موجود مرموزیه ، چون تازه وارده زیاد چیزی ازش نیست ؟ دوربین و کیفیت گوشی ، یه نقد درس جسابی چیزی ؟ و تعمیر پذیری و فراوانی قطعات این برند در چه حده ؟
ممنون از همگی

dizgah
10-12-2014, 23:07
گویا Zr در شرف حذف شدن از لیسته ولی رقابت بین سه تای دیگه شدیده
از طرفی کیفیت خوب دوربین اس4 خیلی وسوسه میکنه ، از طرفی امروز با یه پی6 کار کردم کیفیت دوربین و خودش خوب بود ، پی7 که قطعا بهتره
اون اچ تی سیه هم خیلی مرموزه ، یه عده میگن فوقالعادس یه عده میگن آشغاله !!!
جایی نیس مقایسه کرده باشه اینا رو ؟:n01:

vestlaif
11-12-2014, 01:03
من سری کامل گلکسی رو داشتم . از اس فور به شدت راضی بودم اصلا مشکل هنگ نداشتم توی یکسال به جرئت میگم یبارم هنگ نکرده بود . پی 7 از پی 6 فوق العاده تر هست شیک از ساختاری ولی رابط کاربری واقعا مزخرفی داره که خیلی آدمو زده میکنه . اچ تی سی رو من قبول ندارم به شخصه واسه همون نظری نمیدم . اس فور یکی از شاهکار های بزرگ سامسونگ بوده . شما از لحاظ سندی میتونی به سایت gsmarena خارجی مراجعه کنی و مقایسه کنی امکانات رو ولی توصیه میکنم تشریف ببرید بازار موبایل با گوشی های مورد نظر کار کنید بازم این سلیقه خوده کاربر هست که مشخص کننده نتیجه ست .

dizgah
11-12-2014, 09:54
ممنون از نظرتون
پس شما اس 4 رو تایید میکنید . سونی رو میزاریم کنار ، باید یه مقدار تو نت دنبال مقایسه اینا بگردم
بازم ممنون

sh68_sari
14-12-2014, 12:55
تو این قیمتا کسی g2 نگیره و به گوشی های دیگه فکر کنه عجیبه!!

Mohammad King
14-12-2014, 13:28
s4 / g2 / xperia z
پیشنهاد میشن

بهتره یه پرچمدار گذشته رو بخرید

مخصوصن s4 و g2

گوشیهای خیلی خوبی هستن

MOSTAFA_ABBASI
14-12-2014, 14:43
تو این قیمتا کسی g2 نگیره و به گوشی های دیگه فکر کنه عجیبه!!
دوست عزیز نمی شه گفت حتما جی ۲ باید بخریم تو این بودجه.
اچ تی سی ای ۸ و زد تو هم هستن که از برتری های ای ۸ میشه اسپیکر بهتر و جنس بدنه بهتر و پردازنده قوی تر و پشتیبانی از میکرو اس دی و جدیدتر بودن و پشتیبانی بیش تر نام برد.

dizgah
15-12-2014, 10:01
z2 & g2 بیشتر از بودجه هستن
همونطور که گفتم نهایتا تا یک ، یک و صد

dizgah
11-02-2015, 10:30
z2 خریداری شد
با تشکر از لطف و راهنمایی دوستان